EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Jacqueline Bracamontes

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Jacqueline Bracamontes

Post by Miloš92 on 19.07.13 0:16

Nikada više kao protagonistkinja

Jacky Bracamontes le reveló a Shanik Berman sus planes de convertirse en madre nuevamente.

En una entrevista transmitida en el programa Hoy, la conductora reveló que su esposo y ella desean intentarlo dentro de seis meses.

"Si es uno, dos o tres, seremos felices, que sean lo que Dios quiera", señaló.

Como recordarán, la también actriz perdió a un bebé, producto un embarazo gemelar. Ahora es súper feliz con "Mini Jacky".

NO MÁS NOVELAS

Shanik le cuestionó si Martín Fuentes le prohibió protagonizar telenovelas, pero Jacky refutó totalmente la idea.

"No es que me haya dicho 'no puedes hacer novelas'. Es algo que decidí hace tiempo no porque mi esposo me lo fuera a prohibir, sino porque las novelas acaparan tu tiempo, tu vida, no puedes tener una agenda afuera del trabajo", dijo.

"Martín desde que me conoció me dijo: '¿Vas a seguir haciendo novelas?... Para hacerme a la idea'. Quizá regresaré con una participación especial, pero como  protagonsita ya no, menos como mamá de una bebé", añadió.

Eto sad i zvanično. Fanovi šta da vam kažem nego znalo se ovo već odavno, al eto sad je i potvrdila.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10344

Back to top Go down

Post by Soleil on 19.07.13 1:01

U redu, ona ima svoje razloge, i navela je neke od razloga.

Samo da se jednog dana (pogotovo ako, možda, dođe do razvoda) ne pokaje što je napustila svoju glumačku karijeru.

Ovo što kaže da je teško uskladiti posao i familiju.

Koliko samo žena ima, pogotovo samohranih majki, koje rade po cijeli dan, pa opet nađu vremena da odgajaju svoju djecu.

Ona sebi može priuštiti taj luksuz da ne radi; ali da ipak i dalje privređuje/zarađuje. Ili da ima pomoć dadilje (dadilja).

U svakom slučaju, nek' joj se sa srećom.

Posting Freak

Poruka : 1680

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.07.13 1:11

Ja nikada neću skapirati niti podržati ovakve postupke. Kada je odlučila da se bavi glumom, valjda je znala da će jednog dana imati muža, decu... A na kraju krajeva nije jedina glumica koja se udala i rodila dete. Problem je očigledno u njenom mužu koji joj brani da se bavi svojim poslom, al sama ga je izabrala. Opet kažem užasno me nerviraju ova povlačenja sa 30-ak godina, godinama unazad uzimala je uloge devojkama koje su umesto nje mogle imati karijeru koju ona tek tako napušta. Mislim njeni razlozi su smešni, jer kao što sam rekao nije jedina koja ima dete a uz to se bavi glumom. Uz pomoć dobre organizacije sve se može, sve ostalo su samo izgovori.

Al u svakom slučaju želim joj sve najbolje.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Soleil on 23.07.13 0:38

Još kaže da je, otkako su se upoznali, Martín samo malo "natuknuo" ideju (tj. sugerisao) o njenom povlačenju iz svijeta telenovela.

Ali, zanimljivi su ovi dvostruki aršini u glumačkom svijetu.

Da je Martín kojim slučajem glumac, za njega bi bilo sasvim normalno da snima ljubavne scene u telenovelama, a Jacqueline ne bi smjela ni zucnuti u vezi toga.

Sa druge strane, Martín je očito veoma ljubomoran zbog njenih uloga u telenovelama, i ne prihvata da je sve to samo gluma.

I eno, pričaju za Eduardo(-a) Capetillo(-a) da je užasno ljubomoran zbog svoje žene Bibi Gaytán, i da je zbog njega zapostavila svoju glumačku karijeru.
Bilo je i u časopisu "TV Novele" nešto o tome.

Brazilska glumica Glória Pires (koja ima 49. godina) je udata za muzičara i majka je četvero djece (dvije kćerke su sad već odrasle), pa opet nikad nije zapostavila svoju glumačku karijeru.

Jer, uz dobru organizaciju, sve je moguće.

Ako se Jacqueline jednog dana razvede, sigurno će se pokajati što je zbog braka svoju karijeru žrtvovala.

Ali, eto, to je njena odluka. I, u svakom slučaju, nek' joj je sa srećom.

Posting Freak

Poruka : 1680

Back to top Go down

Post by MISA on 23.07.13 0:54

Želim joj sve najbolje u životu sada kada se povukla iz sveta telenovela.
Veoma mi je žao što je jedno dete izgubila :/
Dobra je glumica, iako nije imala puno uloga, bile su značajne smile
MISA
Junior member
Junior member

Poruka : 100

Back to top Go down

Post by laki on 26.08.13 22:10

Jacky sa američkom glumicom Jennifer Love Hewitt u Njujorku

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Latinac on 18.12.13 0:33

Jacqueline je trudna po drugi put.

Latinac
Global moderator
Global moderator

Poruka : 2298

http://youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by Stefan on 25.01.14 20:28

Meni je Jacqueline ozbiljno počela da skače po živcima sa svojim "promovisanjem" ćerke. Mini Jacky ovo, Tj. ne daje ona konkretne izjave, ali svako malo na meksičkim portalima - ili je Mini Jacky provela divan božić, ili je Mini Jacky bila u Diznilendu ili ovo ili ono. Ma mrš. Najbolje nek snimi reality show o jadnom detetu.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2873
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.01.14 20:33

Ja od još od njene prve trudnoće pričam. Neka je dete živo i zdravo, ali brate mili nisi ni prva ni poslednja koja je bila trudna, a sad ima dete.

Očigledno joj je dosadno u životu. Nije lako ne raditi ništa. Doduše vodila je La voz, al opet u odnosu na tempo rada od ranije to je ništa.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 25.01.14 20:46

One je tokom prve trudnoce SVAKI dan silovala slikama stomaka i beba.

Nazalost, desilo se sta se desilo, i ja sam pomislio da ce posle toga stati, kad ona i dalje shock toliko mi se zgadila tim beba-dete fotkama da ne znam da li bih uopste mogao da je gledam u nekoj novoj telenoveli koliko me nervira. facepalm

Moderator

Poruka : 8063

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics