EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

William Levy

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: William Levy

Post by Stefy on 27.04.14 21:38

@Jasmi87 wrote:Telemundo bi ga bolje iskoristio od Televise
Slažem se. Oduvek me je nervirala ta njegova težnja da snima u Meksiku jer se tamo oseća kao kod kuće. Nadam se da će u budućnosti da snimi nešto za Telemundo, mada kako je krenuo sada sa nekom pričom o Holivudu, pitanje da li će zaigrati u nekoj telenoveli. Svakog dana sve više čitam da neće više telenovele, mada ako ne uspe tamo, verovatno će se vratiti telenovelama.

Moderator

Poruka : 3726
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Stefy on 21.08.14 19:49

Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 06.12.14 19:43

Posle visegodisnje veze Elizabet i Vilijam Levi su se rastali smile

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3191

Back to top Go down

Post by Ángel on 06.12.14 19:48

Bilo je pitanje dana. smile2

Moderator

Poruka : 7940

Back to top Go down

Post by Stefan on 06.12.14 23:05

Ma ta njihova "veza" je smešna. Ja sam očekivao da će raskinuti još pre koju godinu, dobro su i izdražali ovoliko. Tj. dobro je ona izdržala, on mi deluje baš kao svaštojeb. rofl

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2813
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.12.14 23:39

Ma ja kapiram da su on već odavno par samo za javnost. Ili to ili ona ne zna šta je dostojanstvo. Očekujem da će se sad vratiti telenovelama.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10071

Back to top Go down

Post by Ángel on 06.12.14 23:51

On je rekao da nema u planu telenovelu u 2015. godini, a njen povratak sumnjam da ce vise ikog dotaci. Ime je izgradila uz njega i jer su se sve ove godine razvlacili kao par pa skretali paznju na sebe... zzzzz

U svakom slucaju, meni je jos od samog starta bilo cudno kako moze da bude sa njom. Zenska je toliko konjasta i antipaticna da je nadmasila i Bekamovu Viki. mrgreen

Moderator

Poruka : 7940

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 07.12.14 0:14

Mislio sam da će ona da se vrati telenovelama. Već je bila na kastingu kod Nesme, ali se na kraju nisu dogovorile. Realno ona je imala više nego dobru poziciju u telemundu, a sve je to ostavila zbog njega. Telemundo je lud ako joj opet da glavnu ulogu nakon onoga sa ERDLV.

Što se izgleda tiče, meni je ona prelepa. Sa ili bez operacija, uglavnom sada je lepa.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10071

Back to top Go down

Post by Stefan on 07.12.14 1:08

Telemundo je lud ako joj da bilo kakvu ulogu nakon onog što je uradila. facepalm Što se izgleda tiče, ne dopada mi se - i meni je konjasta. rofl Ali hajde izgled na stranu, žena prosto nije talentovana.

I ne bih se složio da se ona ne znam kako šlepala uz njega. Levi nikad nije bio u Telemundu, ona je u Telemundu dobila ulogu Analije, zahvaljujući kojoj je izgradila ime. To nema veze sa Levijem.

Štaviše, oni su negde u isto vreme napravili bum - ona je snimala Analiju, on je snimao CCEA, obe serije su bile hitovi, ne samo u matičnim zemljama, već i van njih. Tako da ja ne vidim kako je ona to izgradila ime uz njega. Oboje su bili u istoj poziciji pre tog prvog velikog exita.

Da je ona do kraja ostala u ERDLV (a seriju je verovatno napustila jer je on srao), sad bi još igrala glavne uloge u Telemundu, jer ona za razliku od ovih žena što recimo igraju u Tierra de Reyes, ima ime. I sigurno bi sad bila jedna od sestara. Jer da se ne lažemo, ona je sa Analijom bila ono što je ekipa PDG-a bila sa PDG-om.

Druga stvar je što su se, zbog njegovih navodnih preljuba (mada mi se čini da nisu bile baš "navodne") provlačili po novinama. Ali koliko je ona dobila prostora zahvaljujući njemu, toliko je i on dobio zahvaljujući njoj. Da se ne lažemo, ono što je snimio nakon CCEA se nije baš proslavilo, da ne kažem da se nije proslavilo uopšte.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2813
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Stefy on 07.12.14 3:19

Meni je krivo što su oni raskinuli jer ih oboje volim. Elizabet obožavam i jedva čekam i nadam se da će se uskoro vratiti nekoj telenoveli. On mi je bio okej u "Sortilegio" i to je jedina njegova serija koja se meni svidela, sve ostale su bile krš.

Slažem se sa Stefanom oko toga da je Elizabet sama dobila svoje mesto u ono vreme. Njih dvoje u stvari i nisu bili toliko povezani i karijere su im uglavnom bile odvojene jer je ona snimala u Americi, on u Meksiku.

Inače, mislim da će da se pomire. Pre nekoliko godina su opet ovako raskinuli, pa su posle pola godine objavili da su ponovo zajedno, tako da nisam baš uveren da je ovo konačno.

Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics