EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Camelia, la texana

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Camelia, la texana

Post by Bayron on 13.01.14 10:41

ja sam prema ovome krajnje ravnodušan. sumnjiv mi je tim koji radi na seriji, nije mi jasna radnja, glumci nemaju neki kapacitet... verovatno će da ispadne neko brzinski smućkano sranje po ugledu na lrds.

uostalom, ne volim te narko priče ukoliko nemaju jaku dramu u pozadini. lrds nije bila samo akcija, prožeta ljubavnom pričom i meksičkim patriotizmom. serija je imala temeljno izgrađenu priču dobrog konktuiniteta, bila je puna emocija i glumaca koji su te emocije znali da iznesu na najbolji način, nijedan lik nije bio klasičan i beskorisan... od esdlc sam puno očekivao, pa je ispao sušta suprotnost, mlaćenje prazne slame. a osećam da se i ovo radi po istom šablonu.

Administrator

Poruka : 6938
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Stefy on 13.01.14 13:24

Slažem se sa tobom, Bayrone. Ja sam takođe ravnodušan što se ovoga tiče, a ESDLC počinjem da gledam sledeće nedelje, pa ću videti da li mi se sviđa. U principu, ne verujem da će se ikad snimiti narko serija, ili uopšte latinoamerička serija, koju ću više voleti od LRDS.

Meni čak i ovaj promo deluje bezveze. Saru ne volim nešto posebno, čak smatram da i nije neka glumica. Gledao sam je u nekoliko serija na preskoke i devojka je ništa spektakularno. U principu, totalno mi neinteresantno deluje iako još nije ni počela.

Moderator

Poruka : 3791
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Hierro on 13.01.14 14:18

Meni je ESDLC cak i bolja od LRDS, voleo sam i jednu i drugu, ali mi se vise svideo ESDLC. smile
Ovome dajem sansu, ni ja ne ocekujem previse, samo da bude makar malo interesantno. A i ne verujem da ce imati vise od 60 epizoda, verovatno su to samo ubacili samo da upotpune termin dok se Senor snima.
Mnogo vise ocekujem od 2. sezone Aurelia Casillasa, nego od Camelie.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1656
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Lucas on 13.01.14 21:29

Ovo mi djeluje nikakvo,nit nemamo neku jasnu predodžbu o radnji. Inače ako je rađena po pjesmi,možemo svašta očekivati.

Senior member

Poruka : 820

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 14.01.14 1:45

Ne kapiram što su svi zbunjeni oko radnje.

Pa očigledno je da će ovo kada ona njega ubija biti na kraju serije. Verovatno će tokom čitave serije zajedno trgovati drogom, a on će je na kraju izdati i ona će ga ubiti. Bar sam ja tako skapirao.

Inače meni se baš svidja što će seriju raditi ljudi koji su do sada obično radili na filmovima. Znači da možemo da očekujemo filmske scene. Naravno sve zavisi i od budžeta, ali telemundo se obično otvori za ove serije što radi Argos.

I ne mislim da je ovo radjeno kako bi se dalo na vremenu ESDLS. Camelia je spominjana mnogo pre nego druga sezona ESDLC. A to da će imati malo epizoda je očekivano, jer sve narko telemundove su imale.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10199

Back to top Go down

Post by Bayron on 23.01.14 20:08

CAMELIA LA TEXANA

A story of “Contraband and Betrayal” inspired by the song from Los Tigres del Norte…

In the 1970s, small town San Antonio girl Camelia falls for Emilio Varela, who promises her he’ll leave the life of crime and settle down.  Camelia risks it all to help him claim a large sum of money in a dirty business. But in the process she discovers that he is only using her. He has confessed that he will be leaving her behind and returning to his wife, who is waiting for him back home. Enraged, Camelia shoots Emilio seven times, even though she bears his child. She then begins a desperate escape, and when all hope seems lost, help comes from the most unexpected person: the great drug lord Don Antonio, who captures her to later reveal that he is her father. Camelia prepares to follow in his footsteps and become a legend, by her own name: Camelia la Texana.

SERIES HD: 60 x 1 Hr.                                        
CREATED & DEVELOPED BY CAMPANARIO ENTERTAINMENT
PRODUCED BY ARGOS TELEVISION
CAST: Sara Maldonado, Erik Hayser, Dagoberto Gama

msnlatino.telemundo.com
Bayron
Administrator
Administrator

Back to top Go down

Post by Hierro on 23.01.14 20:23

Meni se svidja sinopis, planiram ovo da gledam. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bayron on 23.01.14 20:28

Bayron
Administrator
Administrator

Back to top Go down

Post by zzz369 on 29.01.14 19:54

@zzz369 wrote:Gran Estreno Febrero 10pm

najvjerojatnije Gran Estreno Lunes 24 De Febrero 10pm

zzz369
Member
Member

Poruka : 351

Back to top Go down

Post by Hierro on 29.01.14 20:27

To bi znacilo da ce Santa Martinez imati 135 epizoda, sasvim dovoljno. smile
Jel planira neko sem mene da gleda Cameliu?
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Back to top