EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Camelia, la texana

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Camelia, la texana

Post by Aleks on 27.02.14 1:48

Odgledao sam 1. epizodu i prilično sam zadovoljan. Nešto novo i prilično drugačije (za mene). Naravno, rano je izvlačiti zaključke odmah nakon jedne epizode. Treba videti u kom smeru će ići sve pa onda dati konačni sud.  smile2 
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1295
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Marido98 on 27.02.14 9:51

Slazem se. Prva epizoda je super, videcemo za dalje. Svidja mi se glumacka postava, muzika, radnja... Sve sam sigurniji da ce ova serija ponoviti uspeh Kraljice Juga. Jel zna neko kako je prosla prva epizoda tamo kod njih?

Senior member

Poruka : 842
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Hierro on 27.02.14 22:36

Upravo sam pogledao 2. epizodu i vise mi se svidela nego prva. Jos uvek nisam pohvatao sva imena likova.  blink 
Emiliov lik mi se bas svidja za sada. Juri ga policija zbog ubistva Silvije. Prvi put je poljubio Cameliju u ovoj epizodi.
Don Antoniu i njegovoj zeni je neko podmetnuo bombu u laboratoriju gde "valjaju" heroin i marihuanu. Vece pre toga je Antoniova cerka imala neku viziju u snu koja je nagovestavala nesto lose.
Na kraju epizode hapse onog lika kog je Emilio ostavio na cedilu u prvoj epizodi u onoj pucnjavi i verovatno su ga uhapsili jer misle da je on ubio Silviju. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1667
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.02.14 23:23

I meni je 2. bila još bolja od 1.

Ja i dalje zamerki nemam. Sve mi je savršeno.

Iskreno očekivao sam veću gledanost. Nadam se da će se popraviti kad se ovih dvoje spandjaju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10378

Back to top Go down

Post by Hierro on 02.03.14 12:31

Danna Garcia  naklon Nisam je nigde video jos od "Alguien te mira", ovde je imala neku gostujucu ulogu u zatvoru(tako je barem Bayron napisao u njenoj temi). smile
Gleda li ko jos ovo? Ja upravo pogledao 4. epizodu. Emilio ima i zenu i dete. Emilia trazi njegova zena, ali i El Alarcan i don Antonio. Ne znam kako ce se izvuci on iz toga svega. Pri tom njegov rodjak(mislim da se zove Jesus) se razmislja da ga prijavi policiji jer daju mnogo novca za hapsenje Emilia Varele. smile
Emilio pevao Cameliji serenadu, ali Cameliji mama nije dala da izadje iz kuce. Posle je Camelijina mama pronasla drogu u njihovoj garazi.
Na kraju epizode El Alarcan preti Nori pistoljem, preko nje hoce da dodje do Camelie i Emilia.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bayron on 02.03.14 17:42

evo ja sam sad na trećoj epizodi i ne mogu da se načudim seriji. zzzzz totalni smor od radnje, toliko nepotrebnih scena, dijaloga, razvučeno i nabacano bez glave i repa. prepuno žargona, preletanja iz španskog u engleski. besmisleniju, a zamorniju seriju nisam video. zzzzz 

odgledaću do četvrte, čisto da vidim dannu. ako ovako ostane... :caos:

gore je neko poredi sa lrds. nema ovo ni jedne dodirne tačke sa njom, serija je u skroz nekom levom fazonu.

Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Hierro on 02.03.14 20:45

Ja imam problem malo sto ne mogu da razumem bas sve sto pricaju, nekako mi nerazumljivo pricaju i bas to sto si rekao ne svidja mi se kombinacija spanskog i engleskog. smile
Posto nisam najbolje razumeo, a bilo mi glupo da pitam, zna li neko zasto don Antonio trazi od El Alarcana da mu dovede Cameliju?
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.03.14 20:50

Pa Camelia je njegova ćerka.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 02.03.14 21:03

Miloš 92 wrote:Pa Camelia je njegova ćerka.

Pretpostavljao sam, posto je danas Camelijina mama rekla Cameliji da ce joj jednog dana ispricati svoju zivotnu pricu.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 03.03.14 0:49

Nisam komentarisao 3. i 4. epizodu. Iskreno ni nema šta da se komentariše. Mogli bi malo da se ubrzaju jer počinje da bude dosadno.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics