EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Öyle bir geçer zaman ki

Page 3 of 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Öyle bir geçer zaman ki

Post by Sava on 19.01.13 15:29

Ja sam tek na 12-oj.

Meni je Berrin super, ali me Ahmet nervira. Baš me zanima šta će sada biti kada je saznala da je ovaj oženjen. Što se tiče priče sa decom, za sada mi je najiteresantniji tougao Ahmet-Berrin-Hakan. Mete i nastavnica isto počinju da budu interesantni, pošto izgleda da je ova udata. Aylin i Soner su mi najmanje interesantni za sada.

Neriman ugostila pa ispljuvala Alija i Carolin rofl I ona i Kerim su baš mizerni i površni likovi zajedno sa svojom zavidljivom ćerkom. Ali zato baba rastura. naklon

U ovim epizodama najjači utisak je na mene ostavila scena kada Ali dovodi Carolin kući, a deca to vide ispred. Stvarno je bila brutalna. surprise

Posting Freak

Poruka : 1858

Back to top Go down

Post by Ángel on 19.01.13 15:40

Taj Ali je takva kretencina da ja ne mogu poverovati da u realnosti moze da postoji takav covek. besan besan besan

Meni je najbolji Osman rofl kad mu Karolin kaze Ti biti veoma pametno dete, a on mrtav hladan A ti si glupa... rofl rofl rofl

Moderator

Poruka : 7938

Back to top Go down

Post by Bayron on 27.01.13 17:12

završio sam prvu sezonu, započeo drugu... generalno sam jako zadovoljan prvom sezonom... iako je imala kikseve tamo nakon osmanovog davljenja, pa do pred kraj dosta je slabila... najviše su je držali ajlin i soner, mete i indži, donekle i ribar... naklon za sve! naklon završetak sezone odličan! ali druga sezona... šta je ovo??? shock totalni raspad sistema, kao da gledam skroz drugu seriju. sad

Administrator

Poruka : 6927
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Phoebe on 04.02.13 1:08

Stigla da do epizode gde je Mete zapalio kuću, i tako treba naklon Ali hoće da živi sa ljubavnicom, a baš ga briga sa decom, dobro osim malog Osmana...

Jos na kraju tuži njega thumbdown

Par epizoda sam propustila pre ovog požara, pa ću pogledati kad budem imala vremena.

Meni se serija svidja, ovu ću da pratim...A baš se dosta razlikuje od Kad pada lišće, tu više bilo dramatično.
Phoebe
Senior member
Senior member

Poruka : 762
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Phoebe on 07.02.13 22:37

Obozavam Osmana, kako taj decak super glumi... Bas mi je bilo puno zao kad su ga odvojili od majke , i jos sto je mislio da je razrocarao mamu sad bas me je pogodila ta epizoda.

Nisam jos odgledala one prethodne epizode, pa ne razumem vezu izmedju Aylin i onog bolesnog muškarca.

Inace, mislim da ce Karolina nekako ucini da izbaci Osmana, jedva cekam da vidim ostale epizode.

Phoebe
Senior member
Senior member

Poruka : 762
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Bayron on 09.02.13 17:11

stigao sam do 65. ep (tv1). oko 60. ep serija se vratila u normalu, ili sam se ja već navikao, ne znam... ali sam početak druge sezone bio je jako traljav... likovi su se puno (i naglo) promenili, najgore su mi seli džemile i mete, bar po pitanju alija, dosta su popustili... srećom je mete bar s onom jale brzo presekao, toliko su mi bile ljigave njihove scene. besan selma mi je u prvoj sezoni bila simpatična, ali sad... ona i njen kenan. roll btw, ona me tako potseća na eduvinu truebu iz pdg. rofl rofl džemile me zabrinjava po pitanju alija, ali ova uloga elegantne poslovne žene joj tako lepo stoji. aw u prvoj sezoni je mesecima šetala onako jadna i zapuštena, u istom kaputu i marami. mrtva trka s tim kaputima između nje i ahmeta. lol2 osman ne prestaje da bude zabavan, sad je čak i bolji s ovim ludarijama iz škole i devojčicom u koju je zaljubljen. tu decu su baš uboli, preslatki su i ona i onaj drugi. rofl berin i ahmet su trenutno isto zanimljivi, ali mi je donekle žao hakana. ajlin i soner - standardno najbolji. aplauz svaka scena s njima je genijalna! šteta što se ovaj murat još drži, baš mu se razvukla ta bolest. facepalm

i da... gotovo sva realnost iz serije je isparila već nakon 20ak epizoda. ovo sad je baš onako prava telenovela. smile2 puno naivnosti i slučajnosti, ali u svakom slučaju jako zabavno.

Administrator

Back to top Go down

Post by Kaua on 09.02.13 18:28

Čitam komentare između redova da ne naletim na spojler ( roll ).
@Bayron wrote:ovo sad je baš onako prava telenovela. smile2 puno naivnosti i slučajnosti, ali u svakom slučaju jako zabavno.
Ja sam trenutno na 35. epizodi i već su se ti ''telenovela elementi'' počeli nazirati. Evo trenutno Mesude baš para živce, Muratu želim da samo umre (a neće tako skoro besan ). I ovo prethodno oko saradnje Ali-Ekber-Karolin je bilo telenovelasto, ali OK. Računam da će serija do kraja druge sezone sve u svemu biti odlična, ali se pribojavam treće za koju sam tu i tamo pročitao poneku kritiku.
Izgubljena čast je bila jedna od najboljih serija ikada, i onda se desila druga sezona koja je svojim ''telenovela elementima'' ozbiljno ugrozila seriju, pa je sve to i bespotrebno rastezanje ozbiljno uticalo i pokvarilo krajnji utisak. Ali opet, temelj je toliko dobar da se jednostavno mora pogledati do kraja. Tako će biti i sa ovom serijom (u slučaju da stvarno radnja pukne).

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by Bayron on 09.02.13 19:06

ovde računaj da će već u drugoj sezoni većinu stvari zajebati, a na kraju druge još više (ostaju bez dela ključnih likova/glumaca). kapiram da se serija emituje jednom nedeljno, i da između prve i druge sezone u samoj radnji prolaze dve godine, ali mi je svakako prebrza promena ponašanja nekih likova. dok gledam ovo na netu, bacim i pogled na ono što ide na prvoj, i ne mogu da se načudim kako će aliju olako da se pređe preko svega. da ne pričam tek o nasledstvima, sticanju bogatstva i popularnosti... to se toliko novca ima da se rasipa. nepresušni su džepovi nekih likova. a u prvoj sezoni smo neke od njih gledali kako leže na podu kuće bez vrata i prozora, kako jedu suv hleba i supe od luka... drugi su toliko bili besni i loši u toj prvoj sezoni, da su sad totalno propali i nema pas za šta da ih ujede... od serije koja je u startu bila toliko emotivna i realna da su mi uz bar 10 scena pošle suze, napraviti jedan ovakav cirkus, stvarno je neverovatno. ali sve je dobro dok je zabavno. jednostavno sam sad počeo seriju drugačije da doživljavam, i kao takva mi je ok.

Administrator

Back to top Go down

Post by mak on 09.02.13 22:17

Trenutno gledam 41 ep. ali ovo vise nije ona dramska serija,vec kako Bayron kaze nesto bolja telenovela.Uopste ne znam koliko epizoda ima prva sezona?Po pravilu,retko kad je druga.treca sezona ostavila jednako dobar dojam kao i prva,uglavno sve razvodni i pokvari celokupan dojam.Sulejman je izuzetak,kao i Lisce/gde su druga i treca sezona jednako dobre,ako ne i bolje od prve/,bar meni je tako.Nastavicu da gledam ali sporijim tempom,pcinjem da gledam Silu,vec imam skinutih 36 epizoda.Da li neko prati i kakvi su utisci o ovoj seriji?

mak
Junior member
Junior member

Poruka : 81

Back to top Go down

Post by Bayron on 09.02.13 22:35

na tv1 prva sezona je završila s 49. epizodom.

o sili - OVDE. smile

Administrator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics