EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La casa de al lado

Page 6 of 33 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 19 ... 33  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La casa de al lado

Post by Matko on 20.08.11 19:44

Čini mi se da je Chascas napisao na Twitteru da je 65. smile2 Ovisi kojom brzinom Telemundo radi, jedna više-manje, ista stvar.

Lijepo sam ja rekao da će Porras biti cirkus i da nije dorastao ovoj ulozi (a što tek slijedi, ovo je ništa facepalm ). Varoni me je razočarao još od prvih epizoda, strašno nešto. stars

Ne znam kako vam se da gubiti vrijeme na ovo. lolsign
Matko
Senior member
Senior member

Poruka : 767
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Stefy on 21.08.11 2:35

@joey wrote:Dajte, ljudi, šta ste se zalepili za ovu verziju ? Gledajte originalnu, 100000000000..... x bolja!

Što je ovde loše odrađeno, to je tamo odlično. Što je ovde OK odrađeno (ako ga ima), onda je tamo fenomenalno. Ozbiljno vam kažem. Ja sam bio skeptičan oko odluke da li gledati nešto čilenasko, ali nakon prve epizode .... oduševio sam se. Glumci su perfektni.
Ne mogu da gledam čileanske, koliko god je dobar sinopsis, uvek ću izabrati Telemundo, jednostavno sam takav. smile2 Iako je ovde možda loše odrađeno, ostajem veran Telemundu.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 4000
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Bad boy on 21.08.11 3:02

Zaista ne shvatam ljude kao ti, Stefy! blink

Videh sad par scena i avancea... facepalm
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1015
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Stefan on 21.08.11 3:20

A dobro, možda su mu tlmd glumci dragi wow Mada mi ni to nije dovoljno dobar/jak razlog za gledanje smeća ako već postoji verzija koja je urađena vrhunski blink Al dobro, svako ima svoj ukus, ne mogu nam se svima sviđati iste stvari. zvizd

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2969
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Stefy on 21.08.11 4:12

Jeste, s jedne strane volim Telemundove glumce, pogotovo je ovde dobra ekipa. Jesam razočaran, i to mnogo, ali nastaviću da gledam zbog ranje, možda ima glupih scena i svačega, ali opet ima nečega što me drži da gledam. Nemanja, ni ja tebe ne razumem što gledaš TVN, pa ništa. plez Dobro reče Stefan,
@Stefan wrote:svako ima svoj ukus, ne mogu nam se svima sviđati iste stvari. zvizd

Evo komentara za 55:

Odgledao 55. epizodu. Srednja ocena od 1 do 5 je 4, samo zbog onog prelepog susreta Ismaela i Karole.

Dakle, početak epizode, Ignasija upada Gonsalu u stan histerišući jer je Karola van kuće. Ulazi Moskita i govori joj da ode jer ne želi da je sluša. Svađaju se oko Gonsala i Ignasija odlazi sa rečenicom da je Gonsalova žena, dok Pilar kaže da je istina. Scena onako, manje histerisanja, Porrasovih faca i Moskitinih reakcija. Uglavnom, ništa posebno. -.-

Treća glupa scena sa Varonijem (prethodne dve: cirkus u gaćama i obračun sa Gonsalom u kancelariji): budi se ujutru i pravi neku retardiranu facu govoreći kako zna da kako da uništi Gonsala. blink :hahaha: :hahaha: Užas. Kasnije sazove savet advokata da ocrni Gonsala, ne znam šta će biti posle toga jer se u ovoj epizodi ništa ne dogodi. Karmen normalno sve čuje i prenosi Jolandi koja ne obraća pažnju.

Karola izašla iz zatvora zahvaljujući Matijasu, super! Govori kako će uništiti Ismaela po svaku cenu. Kući je čeka Ignasija sa "cantaletom" o devojčici koja se nije vratila kući. -.- Kasnije otkriva pravo Adolfovo ime i pita za Rosu, a zatim se iznenadno pojavi Ismael. Odlična scena, mnogo mi se sviđa kako Karola ume da unese emocije u lik i dokaže da je slaba na njega. Zatim scena u njenoj sobi gde joj on priča kako je voli, a ona spušta onaj stalak, a zatim je on poljubi. Potom scena u krevetu, isto je urađena odlična obostrano, baš su me osvojili ovim scenama, oboje. Definitivno su mi najintereantniji likovi. Zanima me šta će biti dalje sa njima, Chocarro je ovde super, mnogo bolji nego u ATM.

Gonsalov plan propada... Naizgled. Akcije padaju, svi su u panici, a zatim Pila viče kako su akcije uzdignute! Svi su srećni, a Karla zine pred laptopom i iza nje Matijas i Gonsalo sa kezom do ušiju. -.- Baš me nerviraju sa tom firmom, smorili su me, smara me mnogo taj deo.

Jolanda pali Troju kod Nivalda misleći da je vara sa drugom ženom. xD Koje poređenje. Baš me iznenadila Eva sa izlivom nežnosti kod Ilde. o.O Pre toga joj Ignasija pričala kako Ilda ne može da se ponaša tako prema njoj, a sad se grle i bore protiv doktora da vide Emilija koji je slep. Nije mi jasno, otkud sad to? Samo se nadam da neće trećinu serije ležati u krevet slep i onda će Ignasijina, Karolina i njegova istraga da propadne jer on ne vidi. -.-

Lete papirići! Haha, kako mi je smešna scena gde Ignasija baca papire na sve strane i ulazi Moskita. A zatim Ignasija histeriše kao i uvek. Drago mi je što je postavila Moskitu na mestu i što joj je sve ono rekla, nervira me više! Maritza me razočarava ovom ulogom, ali totalno, uopšte joj ne stoje dobrice. Ne znam šta joj je, ali je užasna! -.- Krivo mi što nisu letele šamarčine, očekivao sam od Catherine malo više bitch reakciju poput onih sa Agatom u PA, ali izgleda ništa od toga.

Kraj epizode gluplji nego ikad. Taman da Matijas, Rebeka i Gonsalo odrade "brindis" u ime Gonsala, ulazi Moskita, razbija Rebekinu čašu i obračunava se sa Gonsalom koji pravi retardiranu facu. -.-

Ova epizoda mi se jedino svidela zbog scene između Ismaela i Karole, odlično je urađena od strane glumaca.

We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.08.11 4:16

Iz dosade malo sam sad premotavao epizode... Kao što sam mislio mnogo lošije nego orginal... Glumci kao da se takmiče ko će gore da odigra svoju ulogu. Duque i Monroig su sasvim solidne, jedino one... Od Maritze nisam ni očekivao da će ne znam kako odigrati lik jer znam da joj dobrice ne leže, ali šta se dešava sa Catherine i njenom glumom nije mi jasno.

E da... Jel zna neko što Sofia Stamatiades, sada odjednom koristi prezime Lama... Znam da joj je to drugo prezime al oduvek je u svetu glume bila Stamatiades.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10850

Back to top Go down

Post by Stefan on 21.08.11 4:24

Samo se nadam da neće trećinu serije ležati u krevet slep

Hoće rofl Ali istraga neće propasti, Carola će sve to da uzme u svoje ruke naklon

E da... Jel zna neko što Sofia Stamatiades, sada odjednom koristi prezime Lama... Znam da joj je to drugo prezime al oduvek je u svetu glume bila Stamatiades.

Ovo i mene zanima, kad se pričalo da će Sofia Lama biti Hilda, ja pojma nisam imao da je u pitanju Gloria (valjda se tako zvala tamo) iz PA. hmm

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2969
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Stefy on 21.08.11 4:28

@Stefan wrote:
Samo se nadam da neće trećinu serije ležati u krevet slep

Hoće rofl Ali istraga neće propasti, Carola će sve to da uzme u svoje ruke naklon

Ovo i mene zanima, kad se pričalo da će Sofia Lama biti Hilda, ja pojma nisam imao da je u pitanju Gloria (valjda se tako zvala tamo) iz PA. hmm
OMG, neeeeeee. facepalm facepalm
Jeste, Glorija se zvala. winky

EDIT:
Miloš 92 wrote:ali šta se dešava sa Catherine i njenom glumom nije mi jasno.
Ni meni to nije jasno, užasno sam se razočarao u nju u ovoj seriji, očekivao sam puno od nje, a ovo je 0. Njeno histerisanje, lupanje po glavi, plakanje, čudne face, užas, u Elisi je bila slična, ali ovde je baš dno. Ne sviđa mi se za sada, valjda se popravi kasnije, ali sumnjam. Mislim da je problem jer joj lik ne leži, ja sam očekivao da će biti negativka (kao i uvek rofl ) i onda Sava reče da je drugačiji lik, pa sam odmah pomislio da neće ona dobro ispasti u tom izdanju.

We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.08.11 5:08

Upravo tako, većini likovi ne leže... Telemundo kao da se trudio da dovede u seirju poznate glumce, a nisu obraćali pažnju na to kako će sve to na kraju izgledati. Po mom mišljenju totalno promašena glumačka ekipa.

Al to je veliki problem telemunda... Vrte iste glumce neprestano i tako po par godina zaredom. Pre su u istoj ekipi bili Paola Rey, Juan Alfonso Batista, Michel Brown, Jorge Cao, Cristina Lilley... A u poslednje vreme Poras, Maritza, Gutierez, Layevska (nje mi je žao, sjajna je glumica, a telemundo će za par godina izvući sve što može od nje i šutnuti je, a u Meksiku će tada verovatno već biti zaboravljena), Varoni, Carmen Villalobos, canela, Monroig, Pila, katie Barberi...

Svakako medju njima ima sjajnih glumaca ali dosadno je gledati ih neprestano na ekranima... Živi primer je moja omiljena Maite Perroni. Publika je obožavala, posle Mi pecado su čak počeli i da cene njen talenat, al onda je odmah uletela i u TDA... Jednostavno se smučila narodu.

Upravo iz razloga što pravi velike pauze publika voli Adelu Noriegu, jednostavno je se užele ljudi... isti slučaj je bio i sa Lucero, al sad je i ona počela da iskače iz frižidera.

Da se vratim na LCDAL...

Catherine je sama izjavila da joj se uloga ne svidja, al jednostavno to je bilo u ponudi a žena mora da radi.

Ne slažem se da je u Elisi bila loša... Možda zato što nisam gledao orginal pa nisam ni uporedjivao... Ovde kad gledam neprestano poredjujem Catherine i Luz koje je mnogo bolje iznela lik Ignacie.

Onda Felicia Mercado... Svaka čast Siachoque i izgledu za njene godine, al ipak ona meni ne izgleda kao ćerka od Mercado.

Da sam ja birao ekipu mnogo bi to drugačije izgledalo... AL i od ove sadašnje na primer zamenio bi Catherine i Monroig... Al ipak oni to nisu mogli da urade jer bi ona miljenica Catherine pola serije, oni koji su gledali orginal, znaju kako bi provela.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10850

Back to top Go down

Post by Stefy on 21.08.11 17:33

Miloš 92 wrote:Ne slažem se da je u Elisi bila loša... Možda zato što nisam gledao orginal pa nisam ni uporedjivao...
Nisam ni ja rekao da je loša, već da nije ona stara Cathy od ranije. Ni ja nisam gledao original, pa sam se neprestano raspravljao sa Nemanjom da li je Sesilija ili Konsuelo bolja. xD I slažem se sa celim tvojim postom što se tiče Telemundovih glumaca.

We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content