EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La casa de al lado

Page 3 of 33 Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 33  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La casa de al lado

Post by laki on 06.08.11 14:11

Matko wrote:Reče Chascas da će promijeniti kraj serije, da će biti uzbudljiviji nego u originalu. Živo me zanima što sprema, bacit ću pogled kad bude. wow Doduše, još je daleko. kafa
U prevodu ... dalje ruke za one koji nisu gledali original
Spoiler:
ubiće Gonzala cesces možda ga ubije Pilar?! cool A, da ... tu je i Ignasija. hmm

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Stefan on 06.08.11 14:30

laki wrote:
Matko wrote:Reče Chascas da će promijeniti kraj serije, da će biti uzbudljiviji nego u originalu. Živo me zanima što sprema, bacit ću pogled kad bude. wow Doduše, još je daleko. kafa
U prevodu ... dalje ruke za one koji nisu gledali original
Spoiler:
ubiće Gonzala cesces možda ga ubije Pilar?! cool A, da ... tu je i Ignasija. hmm

Ne znam šta sprema ali
Spoiler:
mislim da bi Ignacia trebalo da umre i ovde, jer je on sam rekao da je od početka znao da će ona biti mrtva, budući da je osveta braće Mora trebalo da bude veoma bolna, a gde ćeš bolnije od ubistva Fabresove ćerke.

Jedino što bi mene lično moglo da oduševi jeste ono što je Matko govorio ranije da bi bilo bolje da
Spoiler:

Gonzalo u poslednjoj sceni posmatra ove sa nekog prozora, kao što je Hugo to uradio u prvoj epizodi

U svakom slučaju ne planiram da gledam ovu verziju, baciću pogled samo na taj kraj, jer me sad jako zanima kako je osmislio sve. wow

Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2918
Godina : 27

Back to top Go down

Post by laki on 06.08.11 14:55

Spoiler:
Ako su to ubacili vidovitu Zorku u celu priču, onda je sigurno da će ubiti Ignasiju, ali kad?! Ja msm da će to biti tek u poslednjoj epizodi. Možda u okršaju Gonzala i Ignasije. Jedno drugo ubiju i kraj. zvizd

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Matko on 06.08.11 17:57

Spoiler:
Nadam se da će ubaciti bilo kakav preobrat na kraju, da gledatelji ostanu WTF. shock mrgreen Meni je i u originalu ok, kad sve zbrojim. No, mislim da je Chascas dobio nove ideje nakon komentara na kraj LFDAL. wow

Iako ... On kaže da će promijeniti kraj, da će biti uzbudljiviji. hmm Lako može značiti da sam kraj, konačni ishod, ostane isti. A da cijelu radnju prije toga (jurnjavu za Gonzalom etc.) promijeni. hmm Tko će znati što on smišlja.
Matko
Senior member
Senior member

Poruka : 767

Back to top Go down

Post by Sava on 08.08.11 11:22

Spoiler:
Ignacia ce sigurno umreti jer joj je prorocica dala oglicu koja ce je stiti od losih sila i kada su je koknuli, Ignaciji je pukla ogrlica, tako da mislim da je ceka ista sudbina pop
Sava
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1926

Back to top Go down

Post by Angie on 08.08.11 23:17

LCDAL se prikazije u Kolumbiji,Ekvadoru i Panami

La telenovela La casa de al lado, protagonizada por Maritza Rodríguez, Gabriel Porras, Catherine Siachoque y Miguel Varoni, debuta en algunos países de América Latina como lo son Ecuador, Panamá y Colombia, teniendo un horario estelar, altos puntos de rating y una gran aceptación por parte del público.

Los actores del melodrama expresaron en sus cuentas personales de Twitter su alegría de llegar a dichos países, pues no se esperaban tal éxito.

La historia de La casa de al lado, cuenta la vida de dos familias: los Conde y los Ruiz, quienes tratan de descifrar los diferentes misterios que se desarrollan a lo largo de la trama.

Todo comienza con la misteriosa muerte de 'Adolfo' (David Chocarro), primer esposo de 'Ignacia' (Catherine Siachoque), todos creían que fue un suicidio, hasta que llegó 'Gonzalo' ( Gabriel Porras), quien se ha dedicado a descubrir qué fue lo que en realidad pasó.

Cada episodio está lleno de intrigas en donde todos los personajes tratarán de ocultar su culpabilidad o demostrar su inocencia, pero al final la verdad saldrá a la luz sin importar los asesinatos cometidos en el camino.

No te pierdas La casa de al lado, 22:30 horas por Galavisión.

Ispravila sam winky

Last edited by Angie on 08.08.11 23:39; edited 2 times in total
Angie
Senior member
Senior member

Poruka : 916

Back to top Go down

Post by Stefan on 08.08.11 23:34

Vec se prikazuje. winky

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2918

Back to top Go down

Post by Sava on 10.08.11 22:13

Sad sam pregledao propušteno, pa sam u toku do 50. epizode. Naravno, svašta se izdešavalo. Pa samo u kratkim crtama. cool

Ignacia je zatekla u bolnici Pilar kako ljubi Gonzala. aplauz Pilar je takva kokoška, čak ne može ni u lice da je pogleda. Ova je zgromila. diablo Catherine ne idu baš scene plakanja, ali ovde je bila dobra. Lik Ignacije dobro iznosi za sada, ja sam zadovoljan, iako mislim da je u ovoj verziji više plačljiva i bliža nervnom slomu. lol1 Polomili su Pilar ordinaciju, tu je tekla reka suza i preglumljavanja. naklon Kolko se sećam, to je Ignacijino maslo. zvizd

Renato je preminuo, otkrila se cela afera oko Matiasa i Eve. Nije mi se svidelo kako je odrađeno. Ova mu je saopštila da ima ljubavnika kao da mu je rekla da ide na pijacu. yuck Eva je ovde totalno hladna i antipatična, doduše to je do Felicije Mercado. I u scenama plakanja je loša, scene kada plače zbog Renata. pop

Lep su par Karla i Pila, iako njega ne volim. Sad kreću one igrice oko osvanjanja Rebecinog srca, mada ga je ova već otvoreno poljubila pred Javierom, koji joj je “zabranio” da se viđa sa njim. jupi Ujedno Matias, posle napada kada pokušava da spali onu kutiju, otkriva da se Adolfo pravi da je nepokretni Leonardo, kada čuje da je Yola pronašla blatnjave patike u njegovoj sobi.

Tu je i Rosa Munita Yen, već se sprijateljila sa Hildom. Emilio ljut , naporan je u ovoj fazi serije, pošto Hildu ne ferma ni pet posto. nono Ali tek će krenuti bura pošto mislim da će uskoro da oslepi.

Moram pohvaliti odličnu hemiju između Chocarra i Duque, stvarno su dobar par, ovde mi mnogo više idu jedno uz drugo, nego u Atm. aplauz Adolfo je već saleteo Carolu, ova mu je naravno pala odmah u naručje. I dakle zna sada da je on živ, a da je Leonardo poginuo.

Pojavila se i Mabel, ona glumica mi je poznata odnekud, ali ne znam odakle. huh
Sava
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1926

Back to top Go down

Post by laki on 10.08.11 22:19

Pojavila se i Mabel, ona glumica mi je poznata odnekud, ali ne znam odakle.
Hoću sliku winky

edit: Ne treba, wiki reševa sve. To je ona Martha Pabón, već je bilo reći da će ona glumeti u ovoj nebulozi. (Mi gorda bella, La viuda de Blanco 2006)
http://www.imdb.com/name/nm1288173/ winky

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Angie on 10.08.11 22:47

Bas mi je interesantna serija ovih dana.Gonzalovo(zabrinuto) lice kada pokusava da probudi Carolu puke

Moram pohvaliti odličnu hemiju između Chocarra i Duque, stvarno su dobar par
Slazem se. smile
Angie
Senior member
Senior member

Poruka : 916

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 33 Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 33  Next