EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Santa diabla (1)

Page 99 of 100 Previous  1 ... 51 ... 98, 99, 100  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Santa diabla (1)

Post by gossip boy(an) on 14.02.14 18:11

Sva sreća pa je mali Vili čuo da je Alisija rekla da je ona dokusurila Džordža, valjda će mali sad stati na Santinu stranu.
Da, Lusi sam zaboravio da napomenem i njenu telenovelu koju hoće da prepriča Panču, ja mislim da je gledala na tv-u Santa diabla smile2
Mislim da će na kraju serije Barbara da izgleda kao pravo čudovište, jer se izgleda ponovo našminkala  raspa 

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by zzz369 on 14.02.14 18:59

Ne znam jel ko primijetio, al ovo sa Santiagom je ista stvar ko i s Gonzalom u La casa de al lado, nikakav inovativan kraj.

zzz369
Member
Member

Poruka : 351

Back to top Go down

Post by Diablo 92 on 14.02.14 19:57

Lusy je prelepa sa novim stajlingom uziva ona Panchov racun inace Barbaru ne bih da komentarisem toliko je debilan lik da je to strasno , izgleda da se zaboravilo da je Wily zavisan od sexa , Alicia je proslu ep predstavila Wily-ja Elisi kao Santinog bivseg muza samo ne znam kad su njih dvoje uspeli da se razvedu u celoj ovoj guzvi

Diablo 92
Junior member
Junior member

Poruka : 119

Back to top Go down

Post by Duško* on 14.02.14 20:24

129. epizoda je bila baš dobra. Dosta toga se desilo i otkrilo.  thumbup 
Santa je bila tako retardirana kada je zapretila Alisiji da je ubila Džordža i da može isto tako lako i nju. Ova je baš dobro zeznula i priznala joj sve. Ne bi me čudilo da mali Vili ćuti o tome do kraja iako je čuo ceo razogovor.
Samo mi jedna stvar nije jasna. Kako je Franciska uspela da otvori sanduk kada smo juče jasno videli da Alisija stavlja i zaključava katancem.  hmm 
Barbara i dalje sve debilnija. visi 
Ne verujem da će Viktorija otići i ostaviti Ivana. Sigurno će on sada pojuriti za njom.  roll 

U sledećoj epizodi Santa će spavati sa Umbertom.  jupi 

Member

Poruka : 269
Godina : 22

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 14.02.14 23:58

Super je avance,a mi 'ladno stizemo do 100-te strane. smile E,da,danas zaboravih da prokomentarisem:drago mi je da je Santa sa Umbertom(pa i neka nisam normalna zbog toga). smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3250

Back to top Go down

Post by Hierro on 15.02.14 12:05

Bas mi se svidela 130-a epizoda, ni u jednom trenutku nije bilo dosadno. smile
Santa i Humberto vodili ljubav, a Ines ih zatekla.Patricio pronasao telo dr.Murraya. Kako mi smesno izgovaraju to prezime. smile2 Ines govori "Muraj", a Francisca i Humberto "Mri".  rofl 
Barbara otisla da se sunca, iako joj je doktor zabranio i sada joj se lice jos vise pogorsalo.  facepalm Posle joj Alicia rekla da je Willy odgovoran za ono sa kremama.
Patricio najtrazeniji kriminalac u selu, a on slobodno seta po naselju i po parkovima i ulicama.  lol1 
Mali Willy rekao Begonji da je pogresio sa Santom i da je sve bio Alicijin plan.
Lucy pratila Pancha i slucajno videla kako Patricio izlazi iz nekog stana. Usla ona u taj stan videla telo dr. Murraya i onda kad je izasla naisla na Santiaga. Pocela da bezi, on je 2 puta zaustavio, medjutim uspela je da pobegne nekim taxijem.
U avance za ponedeljak stoji da ce on uhvatiti Lucy ispred policijske stanice. Nadam se da je nece ubiti jer smo svi od pocetka voleli i gotivili Lucy. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1656
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Diablo 92 on 15.02.14 14:12

Iskreno se nadam da Santiago nece ubiti Lusy ali posto Chascas jednostvano ne zna sta ce s njom sve mi se cini da se oprastamo od nje u sledecoj epizodi  zanimljivo da nijedan zenski lik u ovoj seriji nije ubijen , ne racunam onu babu i one kuckice sto su Patricio i Carlos ubili

Diablo 92
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Duško* on 15.02.14 14:21

I meni je bila dobra 130. epizoda.
Takođe se nadam da Santijago neće ubiti Lusi, mada ako bude tako... i zaslužila je, od početka samo njuška tamo gde ne treba. Videli smo da će je u sledećoj epizodi uhvatiti Santijago, samo mi nije jasno zašto nije pozvala Panča dok je bila u taksiju.  roll 
Baš će mi biti krivo ako Santa ne ostane na kraju sa Umbertom, ali mislim da neće. Umreće i on i Santijago te će Santa ostati sama i brinuti se o sinu. Možda se čak vrati i Viliju, pošto je nemoguće da on ostane sa Alisijom.

Izgleda da nam se Ines malo preporodila.  rofl 

Jedva čekam sledeće epizode. Siguran sam da će biti interesantne.  cool 

Member

Poruka : 269
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Diablo 92 on 15.02.14 14:30

Barbara je pocela zesce da me nervira sa onom kuknjavom oko krema kao neki debil

@Duško* wrote: Videli smo da će je u sledećoj epizodi uhvatiti Santijago, samo mi nije jasno zašto nije pozvala Panča dok je bila u taksiju.  roll 
Ostala je bez baterije , ja se samo pitam kako je Lusy znala u koju sobu da udje kad ih ima nekoliko tamo ispade da je ona vidovita  rofl

Diablo 92
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 15.02.14 18:38

Bice mi zao ako Santa na kraju ne ostane sa Umbertom,plakacu kao kisna godina,mada bi mi bolje bilo da se psiholoski pripremim i na tu soluciju.Ziva nisam sta ce da se desi do kraja,bre!Jaoj,Barbara i njena kuknjava oko krema,ide mi na ganglije sa tim,to ne vredi ni komentarisati vise,njoj glava definitivno sluzi samo za frizuru,pukla je zena,ali,nacisto.Zamislite,ljudi,njoj Alisija kaze da je sigurna da Vili ima veze sa desavanjima oko krema,i ova joj 'ladno poveruje.Sta,izgleda da joj je mozak atrofirao,pa je zaboravila koliko je Alisija mrzi,ne razumem?Mislim,kao maminu lepu princezu i te stvari,sto je logicno,zato sto je Barbara uvek imala svu raskos,koju Alisija nikada nije(mada im je obema falila ljubav).Umberto me iznenadio sa onim kada je Ines zatekla njega i Santu,i kada joj je rekao,kada ga je pitala sta radi sa Santom:"Ne zelim da to iko zna,komplikovano je".Zar nije bilo normalnije da kaze nesto tipa:"Ja volim ovu zenu,a ti da cutis",i gotovo? Javlja mi se pitanje moze li "bela ajkula" da se promeni toliko?Zelim da verujem da moze(i mislicu tako,dok me dalji dogadjaji ne demantuju).I ne zelim da Santjago ubije Lusi,tako da ozbiljno protestvujem.Ako nju ubije,onda nek' sve ide u...setnju.Poskocila sam od radosti kada sam danas videla da je nije uhvatio,devojka jeste njuskalo,ali je dobra kao 'lebac,bolja je od svih njih zajedno,ima nesto neiskvareno u sebi. smile E,moj Panco,moj policajce,kakav si mi ti to policajac,kada ti krimosi,ispred nosa,slobodno vrsljaju po Mareru?Komedija(da je ne pretvaram skroz u tragediju). smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3250

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 99 of 100 Previous  1 ... 51 ... 98, 99, 100  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics