EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La casa de al lado

Page 2 of 33 Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La casa de al lado

Post by laki on 24.07.11 9:05

Spoiler:
Možda ja nisam razmišljao ali dok nije stiglo do tog dela nisam ni sanjao da će Ignasija umreti. Tako da je meni ovo zaista novo, otkrivanje radnje unapred.
Jedino ako tu proročica nije pogrešila. Što se tiče ove verzije, iako se desi da Ignasia umre i u ovoj verziji to će verovatno biti u poslednjoj epizodi. Ipak je to Catherine! Telemudno je to. Pre će da koknu Rebeku nego nju smile2

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Sava on 24.07.11 15:03

Spoiler:
šta znam. mislim da će i Catherine koknuti kada i treba. Ne verujem da će čekati poslednju epizodu, nekako bi to onda izgubilo smisao, ali ko zna.
Inače za sada je serija prodata u Mekisku, Kolumbiji, Portoriku, Kosta Riki, Ekvadoru i Panami.
NOVA ENTRADA

Sava
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1970

Back to top Go down

Post by laki on 25.07.11 23:50

Evo kako je u ovoj verziji izgledala famozna scena kad Pilar zatiče Gonzala sa Ignasijom ninja

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Bucko on 26.07.11 1:31

Catherine najbolja kucka,nema joj ravne smile2

Bucko
Junior member
Junior member

Poruka : 55
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Sava on 26.07.11 18:14

ubiše proročicu roll a taman je bilo zanimljivo. I ovde je Gonzalo ranjen, znam da je neko na prošlom forumu pomenuo da je Rudolphy u to vreme kad je Gonzalo bio u bolnici, šepao, pa da je možda zbog toga ubačen deo oko ranjavanja, ali ima toga i ovde. Nadam se u narednim epkama neće biti puno Porrasa sad kad je al borde de al muerte.

Posting Freak

Poruka : 1970

Back to top Go down

Post by Stefy on 27.07.11 14:11

Sinoć sam do 3 ujutru gledao seriju, tako mi se sviđa. smile2 Stigao sam do 35. epizode i mnogo su mi se svidele epizode gde su Karola, Emilio i Ignasija otkrili da su Leonardo i Adolfo imali trećeg brata. Što se tiče Doppelgangera, ja sam za tu reč čuo iz igrice Tomb Raider, sećam se da je Lara Croft ima tog Doppelgangera, ali i dalje ne shvatam šta je to. :S Havijer mi je super lik, kako je samo Pilar glupa, to je strašno. Rebeka mi je isto kul, sviđa mi se ovaj njen plan sa Renatom da prevare Havijera, ali mislim da će on provaliti.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 4004
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Stefy on 27.07.11 18:23

Izvinjavam se što pišem post za postom ako nije dozvoljeno, ali nema opcije EDIT.
Malopre sam odgledao 37. epizodu i uopšte mi se ne sviđa što su ubacili Jorgea Luisa Pilu i još u ulozi "mladog" advokata koji u Havijeru vidi sebe. :S Uff, al' je mlad za tu ulogu, strašno. Bolje da su stavili nekog stvarno mladog glumca, a ne njega. Ovo sada što se tiče Gonsala, izgleda mi malo šturo, ali s neke strane i providno. Leonardo je izašao iz sobe, ušao u vilu Ruiz, napisao "UBICO!", a zatim se vratio i upucao Gonsala koji je prethodno izašao u baštu i video da se neko šunja. Za njim je izašao Havijer i u tom trenutku je nestalo struje, Ignasija je ulazila u radionicu, došla je struja, zbog očaja je uzela pištolj i nastade sve to. Nekoliko minuta kasnije, Leonardo se smeje u svom krevetu. Mislim da su se tako izdešavali događaji, da je ovo što je Havijer rekao Rebeki bilo samo da nam zamažu oči, uopšte mi ne ide u glavu to da je Havijer ubio Adolfa/Leonarda/Ivana.
Takođe imam teoriju što se tiče tih blizanaca. S obzirom da ih ima troje, jedan je u grobu, a dva su živa. Taj u grobu je u stvari pravi Leonardo koji ne može da se pomera i priča (videli smo na slici troje, među kojima je jedan nepokretan). Ovaj koji se trenutno predstavlja kao Leonardo je u stvari onaj koji se predstavljao za Adolfa dok je mrtav bio živ. Leonardo gura pravog nepokretnog brata sa terase, prethodno mu stavlja burmu na ruci i svi misle da je Adolfo. Preuzima identitet brata koga je ubio i nastavlja plan sa trećim bratom da osveti porodicu Konde. Zašto? Vratimo se u institiuciji gde je Igor Mora, Leonardo mu se više puta obraćao sa "tata", a znamo šta je Igor Mora za porodicu Konde. Trenutni živi brat i duh, Doppelganger, kako god, kuju plan protiv porodice Konde da bi osvetili svog oca koji je ostao nepokretan Renatovom krivicom. Lidija je pričala o oba brata, jer treći i jeste nepoznat, ali joj je verovatno Adolfo rekao da ima još dva brata.
Eto to su neke moje teorije, nemojte govoriti da je tačno ili ne, uopšte me ne zanima, samo iskazujem. Što se tiče ostalih misterija, nemam određene teorije.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 4004
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by hari_95 on 31.07.11 22:08

Pogledao do 22. epizode, mislim. Uglavnom do dijela kad Karola ubode viljuskom Leonarda/Ivana/Adolfa koga vec u nogu. Karola najbolja, definitivno smile2
Dobar lik mi je i Rebeka, Karla ga odlicno iznosi naklon
Osim Varonija koji je ocaj, ostali svi manje-vise dobro glume. Nastavicu da gledam, odlicno mi je sve za sada smile2
@Stefy doppelganger znaci dvojnik, ako se ne varam winky (znam iz TVD kada kazu da je Elena doppelganger od Katherine)

hari_95
Senior member
Senior member

Poruka : 681

Back to top Go down

Post by Matko on 06.08.11 13:45

Reče Chascas da će promijeniti kraj serije, da će biti uzbudljiviji nego u originalu. Živo me zanima što sprema, bacit ću pogled kad bude. wow Doduše, još je daleko. kafa
Matko
Senior member
Senior member

Poruka : 768
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Bad boy on 06.08.11 14:04

Možda onaj obrt u pretposlednjoj sceni koji smo svi očekivali. plez:
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak