EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Fisica o quimica

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic View next topic Go down

Re: Fisica o quimica

Post by Sasha on 15.08.13 23:53

Ja sam stigao do 4sx5e

Kao sto sam i ranije rekao, serija te ne vuce na gledanje .. mogu sad da odgledam 1 epizodu pa za nedelju dana drugu smile2

Olimpija jeste legenda, ..Nekada zna biti bas bezobrazna i drska ,ali nekada mi je tako smesna .. Pogotovo u onim epizodamam oko radjanja i Gorkinog cuvanja deteta

A sto se Irene tice , slazem se Milose sa tobom , njoj je samo sex u glavi i gleda sa kim ce da se po*ebe ..A Blanca , je nekad tako smotana i smesna , dok nekad zna bas da te pozitivno iznenadi  
Ruth, Paola, Cabano i Gorka me smaraju skro od samog pocetka serije ... Dok Joli i Fer su mi bas simpa ..Hulio mi je nesto izmedju, ono nit smrdi nit mirise smile2:D

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1878

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.08.13 23:58

Ja obožavam Olimpiu zato što je najrealniji lik. Nikoga ne dira bez razloga a obično je uvek u pravu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10458

Back to top Go down

Post by Ejpril on 16.08.13 12:19

Serija što se mene tiče ima normalan kraj smile  sve priče su bar kolko sam ja shvatila završene rofl  ne vidim šta bi moglo da se kaže u nastavku zbun

Meni su prve 4 sezone odlične , od 5 kreće sunovrat mada je i ta sezona okej , 6 je razvučena dok 7 i može da prođe jer ima malo epizoda . Nju sam relativno brzo odgledala dok sam 6-tu razvlačila nekih mesec dana .

Da seriju je upropastio odlazak nekih likova , ovi novi nisu bili loši  mada sa starima nisu mogli da se uporede .

Ja sam Irene baš volela od početka do kraja . Jedino me je nervirala u jednom periodu druge sezone kad se spetljala sa Migelom i povredila Blanku . Nju i Isaka sam obožavala dok su mi ona i Tomas bili baš komični a na kraju sam htela da ostane sa Vakerom wub 

Iznenadilo me je ono muvanje sa Kabanom wow  mada joj nisam zamerila mrgreen

Senior member

Poruka : 886

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 06.10.13 20:22

slucajno naidjoh na ovaj klip :)ja sam plakao od smeha kad sam video prvi put ovu scenu (minut 5:15), steta sto serija skuplja prasinu kod nas :(vec sam izgubio i nadu da ce je emitovati Studio B
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3367

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.08.14 17:44

Ovih dana sam konačno završio sa gledanjem ove serije.

Toliko sam se plašio kraja, a on ispade možda čak i najbolji od svih španskih serija koje sam gledao. Obično španci zajebu kraj. Ovde nisu, sve ppriče su lepo zaokružene.

Šesta sezona mi je definitivno najslabija. Ni sedma me nije preterano oduševila, al kao što je neko rekao sreća pa je imala malo epizoda. Jednostavno su otišli skoro svi likovi sa početka.

Omiljeni lik, bila i ostala Olimpia. Žena je carica.

Od mladjih, najbolje su mi Yoli i Rut.

Poslednje sezone su mi nekako bile tužne, jer malo malo pa se epizoda svodila na opraštanje od nekog lika. Istina je da se u španskim serijama iz sezone u sezonu menjaju glumci, ali mislim da toga nigde nije bilo kao ovde. Pa na kraju su od prvobitne postave ostale samo Olimpia i Yoli.

Kraj je bio baš lep. Svidelo mi se što su došli svi likovi, kao i to što se sa njima nešto "desilo" i posle odlaske. Irene trudna, Blanca i Berto, Ruth i Cabano zajedno... A najviše mi se svidelo što je poslednji kadar ostavljen za Olimpiu i Yoli, upravo iz gore pomenutog razloga. Njih dve su jedine bile od prve do poslednje epizode.

Sve u svemu ok serija. Ništa nevidjeno, ali skroz gledljivo.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10458

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics