EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La casa de al lado

Page 5 of 33 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 33  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La casa de al lado

Post by Miloš92 on 13.08.11 3:17

Da Pilar će preplakati pola serije ali razlika izmedju orginala i telemundove verzije je što je Mane Sweet mnogo bolja glumica od Marice Rodrigez, žena tako ubedljivo plače da je to neverovatno.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10453

Back to top Go down

Post by Sava on 13.08.11 13:54

veoma brzo će biti još šokova, mnogo većih od ovoga sa Renatom. smile2

Miloš 92 wrote:Da Pilar će preplakati pola serije ali razlika izmedju orginala i telemundove verzije je što je Mane Sweet mnogo bolja glumica od Marice Rodrigez, žena tako ubedljivo plače da je to neverovatno.

+1 ne mogu se porediti.

Posting Freak

Poruka : 1917

Back to top Go down

Post by hari_95 on 13.08.11 21:45

Meni je sam lik od Pilar preglup facepalm Ona zna da je Javier taj koji salje mailove Dijegu, zna da je prevario i napravio dijete drugoj, maltretira citavu porodicu i ona i dalje zeli da zivi sa njim. Inace stigao sam do dijela kada Carola ubija nenamerno Danila. Koju joj je samarcinu opalila Ignasija poslije toga wow
Odlicna mi je serija, uvijek se desi nesto neocekivano, ima super zaplete i stvarno losu glumu. 'ajde Maritza i Porras nekako da prodju, ali Cathy me bas iznenadila negativno, skroz mi je bezveze. A i Ignasija je nejasan lik, ponekad mislim da ni sama ne zna sta hoce. Prvo ide da se udavi, pa nece, pa krijuci od svih navodno ide za Italiju, a ostaje u hotel u Majamiju, pa opet se sevi sa Havijerom, pa voli Gonzala i miri se sa njim nesvest Nisu uloge dobrica za nju, definitivno. A Varoni je jos gori, meni je on komican kad pokusava da glumi nasilnika facepalm Karla i Ximena su jedine svijetle glumacke tacke u ovoj seriji smile2

hari_95
Senior member
Senior member

Poruka : 681

Back to top Go down

Post by joey on 13.08.11 22:22

Dajte, ljudi, šta ste se zalepili za ovu verziju ? Gledajte originalnu, 100000000000..... x bolja!

Što je ovde loše odrađeno, to je tamo odlično. Što je ovde OK odrađeno (ako ga ima), onda je tamo fenomenalno. Ozbiljno vam kažem. Ja sam bio skeptičan oko odluke da li gledati nešto čilenasko, ali nakon prve epizode .... oduševio sam se. Glumci su perfektni.
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Sava on 15.08.11 15:44

@hari_95 wrote:Meni je sam lik od Pilar preglup facepalm Ona zna da je Javier taj koji salje mailove Dijegu, zna da je prevario i napravio dijete drugoj, maltretira citavu porodicu i ona i dalje zeli da zivi sa njim.
Pilar je celu seriju takva, previše je kukavica da bi išta preduzela i mene je sve to isto nerviralo u LFDAL. Žena zna da joj muž zlostavlja sina psihički i prelazi preko toga facepalm Prelazi ona doduše preko svega i svačega. stars S vremena na vreme ume da iznenadi pozitivno, ali se brzo vraća svojim strahovima. Samo što je lik Pilar mnogo bolje odglumljen u LFDAL. Mane Swett wub Scene koje tek treba da dođu u kojima je najveći akcenat na njoj i Porrasu, ne želim ni da mislim našta će to ličiti. Kao par su totalno bezvezni.

@hari_95 wrote:Odlicna mi je serija, uvijek se desi nesto neocekivano, ima super zaplete i stvarno losu glumu. 'ajde Maritza i Porras nekako da prodju, ali Cathy me bas iznenadila negativno, skroz mi je bezveze. Ignasija je nejasan lik, ponekad mislim da ni sama ne zna sta hoce. Prvo ide da se udavi, pa nece, pa krijuci od svih navodno ide za Italiju, a ostaje u hotel u Majamiju, pa opet se sevi sa Havijerom, pa voli Gonzala i miri se sa njim nesvest Nisu uloge dobrica za nju, definitivno.
Priča je odlična, zaista te zarobi posle prve epizode. Slažem se za Cathy, koju inače obožavam. Scene plakanja sa njom pop Lik je doduše dosta klonfuzan i iritantan u mnogim slučajevima. I u oriđiđi verziji je bila ista ovakva, razmaženo derište u suštini željno pažnje.

@hari_95 wrote:Varoni je jos gori, meni je on komican kad pokusava da glumi nasilnika facepalm Karla i Ximena su jedine svijetle glumacke tacke u ovoj seriji smile2
Varoni facepalm veze s vezom nema. Toliko preglumljavanje, grimase, odvratan je. Baš je skoro bila scena kada dolazi kući s posla i ljuti se što su svi krenuli da jedu, a nisu ga sačekali. Naravno u LFDAL je Javier samo konstatovao da je bezveze što ga nisu sačekali, a ovde je to bilo dranje i dranje i stvaranje bespotrebne histerije. facepalm Gori je od Porrasa pop (ne mogu da verujem da neko njega može da premaši po preglumljavanju). Slažem se za Karlu i Ximenu, njih dve su zaista dobre. Isto kao u originalu, najbolja dva lika. aw

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 18.08.11 23:47

Evo mojih novijih komentara sa drugog foruma:

@Stefy wrote:Ja sam odgledao malopre 48. epizodu i svašta se izdešavalo. Ismaelova iznenadna pojava pred Havijerom me je iznenedila, mislio sam da halucinira, sve se desilo tako brzo. Moram da priznam da me je Pilar iznenadila ovom odlukom, ali kako stvari stoje, mislim da će da mu se vrati jer vidim da je Gonsalo stalno oko Ignasije. Scena gde Renato dobija infarkt mi je tako smešna da je to strašno. xD Kako je samo zinuo, a zatim i Gonsalo pao dole, kao mala deca kad se igraju, pa padne jedan i prevrne drugog. :jajaja: :Ijo:

Ismaelov lik mi se sve više sviđa, obožavam takve zle likove. Kako je samo Emilio za***ao ove s kojima se kockao. xD Jurnjava između Matijasa i Ismaela je interesantna, šteta što ga nije ubio, baš me nervira. -.-

Idem da odgledam 49. :Good:

@Stefy wrote:Odgledao sam do 51. epizode. Uh, svašta se izdešavalo. Havijerova depresija koja je trajala 2 epizode mi je bila najsmešnija. Ko god da je dolazio, bilo mi je smešno. Svađa između Ignasije i Havijera kada ona histeriše kako Pilar ide sa Gonsalom mi je bila toliko smešna da je to strašno, kada je skočio na nju, pa kada ga je gurnula sa kreveta. :jajaja: Takođe mi je bilo smešno kada je Rebeka došla i dva puta ga gurnula, a on počeo da se skida i ona ga gurne opet na neku korpu. :jajaja:

Pojava Ismaela kod Karole me je iznenadio. Kako mi je samo žao, ona je uvek bila slaba što se njega tiče. Koliko sam shvatio iz flešbekova, on ju je naučio da pije i da se drogira.

Eva me je smorila više sa Renatovom smrću, umro je i gotovo. Konačno, muka mi je bilo njega, on i Eva su najgori ovde, stalno smaraju. Ne razumem šta sad histeriše tu, a onamo kad je bio živ stalno se svađala s njim. Pojavila se i Mabel, poznata mi je ova glumica odnekud, ali ne znam odakle.

Ne mogu da verujem da je Renato sve ostavio Gonsalu, koji car. xD Baš sam se izenenadio, s jedne strane sam i očekivao, ali sam mislio da će ipak sve ostaviti Ignasiji. Kako je samo Havijer poludeo. Sada mi nije jasno zašto se Emilio okrenuo protiv Gonsala i hoće da se udruži sa Havijerom. :S Ta porodica je luda, znači tako sam se smejao kada je Rebeka izgovorila Gonsalo Ibanjes, a oni svi zanemeli.

Ismael i dalje ostaje misterija. Sada znamo da mu Rosa sigurno nije sestra, već ljubavnica. Iznenadio sam se kada se u flešbeku pojavila Lidija, već sam bio zaboravio na nju. Savo, hoće li se ona pojaviti opet do kraja serije (odgovori sa samo DA ili NE). Ne razumem zašto se Ismael sveti Kondeovima kada mrzi svog oca i stalno ga krivi za nešto. Izgleda da je zbog onoga jer je Renato optužio Moru za krađu, a ustvari je to bio Havijer, ali se ispostavilo da je Ismael. Užas, sve se više i više mrsi, a ništa se ne razjašnjava. Iznenadila me je iznenadna pojava pred Ignasijom, sada mi je tako nerealno da se on pojavljuje svugde, a do pre nekoliko epizoda se od svakoga krio.

@Stefy wrote:Odgledao sam do 53. Gonsalo me baš nervira, uopšte mu ne stoji ova uloga da je sa Pilar, nema pojma da upravlja Reanatovom imovinom, baš mi je drago što su se svi okrenuli protiv njega. Pilar me užasno nervira sa ovom ulogom, što bi rekla Ignasija "moscita muerta con carita de yo no fui", baš jeste tako, a onamo glumi da je nešto jaka. -.- Ignasija me razočarava, tj. glumica, uopšte mi se ne sviđa ova gluma, previše veštačko. :/ Ipak mi je omiljeni lik, u nekim trenucima izlazi ono bitch iz nje, pogotovo kad su u pitanju svađe. Renato živ, glupo, bolje d aje ostao mrtav. Ne razumem šta će postići ovime. Igor Mora u kući Kondeovih, interesantno, sada znamo šta se zapravo desilo, jedino što ostaje misterija je Mabel, Eva nije spomenula zašto je se toliko plaši. Ismael mi je extra, mnogo mi se sviđa njegov lik, interesantan je. Ne mogu da verujem šta sve Ilda radi, da li je ona normalna? Prosto mi ne ide u glavu da se udruži sa Ismaelom da unište Kondeove. :S

Možda ima nekih pitanja, ali na sva sam dobio odgovore. smile

Moderator

Poruka : 3894
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Stefy on 19.08.11 2:06

Izvinite zbog posta za postom, ali nema opcije edit. huh

Upravo odgledao 54. epizodu. Svašta se dešava i serija mi nekako počinje da bude tupa. :/ Emiliu oteli motor zbog gubljenja na kockanju, a za to vreme Ignasija viče Havijeru kako Gonsalo živi sa Moskitom i kako ne sme to da dozvole. Havijer od besa izbacuje Ignasiju, a zatim, po prvi put u seriji, iskreno plače dok Karen i Andrea lupetaraju na vratima. Baš me nerviraju ovako glupe i besmislene scene. -.-

Ignasija pronalazi Emilia i sva histerična upada u kuću. Ilda posle pljuvanja Emilia kod tetke, izlazi da vidi kako joj je mužić. Iskreno, zaslužio je, svejedno mi je, nervira me puno.

Rosa po naređenju Ismaela posećuje Moskitu i govori joj kako voli istog Gonsala kao ona, a ova glupača sve poverovala. Stvarno iritira više, prelazi iz krajnosti u krajnost ta njena tupavost, nije trebalo uopšte i da ostavi Havijera, ode u hotel da živi, a posle kod Gonsala sa kim se :tuctuc: jer se zaljubila -.-

Rosa i Ismael slave trijumf jer su ubedili Moskitu. Nije mi jasno zašto se Ismael okomio na nju, verovatno da bi se osvetio Havijeru. Baš mi je extra, definitivno omiljeni lik.

Ova scena je jedna od najglupljih u seriji. Moskita šokirana Rosinim izjavama drži činiju sa salatom i plače, neko zvoni, Dijego otvara i ulazi nasmejani Havijer. Prebacuje Moskiti jer živi sa Gonsalom dok Dijego izigrava muškarčinu i suprostavlja se Havijeru, u trenutku kada treba da ga udari, herojski ulazi Gonsalo. Havijer se svađa sa njim, namešta se da ga udara, a zatim ga gurka. Gonsalo se samo smeška, tako retardirano da je to strašno. Onda Havijer na odlasku udara Gonsala koji pada na podu. A zatim Moskita počinje da plače i prebacuje Gonsalu da ima nešto sa takozvanom Sesilijom. Užasna scena, smešna je. Ovaj Miguel samo pravi cirkus, prvo onaj cirkus od depresije u gaćama u tri epizode gde napastvuje svaku ženu koja dođe, a sad ovo.

Karola odlučuje da ode da se osveti Adolfu, konačno. Matijas joj se pridružuje i odlaze u pohod. Otvara sef i Matijas se iznenadi jer zna kombinaciju. Kada stignu, Rosa izlazi, a Karola pištoljem puca 10-ak puta i ne pogađa. Policija hvata Karolu i odlazi u zatvor, a zatim viče kako je za sve kriv Adolfo. Ismael opet happy jer je Karola u zatvoru, a Rosa se jada kako su prekršili granice svega.

Renato carski čita novine "na nebu" i ne pušta Nivalda da ode, biva oduševljen Gonsalovom vođenju firme.

U svakom slučaju, jedna od gorih epizoda, baš je bila dosadna, ništa posebno se nije desilo sem ovoga sa Karolom.

Moderator

Back to top Go down

Post by Sava on 19.08.11 2:31

@Stefy wrote:Ova scena je jedna od najglupljih u seriji. Moskita šokirana Rosinim izjavama drži činiju sa salatom i plače, neko zvoni, Dijego otvara i ulazi nasmejani Havijer. Prebacuje Moskiti jer živi sa Gonsalom dok Dijego izigrava muškarčinu i suprostavlja se Havijeru, u trenutku kada treba da ga udari, herojski ulazi Gonsalo. Havijer se svađa sa njim, namešta se da ga udara, a zatim ga gurka. Gonsalo se samo smeška, tako retardirano da je to strašno. Onda Havijer na odlasku udara Gonsala koji pada na podu. A zatim Moskita počinje da plače i prebacuje Gonsalu da ima nešto sa takozvanom Sesilijom. Užasna scena, smešna je. Ovaj Miguel samo pravi cirkus, prvo onaj cirkus od depresije u gaćama u tri epizode gde napastvuje svaku ženu koja dođe, a sad ovo.

Face Porrasa pop wall slažem se za tu scenu, trebala je da bude efektna, samo što je ovde to cirkus. Tri debila u istoj sobi. zzzzz Meni je najsmešnija Maritza kada krene da se "dere", bukvalno skiči onako kao neki lik iz crtanog. naklon Varoni u gaćama facepalm nije ni vredno pomena. Samo minut ćutanja. pop Kolko taj veze nema sa glumom, ja kada ga vidim u sceni samo je preletim, pošto toliko glumatanje zaista ne mogu da svarim. Grozan je!!!

Što se tiče Carole i njene osvete, nemoj mnogo verovati u to, pošto je ona ipak slaba na Adolfa..... i to mnogo. kafa Njih dvoje su zaista zanimljivi. Chocarro se sasvim pristojno snašao u ulozi. Meni je čak i draži nego onaj u LFDAL.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 19.08.11 3:06

Face Porrasa pop wall slažem se za tu scenu, trebala je da bude efektna, samo što je ovde to cirkus. Tri debila u istoj sobi. zzzzz Meni je najsmešnija Maritza kada krene da se "dere", bukvalno skiči onako kao neki lik iz crtanog. naklon Varoni u gaćama facepalm nije ni vredno pomena. Samo minut ćutanja. pop Kolko taj veze nema sa glumom, ja kada ga vidim u sceni samo je preletim, pošto toliko glumatanje zaista ne mogu da svarim. Grozan je!!!

Što se tiče Carole i njene osvete, nemoj mnogo verovati u to, pošto je ona ipak slaba na Adolfa..... i to mnogo. kafa Njih dvoje su zaista zanimljivi. Chocarro se sasvim pristojno snašao u ulozi. Meni je čak i draži nego onaj u LFDAL.[/justify][/quote]
Da, jeste, Moskita je u još nekoj epizodi tako skičila, mislim da kada ju je Havijer posetio u onom hotelu. Stvarno me razočarava Miguel u ovakvim scenama, ko zna koliko će ih biti. A tek Porrasove retardirane face, ja sam očekivao previše od njega, ovo je razočaravajuće, ali razočaravajuće. Meni je ranije bio super, ovde je obični mutavac koji nema pojma da glumi.

Nisam ja očekivao ništa od Karolinog pohoda, znao sam da neće biti ništa i ne verujem da će ubiti Ismaela.

Moderator

Back to top Go down

Post by Sava on 20.08.11 18:36

Čini mi se da je ubačen još jedan novitet. Neki diler je tražio Caroli da mu plati 15.000$, a ova je pitala Adolfa da joj pozajmi i on joj je pozajmio, međutim posle ga je ukokao pop Mislim da će ovde 64. epka biti otkrivanje misterije.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 33 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 33  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics