EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El clon

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: El clon

Post by gossip boy(an) on 16.12.12 14:12

22.08.2011
gossip boy(an) wrote:e,zavrsi se i Hade.Nedostajaće mi veoma,baš mi je žao sto se završila cry cry facepalm
16.12.2012
Počela Hade...stvarno je odlična prva epizoda, radnje je brzo išla, koliko se sjećam u brazilskoj verziji, njena mama nije umrla u prvoj epizodi, niti su se ona i Lukas vidjeli na kraju prve epizode, dok je Hade igrala... wub

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 16.12.12 14:53

Meni je Telemundo verzija draza iako sam gledao i original nekada davno na BK :-) mozda sto je to prva moja telenovela preko neta ali bas mi se svidela telemundova verzija. kad god budem bio u prilici da je gledam na BN-u rado cu to uciniti. omiljeni likovi su mi definitvno Nazira i Kristina. obe su mi bile odlicne svaka na svoj nacin, obozavao sam njihov smisao za humor... ono Nazirino kukanje mi je bilo genijalno, kod Kristine mi se svidelo to sto je kroz celu telenovelu patila za jednim muskarcem sa kojim je na kraju ostala. one svadje Leonarda i nje su bile odlicne. sve u svemu svi ko vole spanski jezik i malo drugaciju kulturu neka bace pogled na ovu telenovelu nece se pokajati.

Sin Senos Si Hay Paraiso 2 61/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3479

Back to top Go down

Post by Stefy on 10.01.13 20:33

I meni je isto dosta draža ova Telemundova verzija, mada originalnu nisam ni gledao i niti ću. Jedva čekam da počne na BN SAT-u da je ponovo gledam ispočetka. smile

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3972
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Stefy on 21.01.13 21:18

Odgledao sam prvu epizodu posle gotovo 3 godine i i dalje sam očaran ovom serijom kao i tad. wub Skontao sam da zapravo celu prvu epizodu i pojedine dijaloge znam napamet, a fenomenalna muzika mi je i dalje ostala u sećanju. Mnogo volim prvi deo serije, kada je centralni deo radnje ljubav između Lukasa i Hade nego kasnije kada prođu godine jer tad počinje razvlačenje i dolaze glupi i dosadni likovi. Jedino što mi se nije svidelo je ponovno gledanje glumice koja glumi Rosu, totalan antitalenat, sećam se one njene poznate rečenice "Micericordia!" kad god se desi nešto strašno. rofl Scena kada Kristina dolazi u Maroko na rezervaciju. rofl I dalje mi je tu presmešna, premotavao sam tu scenu X puta jer sam ranije stvarno bio opsednut serijom. Sandra i Maurisio su mi sada okej, dok su mi, kada sam počeo da gledam pre 3 god., bili nepodnošljivi jer sam smatrao da nisu toliko profesionalni za ovakve uloge, ali sam verovatno navikao. smile2 Leonardo (Saul Lisazo) mi je tako čudan sa crnom kosom, navikao sam u ERDLV da ga gledam sedog, a čini mi se i da je kada prođu godine i ovde sed. smile U svakom slučaju, gledaću ovu seriju koliko izdržim, a verovatno do dela kada prođu godine jer posle toga žešće smara i mnogo je razvučena radnja. Kraj prve epizode fenomenalan, obožavao sam scenu prvog susreta Hade i Lukasa i dalje mi je odlična.

BN je na kraju pustio neku najavu za sutra, čini mi se da je recap 2. epizode na početku treće. smile2 I po sredini piše "utorak u 20.10h Zabranjena ljubav", pa ponekad slova prekrivaju lica glumaca. stars

We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 21.01.13 21:34

Steta sto nemam vremena inace bih je i ja radije gledao :-) obozavao sam scene u kojima su Kristina i Nazira :-) vidi pokusaj ako uhvatis neku smesnu scenu sa pocetka serije i snimaj ako mozes :-) ono Nazirino kukanje i foliranje na pocetku serije nikada necu da zaboravim rofl

Sin Senos Si Hay Paraiso 2 61/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3479

Back to top Go down

Post by MStefan on 21.01.13 21:52

Odgledao i ja prvu epizodu ponovo. wub
Četrvrti put gledam prvu epizodu. smile2 Ali i dalje mi je interesantno iako većinu dijaloga znam napamet. Odlična prva epizoda, samo moram da napomenem da je Sandrina gluma u ovoj epizodi prosečna, nije me oduševila. Ali dok je igrala trbušni ples... wub Kristina je odlična, pogotovo scena kada tek stigne pa ne može da se sporazume, jer ne zna engleski. rofl Mauricio ovde sasvim solidan. Muzika je odlična! juhu
Ne znam stvarno da li ću nastaviti da gledam, jer kažem ovo bi mi bio četvrti put za tri (?) godine. Mnogo. smile2 I da, bolja mi je brazilska verzija, ali i ovo preporučujem! Ko nije gledao, ima u tri termina (plus omnibus subotom) pa neka bira. thumbup

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2062

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.01.13 11:34

I ja gledam na BN-u, lepo je podsetiti se ovih epizoda, al ja čekam da stignu do tamo negde 50. jer sam dotle već gledao.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10720

Back to top Go down

Post by Stefy on 24.01.13 15:15

Ja ću verovatno do 50. (tačnije 47.) najverovatnije i da gledam jer više volim ovaj prvi deo serije jer ima manje likova i lepši je, posle toga se sve menja i taj drugi deo serije je previše razvučen. smile

We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Lucas on 24.01.13 16:07

Meni je drugi čak i zanimljiviji,kada dolaze Natalija i Alejandro. Njihova priča je zanimljiva.

Senior member

Poruka : 820

Back to top Go down

Post by Stefy on 24.01.13 19:14

Lucas wrote:Meni je drugi čak i zanimljiviji,kada dolaze Natalija i Alejandro. Njihova priča je zanimljiva.
Strašno, meni su oni najgori. Pogotovo kada Natalija počne da se drogira, taj deo je toliko razvučen i scene su toliko dosadne jer su jedne, te iste da je to strašno. Njih dvoje su mi bili najgori i najdosadniji likovi.

We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content