EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Santa diabla (1)

Page 98 of 100 Previous  1 ... 50 ... 97, 98, 99, 100  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Santa diabla (1)

Post by Diablo 92 on 13.02.14 22:00

Chascas definitivno ne zna sta da radi sa Lusi , Patriciom i Paulom

Diablo 92
Junior member
Junior member

Poruka : 119

Back to top Go down

Post by Hierro on 13.02.14 22:12

Nije istina da ne zna sta ce sa Patriciom, sa njim je jos najlakse mogao da se pozabavi. smile
Toliko likova koji su mogli biti odlicni, a ispali su debili, lose realizovani.  facepalm 
Secate se kako su Barbaru prikazivali u promosima? Ja sam mislio da ce biti odlicna negativka, a vidite na sta je ispala.  facepalm 
Ni ja se ne slazem da Daniela i Ivan ostanu zajedno i nadam se da ih nece spojiti.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1667
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Duško* on 13.02.14 22:16

Ma nema frke oko Ivana. On neće ostati samac, Vikica njegova će se sigurno izlečiti, desiće se milagro.  rofl Ljubav leči sve.  visi 

Member

Poruka : 269
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Diablo 92 on 13.02.14 22:19

Lusy bi kao trebala da zavrsi u zatvoru zbog kradje onih stvari iz kuce Canovih koliko vidim Pancha bas briga za to  facepalm 

Diablo 92
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Hierro on 13.02.14 22:22

Samo to fali da se izleci ili da nekako napravi da je bila pogresna dijagnoza i da je ustvari zdrava i da su pogresili.  facepalm 
Mogla je prica izmedju Ivana i Victorije biti dobra, ali mi se ne svidja kako je Chascas to odradio i kako je zamislio. Victoria nije promenila stajling od pocetka serije, onako staracki se non-stop oblaci. Uopste se tokom cele serije nije trudila da izgleda mladje!
Jedino se par puta doterala kad ju je Patricio ubacio u prostituciju.  rofl 
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Diablo 92 on 13.02.14 22:48

pitam se koga bi Victoria mogla onakvim oblacenjem da privuce nekog

Diablo 92
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Hierro on 14.02.14 12:30

129. epizoda
Francisca je ziva, nije se ugusila! smile Willy je pronasao Franciscu i oca Milonta u crkvi. Lepo sam ja vama rekao da Francisca ostaje ziva do kraja serije, iako sam juce i sam mislio da se ugusila.
Patricio ispitivao Santu i Humberta o Santiagu i dogovorili su se da Patricio prenosi informacije Humbertu. Ines rekla dr.Murrayu gde se nalazi Santiago i doktor otisao da ga potrazi.
Barbara i dalje hoce da maze lice kremama  facepalm 
Alicia i Santa se nesto raspravljale u Santinoj kuci i Alicija je priznala Santi da je ona ubila Georga tj. da ga je dovrsila. smile Posle je dosao Willy i prigovarao nesto Aliciji, a mali Willy sve slusao.
Santiago zadavio dr. Murraya. U avanceu pokazuju da je izgleda Santiago ubio i Lasara, tu sam se prevario posto sam mislio da je za to odgovorna Alicia.
Na kraju epizode Humberto i Santa nesto pricaju i on je pita da li pored svega ima mesta za njega u njenom srcu i ona ga poljubi.

Diablo92, mislim da je nepotrebno da ostavljas tako kratke i nepotrebne komentare, jer ne kazes nista konkretno samo se nadovezes na prethodne postove. Nista licno, samo promeni to. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Diablo 92 on 14.02.14 15:04

Onaj fleshbek je komedija Santiago i Umberto vodili abrove na sred kuce Robledovih a to sto je mogao neko da naidje to nikom nista kao da nisu mogli usput da se dogovaraju kako ce i sta ce i vrhunac svega toga anonimni poziv kad Santiago zove Pancha da javi da je Santa pored Visenteovog tela samo se pitam kako ovaj nije prepoznao Santiagov glas  roll 

Diablo 92
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 14.02.14 16:35

Meni se baš dopala ova epizoda, vidi se da se potrudio da bar pred kraj napiše nešto kako treba, cirkus je, ali gledljiv!
Uberto je najveći pozitivac ovdje i najbolji brat u istoriji telenovela smile2
Avance za sutra obećava, mada ne vjerujem da će Satijago ubiti Umberta.

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 14.02.14 17:29

I ja se obradovah kad videh da je Fransiska ziva.Barbaru nema svrhe komentarisati,ona je pogresno odgajana,kao i Santjago i Umberto,u bogatstvu i raskosi,a pruzeno joj je premalo ljubavi,svima njima,pa mogu,jadnicu,jos i da razumem,samo mi je sve to tragicno. sad Nju je majka(ta ista Fransiska),vaspitala da je najvaznija njena lepota,kojom moze da manipulise muskarcima,i da ih sve vrti oko malog prsta,zato nikada nije ni mogla da podnese da je Vili jedini koji ju je odbio.I jos ocekivati da ona valjano formira svoje dete?Pa to je iluzorno,brate,od kada se izmace od nje,Danijela,prosto,procveta.Kako mi je samo drago sto Liset hoce da joj pomogne.Iako,ipak,hoce da da dete na usvajanje,ja se,nekako,nadam da ce se predomisliti,i da to nece uciniti,i ne bih volela da ostane sa Ivanom(brat i sestra su,pobogu),mada je vrlo moguce da ce tako i biti,nazalost).Pa kada je Fransiska rekla Barbari:"Upravo sam ti rekla da sam imala najgore iskustvo u svom zivotu,a ti hoces da se i dalje mazes svojim kremama.Optuzujes svoju cerku da je zavisna od narkotika,a i ti si ista,zavisna si od kozmetike".Bingo,ala joj je dosolila ranu.Tako je to kada se dve hijene ujedaju.Rasprava izmedju Sante i Alisije mi je hit,tu Alisija kaze Santi da se okrenula protiv nje,jer je stala na stranu Kanovih."Znaci,o tome se radi sve vreme",zblanuto pita Santa.Pa naravno da se o tome radi,zeno,o cemu bi drugom,pitam se i ja. smile Panco i Lusi-komedija,place mi se od smeha,kada ih samo ugledam."Ja sam policajac,ja ne gledam telenovele",kaze Panco,sve se braneci od Lusi,dok ga ova,na sebi svojstven nacin,moli da gledaju nesto. smile Sa druge strane,doktor Muraj ode Bogu na istinu."Zelis li da budes normalan covek"?,pita on Santjaga,pre nego sto ga ovaj udavi."To mi je majka rekla,kada me je prvi put zatvorila u onu kliniku",kaze Santjago i,nije da pravdam njegove psihoze,zlodela i ubistva,ali i on je,na neki nacin,zrtva svoje porodice:stalno su mu obecavali da ce mu pomoci,a nikada to nisu ucinili,i to me bas rastuzuje nekako. sad Sve u svemu,ja ovu telenovelu ne bih nazvala "Santa Diabla",nego,recimo,sad mi pade na pamet,"Vodic kroz Marero,sa pevanjem,pucanjem,davljenjem i plakanjem".Cirkus,ali,ponavljam,vrlo,vrlo,gledljiv. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3310

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 98 of 100 Previous  1 ... 50 ... 97, 98, 99, 100  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics