EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

William Levy

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: William Levy

Post by Miloš92 on 07.12.14 3:58

Stefane, apsolutno se slažem sa tobom.

I ne bih se složio da se ona ne znam kako šlepala uz njega. Levi nikad nije bio u Telemundu, ona je u Telemundu dobila ulogu Analije, zahvaljujući kojoj je izgradila ime. To nema veze sa Levijem.

Upravo to. Čini mi se da su ERDLA i CCEA snimane otprilike u isto vreme (obe 2008), a Levy pre CCEA je bio niko i ništa. Nju su jedino u Meksiku predstavljali kao "žena Williama Levya", što je meni užasno glupo. Žena se bavi javnim poslom i ima iza seba 7-8 serija, a od toga 4 glavne uloge. Mislim da to zaslužuje da je nazoveš imenom i prezimenom. To što je ona loša glumica je druga stvar, takva kakve je, mnogo je postigla. Ona je u SAD-u ime za sebe, u Meksiku jeste poznata kao njegova žena. Znam kad je snimala CS, kad je dolazila na kasting za LT, uvek su je tako nazivali njihovi mediji. Ona je u telemundu bila sigurna, sigurno bi i dalje dobijala glavne uloge. Realno gledano, njena Analia je jedan od poslednjih telemundovih velikih exita. Ali ono što je uradila sa ERDLV ne zaslužuje ni da joj daju ulogu služavke. A verovatno nisu ni ludi u telemundu za njom, čim je ona išla kod Nesme u Meksiko na kasting, a živi u SAD-u. Ja lično nikada nisam imao ništa protiv nje. Da, jeste loša glumica, ali kada se malo potrudi mogu da je gledam. U ERDLV je zaista bila preočajna, ono prenemaganje je bilo mučno gledati.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10287

Back to top Go down

Post by Stefy on 17.04.15 2:07

Ovih dana promoviše svoj novi parfem "Magnat" po Južnoj Americi. smile Baš želim sad taj parfem. smile2 Ove slike, ne znam da li su zvanične, su prelepe. naklon
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3842
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Ángel on 17.04.15 12:04

Koje slike, ne vidim? baklja5

Vidim da po Instagramu kaci sa te promo turneje, ali mi ne deluje nesto posebno... nezna

Moderator

Poruka : 8050

Back to top Go down

Post by Stefy on 29.08.15 15:37

Danas mu je rođendan. mrgreen

Moderator

Back to top Go down

Post by Ángel on 29.08.15 16:47

Koji, je l ostavio Ely kao poklon za sve obozavaoce?! mrgreen

Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 05.09.15 20:21

Tek sad vidim poruku. 35. rođendan mu je bio, i nije ostavio poklon ( rofl ), ali je na Twitteru napisao da je na rođendanu radio na nekom iznenađenju za fanove.

Nikako da odgledam njegov onaj film "Addicted", a skinut mi je u kompu mesecima. Treba da izađe još neki novi "The Veil" gde će glumiti sa svojim sinom. Prema trejleru, opet će biti dosta shirtless scena, ali mi film deluje bar zanimljivije od onog prethodnog. Iskreno se nadam da će uspeti i da ćemo ga za koju godinu gledati u "boljim" holivudskim filmovima.

Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Ángel on 05.09.15 20:32

@Stefy wrote:Prema trejleru, opet će biti dosta shirtless scena

Nećemo se buniti. rofl

@Stefy wrote:Iskreno se nadam da će uspeti i da ćemo ga za koju godinu gledati u "boljim" holivudskim filmovima.

Ja se iskreno nadam da neće, minutaža telenovele vs minutaža filma, zna se ko je pobednik. ziveli

Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 05.09.15 20:37

Naravno da nećemo. smile2 diablo Slažem se, ali je problem u tome što ja nisam izdržao nijednu njegovu telenovelu da odgledam celu jer su mi bile grozne. Jedino mi je "Sortilegio" bila podnošljiva, ali je nisam odgledao zbog nedostatka vremena. "Triunfo del Amor" sam prestao posle 40-ak epizoda, "La Tempestad" posle 30-ak, CCEA posle 10-ak i tako nikad njegove serije ne gledam do kraja, a mnogo ga poštujem i volim kao glumca.

Ako se bar vrati, nadam se da će mi se ispuniti želja da ode u Telemundo jer mislim da bi ga oni bolje iskoristili, a lakše bih podneo njihove serije, a sigurno bi bio ekskluziva, te bi verovatno zaigrao i u dobroj telenoveli. Ovako, sa Televisom, verovatno ću pokušati opet, ali ko zna da li ću izdržati.

Planiram da "La Tempestad" i "Sortilegio" kupim na disku jer bih jedino te dve gledao do kraja, ali ne cele. TDA i CCEA su mi bile baš ono, krš.

Moderator

Back to top Go down

Post by Ángel on 05.09.15 20:46

Sortilegio skraćena je bzw.

TDA i CCEA su koma, a Tempestad uopšte nije bila toliko grozna, ali pola likova treba preskakati. rofl

Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 06.09.15 2:40

Gledao bih je celu, ali nemam gde da je uguram jer imam neke telenovele koje bih gledao pre nje. "La Tempestad" je meni bila za nijansu bolja od CCEA i TDA, ali sam prestao jer mi je bila spora i tada sam gledao neke druge serije, pa mi je ona samo oduzimala vreme. Ali sećam se da mi je bila okej, da mi nije bila mnogo mučna.

Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics