EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Jacqueline Bracamontes

Page 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Jacqueline Bracamontes

Post by salem on 03.02.13 17:23

Povukla se bas kada mi je postala simpaticna rofl .Do Sortilegia je nisam nesto gotivio i nije mi bila na spisku omiljenih glumica,ali mi je posle bila simpa i ok glumica.Cisto sumnjam da ce se vise ikada vratiti glumi,ako to ne uradi do 40-te tesko da ce posle toga.

salem
Senior member
Senior member

Poruka : 684

Back to top Go down

Post by laki on 03.02.13 18:37

Sa dvoje dece na putu neće se ona vraćati par godina, dotle će meni (valjda) i ovo malo interesovanje za novele proći, tako da ono ... pa pa lol1

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Marko on 30.03.13 22:35

Zbog komplikacija tokom porođaja jedno dete nije preživelo. Jacqueline postala majka malenoj Jacky

Luego de esperar con gran emoción la llegada de sus mellizos, la actriz y conductora Jacky Bracamontes publicó hoy en la mañana en su cuenta de Twitter que anoche dio a luz y que desgraciadamente uno de sus bebés no sobrevivió.

Se trata del pequeño 'Martincito', como desde hace varias semanas lo llamaba Jacky y su esposo Martín Fuentes.

"Les compartimos que anoche nos convertimos en papas Martin y yo de una hermosa nena que pesó 2.132 kg. Bienvenida a nuestra familia!", escribió en un primer post.

"Desgraciadamente nuestro bebito tuvo algunas complicaciones para respirar y no está con nosotros. Es un angelito a un lado de Dios… Dios sabe porqué hace las cosas. Ha sido difícil, pero estamos muy contentos de que nuestra princesa MiniJacky está con nosotros", dijo Bracamontes.
Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 680
Godina : 25

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Back to top Go down

Post by Aurora on 31.03.13 0:35

Čestitke zbog rođenja curice smile smile2 i sućut zbog gubitka dječaka cry sad .
Aurora
Junior member
Junior member

Poruka : 163

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.04.13 0:13

Život je stvarno ponekad surov, jedan od najsrećnijih dana u životu će ujedno biti i jedan od najtužnijih.

Možda će ružno zvučati, al stvarno su radili tokom njne trudnće stvari koje nisu baš uobičajene. Ponašali su se kao da su deca već sa njima.

Svakako, želim joj sve najlepše sa curicom. Biće prilike za još dece.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10377

Back to top Go down

Post by Aurora on 01.04.13 0:25

Naravno,pa mlada je,a sad me užasno zanima što su to radili tijekom trudnoće,nije valjda da se ona nije pazila pa se zbog toga dogodilo to što se dogodilo s djećakom,mislim žao mi je zbog toga što je jedno dijete,nažalost,umrlo,ali bar im je curica preživjela,jer da su oboje umrli tijekom poroda,mislim da bi to bilo puno gore.
Aurora
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.04.13 0:33

To dal se pazila il nije namam pojma. Postavljaš pitanja kao da sam joj ja držao sveću. Ja sam prvenstveno mislio na preterano isticanje trudnoće u prvi plan, postavljanje slika ultrazvuka na twitter i slično. I druge su pre nje bile trudne pa se nisu ponašale kao ona i njen muž. Eto nažalost se desi nešto ovako, zato je bolje pustiti da sve ide svojim tokom. Al mislim glupo je raspravljati o tome, neke teme ne treba dirati.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10377

Back to top Go down

Post by Aurora on 01.04.13 1:19

Miloš 92 wrote:Ja sam prvenstveno mislio na preterano isticanje trudnoće u prvi plan, postavljanje slika ultrazvuka na twitter i slično. I druge su pre nje bile trudne pa se nisu ponašale kao ona i njen muž
S ovim s potpuno slažem,dobro,objavila je da je trudna,a ostalo bi trebalo ostati privatno,slike ultrazvuka,itd;razumijem da je javna osoba,ali koliko ima drugih javnih osoba o čijem se privatnom životu jako malo ili gotovo ništa ne zna,npr;Fernando Colunga,on je užasno rezerviran i čuva svoj privatni život,skriva ga "kao zmija noge" i da zna napasti paparazze ako ga ometaju u određenim uvjetima.
Aurora
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by salem on 14.05.13 18:47

Scan iz casopisa Hola,maj 2013.

Mala Jacky je preslatka,ali ne volim ovo njihovo preveliko deljenje intime sa javnoscu huh

salem
Senior member
Senior member

Poruka : 684

Back to top Go down

Post by manumicko on 15.07.13 2:07

Jacky je isto jedna od mojih omiljenih glumica Maria Jose je super uloga.Sortilegio je extra serija

manumicko
New member
New member

Poruka : 23

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics