EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Dama y obrero

Page 14 of 17 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Dama y obrero

Post by Latinac on 16.10.13 0:49

Latinac
Global moderator
Global moderator

Poruka : 2287

http://youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by Bayron on 27.12.13 8:23

interesantna info: verzija za prodaju ima 115 epizoda, a na telemundu je prikazana 81. u oba slučaja radi se o epizodama od 40ak minuta, pa je zaključak da je telemundo iskasapio seriju pri originalnom prikazivanju.

sećam se da su tako iskasapili i drugu etapu u "victorinos", puno snimljenog materijala je završilo u kanti, ali mislim da je serija tako išla i u prodaju.

@laki wrote:Al' su je skresali nesvest Ukupno 81 epizoda.
Ako me pamćenje dobro služi još od doba "Sin verquenza" ni jedna tmd telenovela nije imala manje epizoda (izuzimam ove narkos serije koje od samog početka poznato da će biti malo epizoda).
čak je i sin verguenza imala više (86). jedina sa manjim brojem epizoda je la ley del silencio (32).

Administrator

Poruka : 6946
Godina : 28

Back to top Go down

Post by zzz369 on 27.12.13 17:32

Gdje to piše za 115 epizoda?
Ja sam sumnjao da je tako nekako, da internacionalna verzija ima više epizoda, ali ipak ne toliko više, jer su snimali još par dana poslije završetka na Telemundu. Iako gledao sam zadnje epizode i nisam primijetio toliko nelogičnosti u radnji tj. toliku skraćenost. U zadnjoj ili predzadnjoj epizodi sam primijetio nekoliko izbačenih scena, ali to je sve. Osim ako nema još neka etapa poslije kraja, iako čisto sumnjam.

zzz369
Member
Member

Poruka : 351

Back to top Go down

Post by Bayron on 27.12.13 17:54

sledećeg meseca počinje u izraelu i tamo stoji da ima 115: http://viva.walla.co.il/?w=/2039/2699670

uglavnom su tačni, mada eto za tempestad piše 121, umesto 122.

Administrator

Poruka : 6946
Godina : 28

Back to top Go down

Post by FanSte on 06.04.15 20:09

Gledao neko?

Simpatična i pitka sapunjara. mrgreen Lokacije su divne, i baš su mi slatki Resendez i Layevska.  aw

S jedne strane Pedro živi skroman život, sa ženom za koju misli da mu je majka, sestrom i nepokretnom devojkom sa kojom je zbog osećaja krivice jer je on kriv za saobraćajku. Iz Evrope se vratila Đina koja mu je majka. S druge strane, Ignasija živi raskošnim životom, treba da se uda za Tomasa koji je hteo da je udari a Pedro ga je sprečio, i koji je vara sa najboljom drugaricom.

Najžešća mi je bila scena kad su se sreli na plaži. Ignasija: ''Živiš u onoj vili?'' Pedro: ''Ne, ta kuća je...'' Ignasija: ''Tvoja vikendica, razumem''. rofl Koji ju je šok strefio kad ga je videla na gradilištu. wow

Nastavljam sa gledanjem definitivno.

Posting Freak

Poruka : 1641
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Aleks on 07.04.15 0:12

Gledaću ja, ali tek od petka. Prebukiran sam serijama, a u četvrtak taman mi završava Boja strasti. Pa kad već imam mogućnosti, pratiću. Ionako je kratka. mrgreen
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1292
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by FanSte on 07.04.15 0:16

Odlično, imaću sa kim da komentarišem. thumbup

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Direwolf on 08.04.15 18:33

I meni se bas svidja serija a bas je dozivila sok na gradilistu. Jedva cekam sada 19h da gledam 3 ep smile2

Pedrova cura me malo nervira,na kraju uopste nije bio on kriv za saobracajnu nesrecu vec ga je ona ometala u voznji.
Direwolf
Senior member
Senior member

Poruka : 507

Back to top Go down

Post by FanSte on 08.04.15 19:57

I nije nepokretna, folirantkinja. annoyed

Ajoj, al su ga zamrsili oko Djine i Estele. Djina bila služavka njoj i njenom mužu, spandjala se s njim i rodila mu Pedra. shock Sad ispada da su Pedro i Ignasija brat i sestra. cesces Baš me zanima kako će se to razmrsiti.

Telemundo u stilu Televisa presenta. rofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Direwolf on 08.04.15 20:04

e pa bas mi je to proslo kroz glavu da su brat i sestra na kraju ce biti vjerovatno da je ustvari Estela varala muza hahaha
Direwolf
Senior member
Senior member

Poruka : 507

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 14 of 17 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

View previous topic View next topic Back to top