EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Fisica o quimica

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Fisica o quimica

Post by Sasha on 27.07.13 1:25

Odgledao prvih 8 epizoda (1 sezonu) i poceo drugu

Svidja mi se serija, super za razbibrigu, a i odavno nisam pogledao koju teen novelu

Ono sto mi najvise smeta jeste duzina trajanja epizoda .. Ucrvljam se dok odgledam 1i15 min 1 epizodu smile2

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1890

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 27.07.13 11:09

Ovo ti je pre teen serija nego novela :-) meni su sve sezone odlicne, likovi su mnogo dobri i bas bih voleo da je neka od nasih televizija uvrsti u programsku semu.

Sin Senos Si Hay Paraiso 2 58/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3468

Back to top Go down

Post by Sasha on 31.07.13 0:27

Odgledao i 2 sezonu

Koliko god serija je zanimljiva uopste te nesto ne veze za glumce .. Nekako su mi svi podjednaki, niko se posebno ne istice u seriji ..

Ono sto mi nije jasno kako su izabrali da Adam Jezierski ( Gorka ), bude tu neka faca u seriji, decko je bre  kepec a i ruzan je .. dok je Maxi Iglesias (César Cabano) 100 puta lepsi od njega , a do sada je sve nekako bio u drugom planu (mozda se to u kasnijim sezonama popravilo) , ali do sada ga niko ne je*e ni 2 % smile2.. Mislio sam da ce Ruth ostati sa njim , ali se ipak vratila Gorki stars 

Najvise me je smarala prica izmedju Paole i Jana (kineza).. na wiki vidim da je samo u prve 2 sezone  sto znaci da cu da se odmorim od te njihove price  smile2

Cova i Hulio su mi interesantni, ali i on je na kraju poceo mnogo da filozofira, .. Samo se nadam da nece upasti u neku sektu (tetovaza onog njegovog trenera)

Fer  sta reci .. izgleda da vise ne postoji nijedna serija u kojoj nema pedera ... a po slikama i nekim YT  klipovima , vidim da ce on biti i glavni kako serija odmice facepalm

Prica izmedju Irene i Isaka je bila interesantna u 1 sezoni , u 2 skoro pa da i nisu bili zajedno .. i tek na kraju sezone kao ponovo se smuvaju i on umire ... bzvz
Michel Brown mi je bio odvratan .. mnogo je bio naporan i nezanimljiv , fala Bogu pa odlazi

Pocinjem 3 sezonu... Nadam se da cu izdrzati do kraja plez

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ejpril on 31.07.13 9:51

Pre nego što sam počela da gledam seriju , gledajući slike mislila sam da je Gorka neki čudak a Kabano faca a ispade da je Gorka "faca" što mi je i zanimljivo jer što uvek  lepi i zgodni moraju biti i popularni .
Meni je Gorka od početka do kraja bio među omiljenim likovima dok Kabano tu i tamo .

Slažem se za Browna , od njega sam ovde više očekivala smile 

Nastavi da gledaš , meni je 3 sezona najbolja , pojaviće se i novi likovi , biće interesantno smile2

Senior member

Poruka : 887

Back to top Go down

Post by Sasha on 04.08.13 17:46

Odgledana i 3 sezona

Zao mi je sto je Cova otisla iz serije, ona mi je bila najineresantniji lik ...
Ejpril moram se sloziti sa tobom da ova 3 sezona nije bila nimalo losa... dosta se toga izdesavalo
Najjaci su mi bili Yoli i Quino .. I svi njihovi pokusaji da imaju sex .. na kraju sam mislio da ce i pasti, ali nista plez
Dotakli su i temu oko bulimije ... Zao mi je sto je Ruth ovako zavrsila... Ne verujem sta joj je Gorka nesvesno uradio .. Da li je moguce da zensko tako lako moze da zapadne u takve probleme?!!
Ova nova, Alma, stvarno ima zajeban izraz lica .. Definitivno joj pristaje ova uloga "psihopate" smile2:D
Steta sto nisu malo duze snimali scenu seksa u troje smile2:D smile2  smile2
Irene, Irene... da li ce se ona ikada opametiti.. Da li je moguce da se i sa Cesarom dohvatila .. To mi je najvece iznenadjenje na kraju ..
Ona mala buca mi nije opste simpaticna, i nikako mi ne pristaje uz Hulija huh
I David i Fer se na kraju smuvase ....

I pitanje .. Da li se i za koga se Blanca na kraju odlucila udati?

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sasha on 08.08.13 22:59

Da li neko od vas zna gde mogu da nadjem linkove za skidanje ove serije (ne mogu vise Online da je gledam, zamorno mi je cekati da ucita, a ne mogu neke dosadne delove da preskocim)

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ejpril on 11.08.13 13:56

Sasha odlučila je da se uda za Martina ali se na kraju neće udati rofl

Senior member

Poruka : 887

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.08.13 22:35

Nikako da prokomentarišem. Odgledao sam pre nekih mesec dana prve 4 sezone, danas sam odgledao prve 3 epizode pete sezone.

Šta znam, očekivao sam više od serije, mada nije loša za ubijanje vremena. Nekako što bi Sasha rekao ni jedan lik me nije oduševio. Svaki ima i dobre i loše strane, što kada pogledaš i nije tako loše jer su može se reći realni. Al opet ni jedan se nije izdvojio.

Prva sezona najlošija. Ostale su dosta bolje.

Vidim sad da su u petoj sezoni otišle Blanca i Irene. Blanca će mi nedostajati jer zaista je znala od srca da me nasmeje, kako je samo Layevska iskarikirala ovako dobar lik u RP. Irene mi neće nedostajati, osim onoga sa Isacom na početku, dakle u prvoj sezoni, ništa zanimljivo se u naredne tri nije dešavalo sa njom. Samo je jurila ko će da je pojebe. Taj lik me je najviše razočarao, jer delovao mi je u početku zanimljivo.

Glavni problem španskih serija koje se snimaju više godina, jeste upravo to odlaženje-dolaženje novih gluamca. Ove dve nove profesorke mi se uopšte ne svidjaju. Marina neka smaračica na prvi pogled. Veronika, ovo sa ostavljenom ćerkom trebali su da ostave meksičkim sapunjarama, ne ide uz ovu seriju.

Od profesora omiljena mi je Olimpia, nju obožavam. Žena je samo surovo realna i korektna u svakoj situaciji.

Od mladje ekipe ne znam zašto al gotivim Ruth, i ako je zna da ispadne kučka. rofl 

Nadam se da će se sad spandjati sa ovim Romanom, jer Cabano je počeo da me smara od kada je bio bolestan.

Inače ko je gledao do kraja jer serija ima normalan kraj pošto sam davno čitao da su je nešto na brzinu završili zbog loše gledanosti.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10700

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 15.08.13 22:54

serija za mene ima manje vise normalno-nenormalan kraj :)ostavili su prostora za nastavak tako da ti je sve receno :Dcak su i pravili kasting novih glumaca za osmu sezonu na zahtev fanova medjutim od toga nema 'leba :(meni su definitivno najdrazi likovi Joli i Olimpia a pored njih i Fer :)Marina je i meni delovala tako na pocetku, medjutim, nije smaracica, veoma dobar lik sa veoma jakom porukom smile
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3468

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.08.13 23:24

Ok, izgled zna da prevari... smile2 

Čim je ostavljeno prostora za nastavak znači da nisu sve priče lepo zatvorene.

Vidim sad da je dosta njih otišlo posle 6 sezone. Sreća pa 7. nema puno epizoda.

Znači još nekome je Olimpia omiljena, ja sam mislio da sam jedini.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10700

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics