EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Öyle bir geçer zaman ki

Page 12 of 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Öyle bir geçer zaman ki

Post by Kaua on 17.12.13 1:33

U subotu sam završio sa gledanjem. Bez obzira na naivne zaplete i rasplete, bila je ovo jedna od boljih serija. Toliko je bila dobra tokom prve sezone da sam retko kad imao takve doživljaje gledajući nešto. Tada me je većina likova ''kupila'', i čini mi se kako ne bih imao problem da ih gledam u nedogled ma koliko god bilo besmisleno.  rofl 

Generalno su turske serije u problemu, što se osetilo i od druge sezone Vremena. Ne pridaje se toliko pažnja detaljima. Čak se u nekim zapletima gubi i logika i isuviše se primio ''sapunica stil''. Takav je i Karadayi u kojem isto ne manjka nasilnih scena kakvih baš i nije bilo u turskim serijama i na kraju sve ispadne dosta površno.
Biće da je sad važna komercijalizacija i da će serije fabrikovano proizvoditi jednu za drugom kako bi platni promet bio što gušći, a profit sve veći.

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 04.12.14 11:32

Chilevisión se suma a la moda turca con “Tormenta de Pasiones”

Siguiendo los pasos de Mega y Canal 13, ahora es la señal de Time Warner la que se suma a la exhibición de las producciones turcas. Así, la televisora ya comenzó a promocionar la nueva historia aunque sin especificar el horario de emisión. La serie es protagonizada por Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl y Wilma Elles.

“Tormenta de Pasiones” se ambienta en Turquía de los años sesenta y narra la historia de la familia Akarsu. Ali (Erkan Petekkaya) está casado con Cemile (Ayça Bingöl), con quien tiene cuatro hijos. Él es un capitán de barco que pasa largos tiempos en alta mar. Después de uno de sus viajes y con todos felices de volver a verlo, accidentalmente Cemile encuentra una carta en la que descubre que su marido tiene una relación con Caroline (Wilma Elles), una joven mujer holandesa. Así todo esto se transformará en un infierno que cambiará sus vidas para siempre.
Izvor: fotech.cl

Cile je poludeo za turskim serijama rofl Canal 13 i Chilevision izgleda da cekaju da se na kanalu Mega zavrsi 1001 noc pa da krenu u napad smile2 zalim sto Sulja i Dzemile nisu zavrsili u rukama Mege... ovako samo mogu da puknu kao zvecke, a steta zato sto su mnogo dobre serije.

Me declaro culpable 29/?
Отель Элеон 48/50+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3565

Back to top Go down

Post by Bayron on 04.12.14 15:21

ajao, kako glup naziv za ovakvu seriju. rofl

drago mi je da se kvp širi, zaslužuje veći uspeh od ostalih turskih.

Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Stef on 04.12.14 18:49

Gospode Bože, kakav naziv! rofl facepalm Mada dobro, bolje kad nije Tormenta de amor. horor

Posting Freak

Poruka : 7140
Godina : 20

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 09.12.14 19:19

stigao je i prvi promo smile

Me declaro culpable 29/?
Отель Элеон 48/50+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Kaua on 09.12.14 20:55

Kravolin bez naglaska. Kakva greška! facepalm rofl

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 23.12.14 20:27

ako nekog zanima kako je ispala sinhronizacija na spanskom moze da pogleda ovde. winky

Me declaro culpable 29/?
Отель Элеон 48/50+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 29.02.16 0:54

Wapa (Puerto Rico) je televizija koja je dozivela preporod od kako je pocela da emituje tursku seriju Fatmagul koja rastura sa gledanoscu u svom vecernjem terminu. Pored televizije Wapa pravo na emitovanje Fatmagul kupio je i Telemundo PR te Fatmu emituje u popodnevnom terminu od 12h gde razbija sa gledanoscu wow zato je Telemudno PR resio da otkupi tri nove turske serije koje niko do sada nije emitovao u Latinskoj Americi Temporada de Cerezas (Kiraz-Mevsimi), Esa Vida es Mía (O Hayat Benim) i Amar Otra Vez (Ask Yeniden). Wapa pored Fatme pocinje sa emitovanjem serije Kako vreme prolazi i to u terminu od 13h. Serija je emitovana u Cileu na kanalu Chilevision gde je imala ocajnu gledanost te je uklonjena sa programa nakon kraja prve sezone. Nadam se da to nece biti i slucaj sa Wapa. Gledam ovaj trejler koji je sinhronizovan na spanskom i opet se jezim. Svaka scena, svaka njihova suza, pogled, osmeh... sve izgleda tako brutalno realno. Ovo je poslednja turska serija koja je bila vredna gledanja, posle nje sve prajm turske serije u Srbiji su smesne, pogotova ova Crna Ruza od koje mi se zeludac prevrce mrgreen
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 29.02.16 17:41

Ja sad gledam ponovo I sezonu na OBN-u i utisak je isti kao i pre 3 godine - serija je remek-delo.

Naravno, to se odnosi samo na tu I sezonu, II je preočajna. Treća je znatno bolja od druge, ali ni približno prvoj.

A da je baš poslednja vredna gledanja, pa i nije. Bilo je još par korektnih TR serija.

Posting Freak

Poruka : 7140
Godina : 20

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 29.02.16 18:05

Kad kazem vredna gledanja to se odnosi na emociju i tezinu koju je serija nosila, kao i na to da je serija emitovana kod nas u Srbiji u 20h, a posle nje su dolazile po meni dosta slabije serije koje koliko god da sam se trudio da gledam odmah sam nakon par epizoda odustao a tu su Karadaji, Sila, Dila, Crna Ruza (posle prve epizode je dobila sut kartu) smile KVP i seriju Kad lisce pada stavljam u isti kos. Meni su to jedine turske serije zbog kojih sam cak i zaplakao. Tu magiju koju su imale obe serije sada nijedna turska serija nema, sad su sve bre silne ala Televisa i komedije u pokusaju. Slazem se da je bilo korektnih serija i posle nje, da nije ne bih ni gledao npr. Merhamet koja je po meni jedna od omiljenih serija.
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 12 of 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics