EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Resistire

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down

Re: Resistire

Post by DarkAngel on 23.08.15 18:24

Do koje epizode si stigla?

Pretpostavljam da još nisi stigla do 70te, ali u slučaju da si je prošla u toj labaratoriji skladiraju ljudski organi, tamo ih prerađivaju, čak su ih vadili iz živim ljudima (sećam se da su to uglavnom bili neki socijalni slučajevi, ljudi koji nisu imali volju za života). Tako potom Mauricieva kompanija distribuira krvnu plazmu, a u tom biznisu uključeni su i poslanik Perez Castelar i još jedan političar, naravno osim njega i Eve Santoro.

Šta se tiče lekova koje Mauricio prima, to ćeš saznati malo kasnije, tamo negde oko 120-te počinje misterija oko projekat ALMA.
DarkAngel
Member
Member

Poruka : 279
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Xsica on 24.08.15 18:33

hvala na odgovoru winky ma prošla sam ja 70 ep, samo nemam puno vremena i gledao mi se neki ljubić pa sam više pratila scene Diega i Julie a manje ove ostale radnje, tako da nisam dobro shvatila čime se Mauricio bavi

Junior member
Junior member

Poruka : 197

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 28.04.16 20:01

Jedna od mojih omiljenih serija uopšte.Celu seriju je pratila odlična muzika,a odjavna špica poslednje epizode išla je uz Epoca Gotan Project-a,prosto da se naježiš.Nezaboravni su likovi iz te serije.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 473

Back to top Go down

Post by monki0 on 06.05.16 17:37

da li ima negde da se gleda resistire
rts1 2003 je emitovao

monki0
Newbie
Newbie

Poruka : 2

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 07.05.16 9:23

monki0 wrote:da li ima negde da se gleda resistire
rts1 2003 je emitovao
Seriju je kod nas RTS emitovao u dva navrata: 2004/05 i 2005/06.Ne znam ima li negde online ili da se skine.

~dragana~
Member
Member

Back to top Go down

Post by Stef on 07.05.16 13:58

Imate Resistire na Telefeovom YT kanalu svih 220 epizoda. Sa prevodom nema nigde.

Posting Freak

Poruka : 6734
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Hierro on 08.05.16 1:17

Ja sam se zvog ove serije budio svako jutro u 4:50h da bih gledao na RTS i nisam se pokajao! E sad daleko od toga da se svega secam, ali obozavao sam seriju, cak su i drugari iz razreda povremeno gledali. smile Ovo mi je ujedno omiljena argentinska serija.

Nezaboravna mi je scena iz poslednje epizode kada Mauricio jede organe svog strica da bi preziveo i telo mu eksplodira. U to vreme su bile i WOW scene sexa, a ovde je bas bilo svega, Rosario sa sefom, Julia i Diego, Leonarda i Andres itd...

Sve preporuke! smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1673
Godina : 23

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 08.05.16 17:43

I ja se ne sećam svega,ipak sam davno gledala,pre 10 godina, ali dosta toga se i sećam.Bilo je i dosta komičnih momenata,recimo kad je Leonarda stavila sedativ Dijegu u ručak.Pa kad je bilo venčanje Hulije i Maurisija a Santoroova im ubacila neki otrov u hranu pa svi bili napaljeni i euforični,sve im bilo smešno čak i kad su otkrili šta je u pitanju.Scena teška za gledanje bila mi je kad je Pako upao greškom u onaj Maurisijev podrum i shvatio je da će ga ubiti,Andres nije mogao da ga ubije pa ga je ubila Leonarda...

~dragana~
Member
Member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics