EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Santa diabla (1)

Page 96 of 100 Previous  1 ... 49 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Santa diabla (1)

Post by Diablo 92 on 13.02.14 15:20

Umberto ispade najjbolji od Kanovih

Diablo 92
Junior member
Junior member

Poruka : 119

Back to top Go down

Post by Hierro on 13.02.14 15:37

Bojan je sve napisao tako da nemam sta da dodam. smile Malo je debilno uradjena Franciscina smrt, iako je ideja bila odlicna da se to odigra u crkvi. Debilno je zato sto Francisca nije ni u jednom trenutku pokusala da izadje iz kovcega, vec je sedela i pricala sa Alicijom.  facepalm Sada je sigurno da Alicia nece zavrsiti sa Willijem na kraju, a ja i dalje tvrdim da je ona ubila Lasara. smile
Arturo i Mara kontam da se vise nece pojavljivati jer su otisli u Kanadu.
Bas razmisljam dok sam gledao ovu epizodu ko ce uopste ostati ziv i ko ce ostati u Mareru.  glare Kako je krenulo u ovih par zadnjih epizoda ce pola likova biti poubijano, pa evo u ovoj epizodi su 3 lika napustila seriju. smile2
Nadam se da Santiago nista nece uraditi Ines posto ga je pratila, a onog DR.Murraya neka ubije sto se mene tice. smile
Avance za narednu epizodu bas i ne obecava, ali videcemo.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1673
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Diablo 92 on 13.02.14 15:53

Diablo 92
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by zzz369 on 13.02.14 16:32

Vau! Oduševljen sam, neću moć spavat sve ove dane do tad zbog tog finala!

Hahahahahahahahaha

smile

zzz369
Member
Member

Poruka : 351

Back to top Go down

Post by Hierro on 13.02.14 17:13

Hahahahahah, Precioso!  rofl   rofl  Un poco explosivo  rofl rofl rofl 
Hajde Precioso, ubij ili strpaj u zatvor Humberta, pa ozeni Santu pod ovim uslovima, a Ines ostavi na miru.

Kao sto sam napisao u postu gore mislim da ce malo ljudi docekati gran final na slobodi ili u zivotu. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1673
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Diablo 92 on 13.02.14 18:42

kad se ozeni Santom nek se svi zajedno raznesu  rofl 

Diablo 92
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Sava on 13.02.14 18:53

Humberto priznao Santi da je proneverio porodični novac, da je ubio Vicentea (odrubivši mu glavu) i Franca, a ona reagovala najnormalnije.  rofl Još traži Santiagu da povuče optužbu protiv Humberta i želi da otputuje sa njim i detetom. Pa ova je ubedljivo najveći kreten od glavnih junakinja i-k-a-d-a! Ma naklon naklon naklon 

Jedino bi bilo prihvatljivo da sve ovo radi da bi ga zahebala na kraju nekako, ali čisto sumnjam da će tako ispasti.

I sada odjednom pričaju da je Santiago oduvek bio lud i opasan, a niko nikada, za ovih 120 epizoda kada je Santa bila sa njim, ni pomenuo nije da je on opasnost. Još jedan dokaz da je ovo sa crazy Santiagom osmišljeno danas za sutra. puke 

Drago mi je što se Alicia otarasila grozne Francisce. naklon Sviđa mi se sve šta joj je rekla pre nego što je zatvorila sanduk. I kada se Francisci priviđaju sva deca odličan potez! thumbup 

Stvarno me zanima ko će živ dočekati finale. raspa Što se mene tiče ona bomba slobodno može sve da ih raznese, osim Lisette. bomb 

Posting Freak

Poruka : 1943

Back to top Go down

Post by Diablo 92 on 13.02.14 19:51

pada mi napamet da ce Santiago i Umberto odleteti zajedno u vazduh , zanima me kako ce Barbara i Alicia da zavrse  AKO Victoria umre verovatno ce Ivan ostati sa Danielom inace mrzim te incest veze u serijama

Diablo 92
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 13.02.14 19:58

Da,ni ja ih ne podnosim,to sam zaboravila da prokomentarisem,to mi je bas,bas-krajnje bolesno,mada,nazalost,u telenovelama,ali i u tamosnjem drustvu,nisu retkost.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3418

Back to top Go down

Post by Duško* on 13.02.14 20:02

Kraj je 24. februara, a ne sledećeg petka. Mrzim to kada Telemundo predzadnju epizodu emituje u petak pa onda moram čekati vikend da odgledam zadnju.
Inače, epizode sada smaraju. Nadam se da će ove poslednje biti malo interesantnije.

Member

Poruka : 269
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 96 of 100 Previous  1 ... 49 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics