EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Sebastian Rulli

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Sebastian Rulli

Post by -MILOS- on 23.09.14 19:57

ali Rulli izgleda mnogo bolje nego Castro smile2 prvo sto mi je palo napamet danas je da Castro vise nece angazovati Sebastiana u nekoj njegovoj noveli. Sto se tice tih prijateljstva i meni je to bilo malo bez veze, Anhelik ima par slika sa Araseli gde je napisala nesto u fazonu "dusa, srecica, prijateljica" a sad je zajedno sa njenim bivsim deckom smile2 kako god drago mi je zbog njih smile

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3160

Back to top Go down

Post by Angelita* on 26.09.14 22:06

I meni je bas drago zbog njih!Zaista se i u seriji vidi da ima neka posebna hemija izmedju njih!A sad imamo i potvrdu! aplauz
Angelita*
Member
Member

Poruka : 217

Back to top Go down

Post by Bayron on 23.09.15 17:44

što je castro ogorčen na rullija. rofl

Administrator

Poruka : 6914
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Ángel on 23.09.15 18:12

Ja sve vreme dok on priča čujem iza njega onaj song SVE ZA LJUBAV, SVE ZA LJUBAV, SVE ZA LJUBAV, ZA LJUUUBAAAAV SVEEEE rofl

Moderator

Poruka : 7892

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.09.15 18:13

Castro je skroz u pravu sto se Rullia tice. U toj prici su Rulli i Boyer ispali bas jadni, posebno on. Da raskines vezu nije nista neobicno desava se, al da ti "prijatelj" uradi tako nesto jeste jadno. Boyer, Castro, Aracely i Rulli su bili veliki kucni prijatelji, a onda se ovih dvoje smuvaju. Nije bas normalno i lepo. Oboje su ispali dvolicni i izdali su kako partnere tako i navodne prijatelje. Posebno sto su verovatno istiniti tracevi da se ona spandjala sa Rulliem pre raskida sa Castrom. A da ne zaboravimo to da kako Rulli tako i Boyerka za svoj uspeh najvise mogu da zahvale Castru. Njega je lansirao sa Rubi a ona bez Terese sada verovatno ne bi bila ovde gde jeste.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 9980

Back to top Go down

Post by Bayron on 23.09.15 18:24

ljubav se ne kupuje, pa makar se njemu boyer i prodavala zbog karijere. čovek je trebalo da bude svestan kuda njihova priča vodi.

a što se rulli i boyer tiče, zajedno su godinu i više, njihova veza opstaje, znači da se vole, lepo im je. nisu se samo poseksali i ovome tako nabili rogove. zašto bi sprečili ljubav? da bi ispali fer prema ovome?

rulli je mogao da se kontroliše, ali da je bio na distanci sa boyer. ovako teško.

castro prvi nije trebalo da ne meša poslovno i privatno. uzalud mu sad ovo kmečanje i izigravanje mučenika.
Bayron
Administrator
Administrator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.09.15 18:43

Castro je ispao glup ako je mislio da je ona sa njim zbog ljubavi a svima su jasni bili pravi razlozi. Al to ne opravdava ovih dvoje. Sto se Rulli druzio sa Castrom? Da njih dvojica nisu bili prijatelji skroz druga prica bi bila. Samo zamisli sebe u situaciji da imas devojku (zenu) rastanes se sa njom i ona se odmah spandja sa jednim od tvojih najboljih prijatelja. A na to dodas da je ona bila prijateljica bivse devojke sadasnjeg decka. Al lepo im je rekao ovo da je najlepsi osecaj probuditi se i znati da nikome ne dugujes nista. A njima ako su ljudi i imaju malo savesti mora biti u podsvesti da duguju mnogo coveku koga su izdali.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bayron on 23.09.15 18:50

sve je to ok, ali kažem ti. neka su frcnule neke iskrice među boyer i rullijem odavno, kontrolisali su, mogli su da drže distancu... ali onda dođe vreme kad ih spoje ponovo u telenoveli, sami provode sate, bez partnera, priče, grlenja, ljubljenja... mučenje je to.

mislim da su na kraju pobedile iskrene emocije, privlačnost, šta već... da castro tu nema prava da se ljuti i zamera im. a rulli neka se pripazi. nije ni on u cvetu mladosti, a ni boyer toliko iživljena da se u ovim godinama skrasi kraj nekoga i s njim provede celi život.
Bayron
Administrator
Administrator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.09.15 19:16

Ja smatram da se Castro sa pravom ljuti. Bilo bi smesno da mu je svejedno i da podrzi njihovu vezu. Prosto su ga izdali sa dve strane, partnerka i prijatelj. A treba uzeti u obzir da su Rulli i Aracely preko noci raskinuli i ako su samo par dana pre toga bili presrecni, tako da i za to sigurno postoji razlog. Sve ukazuje na to da su ovih dvoje varali. Generalno bas me briga za sve njih, al da su Boyerka i Rulli ispali losi u toj prici jesu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by helenna27 on 17.02.16 22:32

Aron i Sebastian za 14.februar

helenna27
Senior member
Senior member

Poruka : 733