EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Eiza González

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down

Re: Eiza González

Post by -MILOS- on 01.09.13 0:12

Mozda ne boluje od anoreksije, medjutim, ako nastavi sa ovim tempom da mrsavi brzinom svetlosti bojim se da ce biti jos jedna u nizu poznatih koja je bolovola od te kobne bolesti. Daj Boze da joj se ne desi nista slicno, zato sto je stvarno lepa, harizmaticna, dobra glumica/pevacica, a pre svega toga mlada je i zivot je pred njom. Izgledala je prelepo u drugom delu AV kada se malo ugojila i tada je izgledala daleko lepse i bolje nego sada. Stvarno sam se sokirao kada sam video ovu fotografiju. Vidim da nisam jedini zato sto je svaki drugi komentar tipa "Ugoji se, mnogo si mrsava" itd.

Sin Senos Si Hay Paraiso 2 84/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3530

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.09.13 0:23

Već godinama unazad se polemiše o tome da li boluje od anoreksije ili ne. Ona tvrdi da ne boluje, al njen izgled govori suprotno. Nema drugog objašnjenja za to što izgleda kao kostur, a uz to govori da nije mršava.

Ona ima komplekse iz detinjstva. Kada je imala 12-13 godina poginuo joj je otac nakon čega se naglo ugojila. Mnogi su je prozivali zbog izgleda nakon čega je rešila da se dovede u red. Sve to oko njene kilaže dešavalo se tokom snimanja LEUV, tada je počela naglo da gubi kilograme. Onda su usledile i plastične operacije koje ona negira, osim operacije nosa, al očigledno je da je imala još par korekcija na licu. Nažalost te naizgled bezazlena prozivke dece u školi mogu da ostave velike posledice na čoveka.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10872

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 01.09.13 0:30

nisam bio toliko upucen u njen zivot i to da li je imala plasticne operacije, ali znam da joj je otac poginuo. Prvi put sam je video u rimejku Floriciente i tu je bgm izgledala dosta punije nego sada, kasnije u AV nisam je prepoznao dok nisam na netu procitao da je glumila u pomenutoj teen seriji. Iz aviona se vidi da je stavljala silikone u usta, to moze da porice do ujutu, bas se vidi. Sve u svemu izgleda lepo, samo da ne pocne da preteruje.

Sin Senos Si Hay Paraiso 2 84/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.09.13 0:42

Ja sam gledao LEUV donekle pa zato dosta znam. U jednom intervju je pričala o ocu, kilogramima... Davno je to bilo. Našla se na udaru medija tokom snimanja LEUV, jer zaista jeste bila malo punija, ali nije to bilo toliko strašno.

Facu je celu operisala i to je očigledno, ne kapiram što poriče. Ima da se nadju slike pre-posle. Uslikana je na nekoj manifestaciji sa starim izglednom, a onda se posle odredjenog vremena pojavila na drugoj skroz drugačija. Ono što je vidiljivo da je operisala jeste nos, usta, jagodice, vilicu je malo doterala u red... Bitno je to da njoj operacije nisu odmogle, već pomogle, jer sad bolje izgleda. Samo treba da nabaci par kilograma i biće vrh. Sad izgleda kao Bratz lutka, glava u prvom planu.

Al ja je i dalje gotivim. Od AV me ima za fana. Nije neka nevidjena glumica, al zato je neverovatno pozitivna i harizmatična.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10872

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 01.09.13 0:53

Miloš 92 wrote:Bitno je to da njoj operacije nisu odmogle, već pomogle, jer sad bolje izgleda. Samo treba da nabaci par kilograma i biće vrh. Sad izgleda kao Bratz lutka, glava u prvom planu.

Al ja je i dalje gotivim. Od AV me ima za fana. Nije neka nevidjena glumica, al zato je neverovatno pozitivna i harizmatična.
slazem se sa tobom smile Od AV me ima za fana i jedva cekam da je gledam u nekoj novoj telenoveli/seriji smile
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ejpril on 18.09.13 22:11

Novi dečko Liam Hemsworth ?

Izvor
Ejpril
Senior member
Senior member

Poruka : 887

Back to top Go down

Post by turcin on 25.01.17 14:48

Ono kada promenis oblik glave i licis na vanzemaljca

Tako isto je promenila karijeru. Od simpaticne mlade donekle uspesne glumice sapunica postala je najveca latino kurva Hollywooda. Ona bukvalno samo sluzi kao kondom poznatim facama da se isprazne kad raskinu neku ozbiljniju vezu. Tako je bilo sa Liamom i Calvinom a posle slika sa Ronaldom svi su je provalili da ona  namerno prodaje te slike medijima da bi postala poznata u SAD-u. Kao onda kad se nasa Soraja hvalila da se kresala sa Nejmarom jadno i bedno

turcin
New member
New member

Poruka : 11

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics