EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La casa de al lado

Page 31 of 33 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La casa de al lado

Post by Miloš92 on 18.08.13 16:02

Laki odlično ja znam šta je spam. A to što ja jednom u par meseci kroz neku priču spomenem da mi se na svidja LFDAL svakako nije.

Iskazati svoje mišljenje da, UBEĐIVANJE NEKOG DA PROMENI MIŠLJENJE je nešto drugo, a to ti radiš veoma često.

Onog ko stoji čvrsto iza svog mišljenja ne može ništa ubediti da ga promeni, a ne ja neki tamo Miloš sa nekog tamo foruma. Obično se u životu ne bavim labilnim ličnostima, volim ljude sa stavom. A voleo bih da mi objasniš kako se ja to trudim da promenim nečije mišljenje. Time što kažem da se meni ne svidja serija, ma daj ne zasmejavaj me. rofl rofl rofl 

A inače po tom pravilniku na koji se pozivaš zabranjeno je pisati velikim slovima. To se smatra da vičeš što je kao što sam rekao zabranjeno. rofl rofl rofl Mislim koliko sam ja neobavešteni upućen.

Skroz si u pravu, naprosto obožavam rasprave. Rekao sam jednom prilikom ja to napravim svake nedelje plan sa kime ću se svadjati. rofl rofl rofl Inače ove nedelje, niti bilo koje druge, nisi bio na njemu... rofl rofl rofl Raspravu si pokrenuo ti ne ja.

I što se mene tiče stavio bih tačku na ovu priču.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10569

Back to top Go down

Post by Bad boy on 18.08.13 16:11

Jel' će ovo da izbije neki chick fight ovde? :O

Inače, ne mogu da verujem da su stvarno pustili u etar one klipove sa Porrasom, odvratan je glumac, ne liči ni na šta to. Koji je tu kvalitet ičega?!

I pomislih na veličanje LFDAL i iznošenje emocija da je preterivanje, ali je Rudolphy odradio sjajan posao u toj sceni, čak i ova plačljivica donekle zanimljiva.
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1015
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Stefy on 18.08.13 16:30

Stefan wrote:Ignacia je bila kreten i u originalu. Što se tiče Chocarra, video sam nekoliko scena sa njim u LCDAL, ono je prestrašno. facepalm Jako je... Hmmm... Neprirodan, da tako kažem. A i ono što su napravili od njega u kolicima, mislim šta je ono?! puke I u LFDAL je lik bio "nepokretan", ali ne tako iskarikirano
Jeste, u pravu si, i ja imam utisak da je neprirodan i da previše fejk glumu, tj. previše karikira taj ludački lik. smile2 U kolicima mi je bio presmešan! lol2 Još kad krene da priča, haos. rofl

Varonija ne bih ni komentarisao. Ne znam da li se izmotava kad glumi ili je lik takav. Je l' je i u originalu igrao po kući slao poljupce sebi u ogledalu i svojim slikama? lol2

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3920
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Bad boy on 18.08.13 16:51

Misliš da u epizodi od 25 minuta ima vremena za narcisoidnost?
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1015
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Stefy on 19.08.13 3:07

Otkud znam, nikada u životu nisam gledao čileansku telenovelu. Nisam imao pojma da im epizode toliko traju.

Odgledao sam do 142. epizode ovu seriju i sad mi je baš interesantna. Pojavila se Pilarina mama i rekla Gonsalu da odvede Andreu i Dijega od Pilar jer je veoma opasna. Verovatno se u nekom trenutku - kada je Pilar izašla u dvorište i bila šokirana videvši nekoga - Rakel zamenila sa Pilar. Baš mi je krivo jer znam da postoji sestra bliznakinja, baš me zanima sa koje bih perspektive gledao da ne znam. Mada, anonimna poruka "geminis" bi mi verovatno već pojasnila o čemu se zapravo radi. Lidija je zvala Karmen i rekla da je spremna da priča sa Karolom, a ova je pred Gonsalom rekla Emiliu šta se desilo. Pretpostavljam da će Gonsalo da ih preduhitri i ubije Lidiju pre nego što uspe bilo šta da kaže. Kako su mi glupe scene sa duvanjem vetra i otvaranjem vrata, a navodno je to Ignasijin duh. facepalm Ne razumem čemu takve gluposti. Užasno me nervira Emiliova šefica, Greta. Totalno mi je antipatična glumica i mnogo pažnje posvećuju tome.

We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefan on 19.08.13 3:14

Ja ne mogu da se setim da li je u originalu bilo Pilarine majke. Mislim da nije blink Ili je to bila samo neka gostujuća uloga stars 

A takve gluposti... Pa, ponestalo ideja, a trebalo je produžiti seriju. Internacionalna verzija LFDAL ima 70 "normalnih" epizoda, ovo ima 150-160, znači više nego duplo. facepalm 

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2918
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Sava on 19.08.13 12:46

Nije bilo mame u originalu. winky 

Posting Freak

Poruka : 1926

Back to top Go down

Post by Stefy on 21.08.13 1:12

151. epizoda odgledana. Uglavnom se sve oko Rakel razrešilo i skroz sam razočaran. Dve sestre bliznakinje odvojene na rođenju: jedna živi život bogatašice, druga ima užasno detinjstvo. Rakel ubija svog očuha i završava na robiji 15 godina i po izlasku kreće da uhodi Pilar, a zatim se zamenjuje sa njom. WTF?! stars Koliko sličnosti ima sa Adolfom i Leonardom, samo što su se oni zbog detinjstva svetili porodici koja ih je uništila. Ne sviđa mi se, vidi se da je ubačeno samo da bi se serija produžila i (verovatno) izmeni kraj. Nekako mi je više previše blizanaca u seriji i sličnih priča, ponestale su im ideje skroz. Marica je u ulozi Rakel fenomenalna, ali je ista Sara iz Analije, nikakvu razliku ne vidim. Isti pokreti, isti zlobni osmeh, pokret pristiju - identična skroz. Pretpostavljao sam da će Rakel uspeti da ubije Renata jer je tako zapisano u knjizi. Venčanje Ilde i Emilija mi je bilo užasno dosadno. Deo kada Nivaldo peva sam preskočio. facepalm Onda, ona Greta - katastrofa kako je žena dosadna. Nadam se da se neće pojavljivati više do kraja serije. Kako je ovaj Varoni smešan, gospode. rofl Ja zaista imam utisak da je on ulogu u ovoj seriji shvatio kao zezanje, ja ne verujem da je ono gluma - što na um, to na drum, bukvalno. rofl Kako mi je bio smešan kada je Mabel izvukla pištolj i uperila u Adolfa, a ovaj viče: "Sveta bogorodice!" rofl Inače je stvarno smešan kada mu neko preti pištoljem, krene da pravi retardirane face i da moljaka kao neki retard. rofl Nije mi jasno zašto je Adolfo kidnapovao Gonsala i šta je cilj toga. Inače su Adolfo i Rakel odlični kao tim, dosta su slični i jedva čekam koja će sve zlodela uraditi do kraja (do kog imam još malo cry ). Znao sam da će Karolina sveska završiti u Rakelinim rukama, kako je glupa, bolje da je poslala prvo Emiliju, a ne Pilar. facepalm 

Baš me zanima kako će se ova serija završiti jer nikako ne mogu da pretpostavim kraj. Uopšte mi ne pada na pamet ko bi sa kim mogao da završi. stars 

Inače, razrešenje oko Rakel je 149. epizoda, slična je onoj kada se otkrije da je Injaki ubica, samo što ovde Rakel priča Pilar o svom životu. A nekoliko epizoda unazad su prikazali kako Rakel donosi hranu Pilar, to je prvi put da se obe vide.

We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 25.08.13 20:39

Odgledao sam do 160. epizode. Pilar je pobegla iz Rakelinog stana i svi su saznali da je Gonsalo Injaki Mora, Karola oslobođena. Očekivao sam mnogo više od scene kada se Pilar suprostavlja Gonsalu i govori mu da zna ko je on. Ono je bilo katastrofa. facepalm Koliko samo Marica i Poras nemaju hemije, to je strašno. Marica je s jedne strane i iznela okej svoj deo, ali je Poras svojim retardiranim facama bez trunke emocija uništio celu scenu. shitshield Uopšte mi se ta scena nije svidela, nigde emocija, ni ničega. Rakel je stvarno super lik, šteta što se pojavila tako kasno u seriji, bukvalno je tu samo 20-ak epizoda. Tek sada se zapravo vidi suština Izmaelovog lika, saznajemo koliko on pati i koliko ne voli da čini zlo ljudima, ali ga je život na to naterao. Baš mi ga je žao u pojedinim trenucima. Kako su mi samo glupe scene sa hukom vetra i padanjem portreta. facepalm Navodno, Ignasijin i Renatov duh. facepalm facepalm 

Imam još malo do kraja i nekako mi je žao, baš mi se svidela serija i ne kajem se što sam iskoristio ovo leto da je odgledam do kraja.

Je l' je Ignasija umrla i u LFDAL?

We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 25.08.13 20:55

Ja sam počeo da gledam seriju kad je Stefy počeo da je kači na net.
Ove 3 epizode su stvarno odlične, dopadaju mi se likovi, omiljeni mi je Havijar, za sada. thumbup 

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 31 of 33 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics