EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La impostora

Page 15 of 28 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La impostora

Post by ely_20 on 07.07.14 16:48

Meenii je Impostora bila okej,glumci dobri i veoma mi se dopao kraj. Nisam očekivala da ce Kristobal ostati na kraju sa Simonom,ali eto ugodno sam iznenadjena. smile Kristijan stadardno odlična u svojoj ulozi..

ely_20
Junior member
Junior member

Poruka : 63

Back to top Go down

Post by Aleks on 23.03.15 21:40

E pa ovako... reših danas da pogledam 1. epizodu na Soapu i neki prvi utisak je onako. Ništa wow, ali nije ni loša... Šta znam, držala mi je pažnju svih 50 i kusur minuta. Glumci su mi mahom nepoznati pa mi je možda zbog toga bila malo odbojna...deluje kvalitetnije urađena od recimo RDC ali dobro. Uskoro se završavaju 2 telenovele koje gledam pa možda ovo i budem pratio.
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1297
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by FanSte on 23.03.15 22:00

Ja ću sigurno gledati tokom drugog prikazivanja, kojeg će svakako biti. Jedino što mi je odbojno u ovoj seriji i što stvarno ne znam kako ću svariti je Zurita. puke Dečku ne bih dao da glumi ni šofera.

Posting Freak

Poruka : 1834
Godina : 22

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 23.03.15 22:44

Pogledala sam prve 2 epizode i zaista sam prijatno iznenadjena. Nisam planirala da pratim ali mislim da hocu. I meni su prilicno nepoznati glumci al s druge strane to je ono sto mi se i svidja. Vidjecu kako ce se razvijati radnja.

Member

Poruka : 369

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.03.15 22:48

Serija produkcijski ne može ni da se poredi sa Reinom. Ipak ovo radi Argos. Ja trenunto završavam ovu seriju ostalo mi je još 15-ak epizoda. SVe u svemu ja sam zadovoljan.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10859

Back to top Go down

Post by Stefy on 24.03.15 1:43

Meni je mnogo krivo jer nemam Pink Soap inače bih je sigurno gledao. Najviše me zanima zbog Kristijan Bah koja mi je u LP bila fenomenalna, a verujem da je i ovde. Planiram da odgledam ovo za vreme leta, deluje kao zanimljiva serija.

Pa produkcija RDC spada u najgore Telemundove, to su one najjeftinije serije. rofl

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 4002
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by stefang96 on 30.03.15 22:13

Odgledao sam par prvih epizoda, i hoću da pogledam još nekoliko, ovih dana, pa da počnem da pratim na Pink Soap. Za sad mi je serija interesantna, drži pažnju, i stalno se nešto dešava. Nadam se da će tako biti kroz celu seriju, i da nema onih perioda kada se po par epizoda ne desi ništa smile2

de lastimarte.."
stefang96
New member
New member

Poruka : 37
Godina : 21

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 30.03.15 23:50

Ja sam danas pocela da gledam seriju, i meni je zaista odlicna, uz rizik da zvucim pateticno i licemerno, jer mi je sve divno i sjajno, al' sta cu kad je tako. smile Svidja mi se sto su puni akcije, i sto se stalno nesto desava, uopste nemaju prazan hod. Vidim ja da ce Rakel Altamira postati moja najomiljenija zloca ikada. Toliko sam se uzelela Kristijan Bah, i mnogo mi je drago sto je ponovo vidim (poslednji put sam je gledala u "I bogati placu", pa sad vi racunajte koliko je tu godina proslo),a njena transformacija mi je odlicna, jer, dok je tamo glumila prilicno neznu placljivicu, plavusu, ovde je opasna crnka bez skrupula, koja u svojim rukama drzi zivote svih likova. Genijalna je, ali, genijalna: "Kristobale, duso, ne postojis da bi mislio, postaraj se za to da budes poslusan". smile Ali, stoji i to da mi je zao sto je naredila likvidiranje Sofijine kuce. sad Jadno dete. sad Dalje, pretpostavljala sam da ce hteti da ubije Mema Gerera, buduci da je ono sto on zna veoma opasno po nju, kasnije ce mo o tome, mada, oni koji su gledali seriju, znaju. Ja nisam, jer sam u to vreme pratila druge stvari. Dalje, Alpu Akostu jedva prepoznadoh. Meni se ona veoma promenila od role Tamare u "Romanticnoj opsesiji", mada, bice da je to pre do lika koji igra, onu mucenicu. Da, znam ko je ona, i ovde pise, na spisku glavnih glumaca. Marijana, vidim, ima posla sa podzemljem, Kristobal mi je mnogo smusen, a Andres takva mukica. I, da, sumnjive su mi namere Leonarda Ferera, mislim da ce on Blanki, kada shvati da se ova zaljubljuje u glavnog, pre ili kasnije napraviti problem, mnogo joj sada nesto velikodusno sve daje, valjda zato jer mu se zuri da se osveti, a sta ce ako mu se osveta izjalovi, ili ja, mozda, gresim? Manuel Landeta ga igra, pa otud i moja podozrivost. Mala Sofija mi je preslatka, obozavam klince u telenovelama. smile Jako me zanima na koji nacin ce se otkriti... ono sto treba da se otkrije.
Inace, veliki plus ovoj seriji kod mene je i to sto mi je devedeset posto glumaca poznato, tako da, nastavljam sa gledanjem. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3445

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 31.03.15 0:53

Serija je za sad super. Moje ukucanke i ja smo prilicno navucene. Kao sto rekose prethodnici radnja je bas dinamicna, ali dobro osmisljena....nisam izdrzala,morala sam da vidim na internetu ko je to dijete od Adrijana, prilicno sam se sokirala.

Member

Poruka : 369

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 31.03.15 13:07

A ja nisam zevala po internetu, namerno, ali vec imam ideju o tome ko bi mogao da bude Valentinin i Adrijanov sin, ali cu pretpostavku zadrzati za sebe, mozda oni koji gledaju sada nece to da znaju, dok ne otkriju sami. U svakom slucaju, mislim da bi to bio vrhunac, i prava ironija zivota. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3445

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 15 of 28 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics