EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La impostora

Page 23 of 28 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La impostora

Post by kristinkv86 on 25.06.15 17:56

Ovo postaje fenomenalno: Blanka pred Rakelinim ocima, ali je ona ne prepoznaje, samo je Eduardo prepoznaje, nikom zivom u kuci Altamirinih nije jasno da je to Blanka, samo Eduardu. smile I nije mi jasno odakle mu pade na pamet da Valentinu dovede kuci, ali je ocigledno jos uvek nesvestan opasnosti koja njoj vreba od Rakel. Mislim da nas cekaju vrlo uzbudljive epizode, do samog kraja. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3454

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 26.06.15 15:10

Opala, izgleda da ce Blanka ponovo biti u Marijaninim rukama, a svidela mi se i scena tuce izmedju Marijane i Kataline. Dalje, ponovo mi rade pretpostavke vezano za Eduarda, Rakel i Adrijana (obzirom da su proveli noc zajedno, kada su bili mladi), ali, videcu do kraja da li sam u pravu, sve mi na to mirise.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Aleks on 26.06.15 21:16

Meni je skroz bezveze sto vec par dana niko ne provaljuje da je Blanka u Ivanovoj kuci. facepalm Ali ajd, to se vec polako otkriva, a otkriva se jos nesto...i ne mogu da verujem... shock Da ne otkrivam odmah.
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1298
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 26.06.15 23:15

Ni ja ne mogu da verujem, al' upravo videh to sto se u 96. epizodi otkrilo. Jos samo jedna stvar da se otkrije, i sve ce nam biti jasno. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sasha on 26.06.15 23:48

Skoro sam odgledao seriju (poslednjih 30-ak epizoda), i sad kad citam vase komentare, imam neopisivu zelju da vam napisem spojlere pa makar me banovali smile2 smile2 smile2 , ali necu smile2 ...

Samo vam moram reci cirkus vam ne gine smile2 smile2

Malo off sa teme

Mnogo su naivno uradili ovo njeno prerusavanje, ..samo stavis perikui niko te ne prepozna, malo sutra...Ceznem za serijom u kojoj ce biti takvog prerusavanja, ali da te stvarno ne prepoznaju, malo sminke, necega...secam se one spanske serije Géminis, venganza de amor .. tu je prerusavanje bilo na zavidnom nivou a serija snimana 2002-03
Klara na pocetku serije
Kad se prerusila u sluskinju
I na kraju kao poslovna zena

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1903

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 27.06.15 0:00

Ova zadnja epizoda je bila odlična. Imam utisak da ce sljedeća biti još bolja, naravno tu mislim na Rakel, Adriana i Ivana, biće čupavo plez

Inace ja nisam izdržala i pogledala sam na yt ko je taj famozni sin, bas sam se iznenadila. shock

Slažem se za prerušavanje, samo stavi periku i to je to. Al dobro, nije prestrašno.

Member

Poruka : 370

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 28.06.15 14:51

Ove epizode su sve bolje i bolje, obzirom da je Ivan kidnapovao Uga, i da Blanka ima 24 sata da mu pribavi dokaze protiv Rakel, da bi ga pustio- o tome kako je ovoj imperativ da zaradi sto vise novca preko njega, i da ce ga izdati (u sta, inace, i ja pocinjem da verujem). Takodje, kopka me i ko bi mogao biti Rakelin i Adrijanov sin, ali, verujem da cemo sami saznati, kada dodje vreme za to, tako da jos to necu da znam.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 29.06.15 23:28

Odlicna 98. epizoda, ali, odlicna. smile Super je bila ova ideja da Rakel smeste zamku, i da je razotkriju pred Ivanom, odlicno se Adrijano setio da je zavodi dok mu ne otkrije ko je njegov i Valentinin sin, ali, sve nesto slutim da bi mogao da se iznenadi na kraju (a ne znam nista, zaista). smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 30.06.15 19:53

Eduardo je saznao istinu, sto je odlicno, ali je gadno to sto je Sofija razotkrila Uga pred Rakel, slutim da sledi jos jedan obracun. Ne bila u kozi nikome, ko se suocava sa Ivanom Montenegrom. Sad ocekujem da presudi Rakel, obzirom da ju je pratio.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 30.06.15 23:47

Veoma uzbudljiva 100. epizoda. Pretpostavljam da ce test ocinstva pokazati ono sto treba da pokaze, kad je vec tako. Koliko je samo Rakel cinicna, a Simonu i dalje ne mogu da gledam, i jako mi smeta to sto se ponosi time sto je prostitutka. Sa druge strane, jako mi je drago sto se Rafael vratio u svoj stari kraj, sto je shvatio i prihvatio neke stvari, kao i cinjenicu da odatle nije ni trebalo da odlazi.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 23 of 28 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics