EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Öyle bir geçer zaman ki

Page 4 of 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Öyle bir geçer zaman ki

Post by -MILOS- on 11.02.13 19:28

Da li neko zna koja je epizoda danas bila na Novoj TV?

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3308

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 11.02.13 20:14

Moj prvi komentar ovdje...serija je predobra-ja je doduše pratim na TV 1, ide nedeljom, cijela turska epizoda.Nisam od početka pratio, ali ovo mi se čini fenomenalno naklon naklon naklon

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by Bayron on 13.02.13 10:23

istrošio sam sve (72) prikazane na tv1.

što volim kad su svi u kolektivnom haosu, tad je serija najnapetija. mrgreen ovog kenana su maksimalno iskoristili, šteta što je sam njegov dolazak onako naivno odrađen. groznijeg lika trenutno nema, napravio je opštu pometnju, al i nešto pozitivno - spojio džemile i alija, njih dvoje se sad bukvalno ne razdvajaju. rofl ne bih mu ja nikad oprostio i navijam da mu se džemile nikad ne vrati... ali, presimpatične su im scene, i već mi postaju super kao par. čak je i ali sve više uverljiviji. rofl kenanu jedva čekam da neko stane na put. ranting sad hoće i selmu da vrati u pređašnje stanje. opet je sažaljevam. sad al nek otvori i ona više oči. bio je pažljiv dok su se zabavljali, venčali se i sad non stop visi po firmi i pravi spletke, za nju ne mari ni 2%. počela je da uviđa, ali jaaako sporo.

ajlin i soner - šta im je murat napravio! wall hvala bogu da je otišao, ali na kakav način! thumbdown onaj soner je postao takaav tupsan. prvo mi nije bilo jasno zašto odmah nije rekao šta što je odustao od venčanja, posle je to ajde malo ispravio jer ispada da ne želi da drugi znaju da je ovaj izvršio samoubistvo. ali da vidi kako je ajlin ubolo ludilo, sebično je tera da ga ubije i reši ga muka, pa se seća kako mu je pre svega toga rekla da nema snage sve ponovo da izdrži - i da i nakon toga ćuti i ne preduzima ništa!! wall jebeni murat i sav cirkus oko njega, toliko su celu tu priču nepotrebno iskomplikovali. a soner mi je uvek bio tako kul, za svaki problem on i sulejman nađu rešenje. super su mi bili kad su napravili ekipu da odbrane metea. uopšte sve te situacije u kojima sulejman vadi stvar su vrh! naklon

ahmet & berin & hakan. ajde nek privedu svoju dramu kraju. zzzzz nikad mi berin i ahmet nisu bili previše dragi kao par, ta njihova love story je tako prenaglašena. draže bi mi bilo da je uspela da zavoli hakana, uprkos svemu, dobar je da ga maže na hleba! i šta im sad treba da od ayten prave vešticu? facepalm sad je ona odjednom bacila oko na ahmeta, a ranije ni naznake za to. čak šta više, u nekim scenama sam mislio da joj se hakan sviđa. eto, berin se razvodi da bi bila sa ahmetom, zašto nju i hakana nisu spojili? ne, moraju s ahmetom, ipak su se rešili amine... stars nikad kraja njihovoj patetici.

mete i nihal za sad OK. ne verujem da je ona stvarno umrla. neka se ta priča i dalje razvija, puno bolje nego sa jale.

ko će sad da čeka nedelju dana za novu epizodu? cry
ove 72 sam pogledao u roku od 36 dana. ninja

Administrator

Poruka : 6946
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Bayron on 04.03.13 15:56

aw
Bayron
Administrator
Administrator

Back to top Go down

Post by Bayron on 10.03.13 18:33

ovi turci stvarno nisu normalni. shock

Spoiler:

u prvoj sezoni ubiju indži i ribara, u drugoj ajlin i alija, sad u trećoj i ahmeta. aj za ovog poslednjeg mi je još i najmanje žao, bolja mi je berin s hakanom. ali stvarno ne znaju za granice, svaki par moraju tragično da rasture. facepalm

Administrator

Back to top Go down

Post by Kaua on 11.03.13 13:07

Stigao sam do 76. tv1 epizode (večeras je gledam), pa se još navikavam na taj usporeni tempo gledanja. zzzzz Očekujem da će Nova uskoro stići te epizode.
Što se tiče spojlera...
Spoiler:
Još od početka sam znao da Ali umire (ubija se) na kraju 2. sezone. Kakav je bio u prvoj sezoni, stalno sam navijao da već jednom umre -: Međutim, sad mi je ok u drugoj sezoni, šteta. Nema šanse da će Džemile imati tu ''hemiju'' sa onim Arifom (nisam čak ni fragman pogledao da vidim kakav je, znam mu samo ime i da će se ona udati za njega). Onda sam naknadno saznao za Aylin shock . Njena i Sonerova priča je skoro najjača u seriji. I na kraju, OK što se promenio mali Osman, ali kud staviše onog rugobu da zameni onakvo dete facepalm .
Vidim da je u Turskoj gledanost negde na 8. mestu, i to je značajna činjenica koja me ''plaši''. Ali OK, videćemo. lolsign

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by Bayron on 11.03.13 13:31

treće sezone se i ja plašim. sad
Spoiler:
gledao sam neke slike, mete će imati novu devojku, džemile s tim špancem, osman s nekim problematičnim ponašanjem, ubistva, osvete i slično... soner s nekom novom, karolin s hakanom, jedino berin ponovo s ahmetom, dok se i njega ne reše... opšti poremećaj sistema.
mene su ajlin i soner oduševili... ali murat ih je baš sredio nakon smrti. facepalm sve ovo provlačenje po bolnicama i sonerovo ignorisanje problema već su dovoljno unakazili tu priču. o onim doktorima koji ih zaskaču tek nemam reči. jako naivno i glupo.

a što se tiče alija, koliko mi se u prvoj sezoni gadio, toliko mi je bilo teško da se u samom startu prilagodim na drugu sezonu. ceo taj prelaz je po meni muljavo odrađen. ali već tamo od kako su počeli zajedno da rade, otišli u onaj hotel i sve dalje, odlični. thumbup

nadam se da će bar nova da spiči istim tempom s prikazivanjem treće sezone. koliko me ovo čekanje za novu epizodu ubija u pojam, toliko se plašim i pauza u prikazivanju. šteta što je fanovi ne prevode kao sulejmana i ostale. ovakvim gledanjem ću svaki spojler da uberem.

Administrator

Back to top Go down

Post by Kaua on 11.03.13 13:46

Još samo fali da Nova ode na ''letnju pauzu''. roll
Spoiler:
Zaboravih spomenuti Ahmeta. On i Berin su bili još ok do ubistva njegove mame. Posle njegove osvete, Hakanove ucene i razjebandusa Ahmet-Berin, više je počeo smetati. Čak i pojavom facepalm . Taj trojac mi zapravo nije ni po čemu napet i zanimljiv, jedino što mogu kolutati očima roll na to da će Berin ostati trudna, a bez njega. Onda čak i da bude kasnije sa Hakanom, znajući nju, ostaće joj to dete da dosađuje kao što je i u braku s njim bila odbojna sećajući se Ahmeta. puke

Pošto vidim da si ''imun'' na spojlere kao ja rofl, ne znam jesi li čuo za ovu glasinu o Osmanu (iako kažu da se nešto slično spekulisalo sa naratorkom Kad lišće pada, pa ništa od toga). Tobože sve ovo što stari Osman priča, su njegove priče iz zatvora jer se priseća svoje porodice koju je kompletno pobio nesvest . Činilo mi se nelogično i bezveze, mada s pojavom Osmana u 3. sezoni... hmm Opet, čudno je i da se tako rano spekuliše o samom kraju serije.

Senior member

Back to top Go down

Post by Bayron on 11.03.13 14:05

Spoiler:
nisam to pročitao, ali mi deluje skroz nelogično. scenarista je još tokom prve sezone izjavljivao da je lik osmana gradio delom i po sebi, sumnjam da bi tako nešto dozvolio. a i kad slušaš ove osmanove naracije o ostalim likovima, ne ide mi to uz profil takvog ubice. jeste njega sve to pogodilo i uticalo na njegov dalji razvoj, ali do te mere da ih sve pobije - krajnje izvrnuto.

još nešto, ovo je slika iz 80. epizode (početak treće sezone):

klip:

nije u zatvoru... mada svakako ova scena ima dovoljno umetničke slobode... ali ovde ima 60-ak godina, pa sad sabiraj i oduzimaj u kakvom bi stanju bio da je to uradio i dal bi uopšte preživeo. u turskoj je smrtna kazna važila sve do 2002. http://www.politika.rs/rubrike/Svet/Turska-vraca-smrtnu-kaznu.lt.html (za takav čin bi je sigurno dobio)

Last edited by Bayron on 11.03.13 14:18; edited 1 time in total

Administrator

Back to top Go down

Post by Kaua on 11.03.13 14:17

Spoiler:
Eto, da sam samo malo više čačkao. Samo ne volim baš previše kopati da ne bih sve saznao pre gledanja. mrgreen Iako me ovo sporo gledanje stvarno navodi na kopanje, šteta samo što ne razumem turski ko španski lolsign .
Nedavno sam pročitao da se Soner ubije iz očaja zbog Aylin i da malu Deniz ostavi Sulji da je čuva, i time odbacim te spekulacije. Jedino što je, eto, to sa Osmanom bio kao neki crv sumnje.

Senior member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics