EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Solamente vos

View previous topic View next topic Go down

Solamente vos

Post by DarkAngel on 16.01.13 21:23

SOLAMENTE VOS

POL-KA, 2013

"Solamente vos" naziv je nove humoristične telenovele koja od 21.01 kreće na Canal 13. Ova romantična komedija obeležava povratak Nataliji Oreiro i Adriana Suar ispred televizijskih ekrana.

Juan Cousteau vodi život koji bi se mogao definisati kao "mirni": oženjen je, ima
petoro dece i petnaest godina radi kao direktor renomiranog orkestra. Ali njegov svet ulazi u krizi, kada njegova supruga Ingrid "La Polaca" traži vreme da se "ponovo poveže sama sa sobom i saznati ko je ona". Za gore, a delom i zbog svoje bračne krize, gubi posao. Felix,stari prijatelj iz detinjstva takođe i predsednik jedne diskografske kuće, dolazi do
njegovog spašavanja : nudi mu posao u svojoj kompaniji i posuđuje mu stan da živi.
Tako, Juan upoznaje Auroru, njegova nova komšinica "kroz zida". Privlačnost je gotovo trenutna. Ona je frizerka i ima salon za lepotu u istom bloku zgrade gde oboje žive. Ubrzo nakon delenja "hodnike i liftove", Juan otkriva da je ova privlačna mlada ljubavnica Felixa. Aurora nastoji da bude "nešto više" u životu Felixa. Ali on oženjen sa Michelle nema nameru da se odvoji: da ne bi izgubio svoj
privilegovani položaj u diskografskoj kući, čiji je vlasnik njegova
supruga. U tom kontekstu, Juan će morati da bude podeljen između lojalnosti prema svom prijatelju iako ne deli svoje "nepošteno bavljenje" sa suprugom i ljubavnicom, i njegova ljubav prema Aurori, koja svaki dan izgleda sve jača.
Ali Juan takođe ima druge motive zabrinutosti: one vezane za rast svoje petoro dece, od najmlađe sa samo 5 godina do najveće sa 20. Dodatno ovome spada i njegov sukob sa Ingrid, napeti odnos sa njegovom sebičnom sestrom Denise, kao i sa Lautarom, njegov otac koji je tek "izašao iz ormara". Za Auroru život takođe nije lak. Pored njegove komplikovane odnose sa Felixom, uvek treba da posreduje
između njene zahtevne majke Rosita i Orlanda, njen otac.
Tako počinje ova priča o ljubavi kojе dolaze i odlaze, o životе koji
su komplikovane i promenljive. Komedija koja će zabavljati, iznenađivati i
uzbuđivati.

Promo: #1, #2, #3, #4,#5, #6, #7, #8, #9, #10

Uloge:

Adrián Suar -Juan Cousteau
Natalia Oreiro - Aurora Andrés
Muriel Santa Ana: Ingrid “La Polaca”
Arturo Puig - Lautaro Cousteau
Claudia Fontán - Michelle
Juan Minujín - Felix Month
Eugenia Suárez - Julieta Cousteau
Lali Espósito - Daniela Cousteau
Alberto Martín - Orlando Andrés
Ana María Picchio - Rosita
Marcelo De Bellis - Miguel
Peto Menahem - Rogelio
Marina Bellati - Denise Cousteau
Laura Cymer - Sharon
Fabiana García Lago - Marha
Coraje Ávalos - Nacho Molina Montes
Ángela Torres - Mora
Joaquín Flaminni - Eugenio
Lola Poggio -Luli
DarkAngel
Member
Member

Poruka : 279
Godina : 22

Back to top Go down

Re: Solamente vos

Post by Soleil on 21.01.13 1:01

Trailer

Adrián Suar je jedan od autora novele "Sos Mi Vida"; i partner Griselda(-e) Siciliani (Debi @ "Sos Mi Vida").

U noveli također glume Fabiana García Lago (Kimberly @ "Sos Mi Vida"), Claudia Fontán (Mercedes @ "Sos Mi Vida").

Soleil
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1680

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 22.01.13 15:28

Pogledao sam prvu epizodu. Da sam nešto previše oduševljen nisam, ali nisam ni razočaran.

Najveći minus - Suar. Nisam ga prije gleadao, ali za komediju nije uopšte. Ako vako produži teško gledanosti serije. Sa Natalijom kao par nisu loši, čak se može reči da su i donekud simpatični. Takođe ne sviđaju mi se nekе dijaloge, čak i podsećaju na Por amor a vos i Alguien que me quierra, ubedljivo najgorih Polkine novele zadnjih godina.

Sad pozitivne strane.
Naty Još jednom dokazuje da je najbolja glumica u celoj Latino Americi kad su u pitanju komedije.
Juan Minujin Najveće iznenađenje. Njega takođe nisam gledao, ali dovoljna je bila jedna epizoda da se vidi da je fantastičan. On čak i više mi odgovara sa Nataliom.
Dobra je i Juanova sestra. Vidi se da će biti smејаnje sa njom.
Laly Esposito Čeka je duga i uspešna karijera u komedije.
Muriel Santa Ana, Arturo Puig, Claudia Fontan, Alberto Martin, Ana María Picchio . Neverovatne komičare koji daju još bolji šmek ove serije.

Iskreno nadam se da će se gledanost dvižiti ovim brojkama i da neće padati, iako nije kao nekih prethodnih boljih komedija.
DarkAngel
Member
Member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 22.01.13 15:58

Laly Esposito

Meni ona nestvarno lepa... Neverovatno u šta se pretvorila ona mala klinka iz Floriciente.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10352

Back to top Go down

Post by Matko on 22.01.13 19:30

Ništa specijalno. Puno likova, koja simpatična dosjetka i to je to.

Natalia standardno izvrsna. Falila mi je od "Lyncha". Glavni razlog zašto ću pružiti šansu dalje. smile2

Suar nije loš. Lik mu zapravo dosadan, za moj ukus. Skupa s Natom nešto bolje funkcionira, mogli bi biti dobri.

Sestra od glavnog će bit dobra. To se već vidi. Majka od glavne likice također.

Oni Portugalci/Brazilci/što li na početku lol1

Frizerkice u salonu super.

Tako... Prosječno zasad. Uspavalo me čak pomalo.

Pjesma naklon

Senior member

Poruka : 767
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Franko on 23.01.13 22:54

Ja sam isto mislio tijekom čitave epizode da bi radije htio vidjet Facunda u glavnoj ulozi, ali onda su me ona i Suar baš kupili zadnjim scenama u seriji kad se nađu na balkonu, pa ona zamijeni njegovu kćerku za njegovu djevojku, pa razgovor o tome kako ona hoda s oženjenim čovjekom, a on ju milo gleda :cerek:

Prva epizoda je bila OK. Nije sad bila WOW, al simpatično. Malo me iznenadilo šta nije humor kao "Sos mi vida", ono da se sprdaju na svakom koraku.

Simpatični likovi zasad - njegova (bivša) žena, klinci, tata (kad je rekao u bolnici da neće skinut šešir - Ya no me la saco, me queda fantastico, odvalih rofl ), stara od Aurore, Merchuuuu i Kimbuuuu iz SMV :cerek:

Jedino mi nekako Felix ne paše. Meni on djeluje tako gay, uopće ga ne mogu zamislit kao Aurorinog jebača. rofl

Opet je kiša bila glavni razlog upoznavanja protagonista. smile2

Cantas?
Muy mal. rofl

Vos sos un pequeno chanchito. rofl
Piggy lol1

Gledat će se. raspa

Alma gemea - 200/227
Las estrellas - 15/100
Novo mundo - 86/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2017
Godina : 29

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 21.07.13 0:37

Diego Ramos i Natalia Oreiro nakon 15 godina ponovo zajedno na televiziji, sada u Solamente vos.

Convivieron durante dos años (97 y 98) en las grabaciones de un éxito, “Ricos y famosos” y ahora Diego Ramos volverá a trabajar junto a Natalia Oreiro convocado por Adrián Suar para hacer el personaje de un chantún que llega enviado por los de Juan Minujín y Gunda Fontán.
Diego y Natalia se quieren mucho y ahora “Solamente vos” les dará la oportunidad de divertirse juntos en tono absoluto de comedia en las disparatadas situaciones que, claro, harán sufrir a Juan Cousteau (Suar) enamorado como está de la peluquera Aurora (Oreiro).
Ramos comenzará a grabar el lunes que viene en este personaje que, en un comienzo, iba a hacer Juan Gil Navarro, ahora sumado a las huestes de “Vecinos en guerra”.
El personaje duraría un mes y tal vez más en la comedia del prime time de Pol-ka para El Trece. Diego está viviendo un excelente momento entre su trabajo en “Vale todo” en teatro y su fama entre las chicas en su rol de papá de “Violetta”.

DarkAngel
Member
Member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics