EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La impostora

Page 24 of 28 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La impostora

Post by Aleks on 01.07.15 0:31

Meni mirise da ce se vremenom Simona dozvati pameti i ko zna mozda spandjati s Rafaelom. lol1
Rakelin kraj je poceo, polako ali sigurno. Pitanje je samo kad ce sve da "pukne".
Steta za Valentinu sto najveci deo serije provodi kao luda i drogirana. thumbdown
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1297
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 02.07.15 0:48

Jeste, Valentina bas sve vreme statira, i prakticno je deo namestaja u seriji, ali, ne moze drugacije ni biti, ako je tokom devedeset posto radnje pod lekovima. Nego, mnogo me iznenadio razvoj situacije u 101. epizodi, nisam ovo ocekivala ni u ludilu. sad A najtuznije od svega je sto je ona njega zaista zavolela, ali je morala da ga ubije, da joj ne bi ugrozio dete. Mislim da bi svaka majka postupila isto.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3445

Back to top Go down

Post by Aleks on 02.07.15 12:14

PAŽNJA!!!

Zbog odmora, od 2. jula neću biti u prilici
da nastavim sa snimanjem serije.

Sve preostale epizode* (103 -120) biće postavljene
zahvaljujući članovima @anticv i @Bayron.

Hvala na razumevanju.

*Predvideti kašnjenja epizoda za Pink Soap-om
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1297
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 02.07.15 13:18

Lepo se provedi na odmoru, Alekse. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 02.07.15 19:34

Jaoj, kako je ovo dobro. smile Ispostavilo se da je Ivan ziv (samo se pitam kako li je preziveo trovanje, ono bi ubilo i slona), ali ga, ipak, Marijana ubije, sto me i ne cudi, obzirom na sve sto joj je uradio u proslosti.
Interesantna mi je i moc koju Rakel ima nad Adrijanom:iako on nju ne voli, iako zaista voli Valentinu, Rakel mu je oduvek bila privlacna, nikada nije uspeo da joj odoli, i tako je sebi upropastio zivot. Neprocenjivo otkrice. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 12.07.15 18:50

Telenovela mi je i dalje megaodlicna. smile Nesto najbolje sto sam videla u poslednje vreme. smile Dakle, Ivan Montenegro je i definitivno pokopan, od strane Rafaela, koji je pomogao Simoni, kako i zasto, da ne spamujem vise. Steta za takvog lika, koji jeste bio ogromno djubre, ali sam ga zgotivila, mada, bolje nije ni mogao da prodje, obzirom na to koliko je verovao Rakel, tako da me to ni ne cudi. A za pozar sam 'ladno pomislila da su Simona i Ugo zaista nastradali, i bas mi je bilo zao. sad Jaoj, moje li srece kad sam skontala da ih je Marijance spasla. smile Zivota mi, ja zaista obozavam tu zenu, ne mogu da je mrzim, cak ni zbog svega sto je ucinila Kristobalu. Inace, vec znamo da Rakel laze, i da Kristobal nije Valentinin i Adrijanov sin. Inace, bilo bi mi drago da se Katalina i Ramon pomire, a svideo mi se i Adrijanov i Kristobalov razgovor, kad on njemu kaze da ce uvek biti zena kao sto su Rakel i Marijana, da ih iskusavaju, ali, da to nije ljubav, nego strast i zelja, koje izazivaju teskobu i bol, a da se, kada si zaljubljen, osecas lepo, ispunjeno i srecno. Kristijan Bah-sjajna kao i uvek. mada ja i dalje ne verujem da sam je u punom potencijalu "otkrila" posle 30 godina. smile Koji vic, da mi ga je neko pricao, ne bih mi verovala. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 13.07.15 16:16

Meni su ove zadnje epizode glupe do bola. Zašto, ali zašto Marijana nije rekla Kristobalu na kraju sta je bilo? Imala je vremena i to bi bilo idealno, da bas on to prvi sazna. Al ne, moraju sve staviti u zadnju epizodu.

Inače Mariana Serrano je na kraju jedini sarolik lik u seriji koja oslikava nerealni crno-bijeli svijet. Bila je i dobra i zla, voljela je i mrzila je, bila je i ubica i spasilac. Ostali ravna linija. Rakel mi je bila OK, al kad vidim da je u stanju da žrtvuje Kristobala na ovaj način i to zbog koga, uzassssss!!!! Jedva čekam kraj!

Member

Poruka : 369

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 14.07.15 22:52

Jadna Marijana, kako je Rakel mucki ubi, bas mi je bilo zao. sad Moram da priznam i da nikako to nisam ocekivala, bas sam se iznenadila. Dirljivo mi je bilo ono kada ona kaze Sofiji da ju je ona naucila da voli. Htela je da prizna sve lose sto je ucinila, ali, eto, nije stigla. Mnogo sam zavolela Marijance, tako da mi je bas zao. Novost mi je da Melanija ne moze vise da trpi Rakel, jer sam oduvek mislila da joj je verna do koske, i da je cak i Letisiju njoj isporucila. E, pa, mnogo mi je drago sto nije tako. Samo me zanima kada cemo Valentinu cuti i videti budnu.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 15.07.15 17:49

Sadasnje epizode su pune otkrica. Znaci, definitivno je istina ono sto ja mislim od pocetka (ko hoce da zna sta to, neka gleda telenovelu). Rakel je vrlo blizu padu, ali se bojim da ne ubiju Letisiju u zatvoru. Drago mi je i da su Simona i Rafael zajedno, bas se radujem. smile A sto se tice Melanije, ja sam se uvek pitala kako je moguce da ona tako verno sluzi Rakel, a cerka ju je zbog nje u zatvoru, i u aktuelnim epizodama dobih odgovor. Jos svega pet epizoda do kraja. Nedostajace mi ova ekipa.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 18.07.15 23:14

Boze, jos uvek sam malo u soku od toga sta se sve dogodilo u ovim epizodama, ali, ono sto cu reci sada, to je da me Simonin karakter toliko nervira, i to od pocetka do kraja telenovele. Zasto? Ok, razumem ja njenu tugu; samo sto su postali momak i devojka, Rafaelu se dogodilo to sto mu se dogodilo, i nije im se dalo, sto je zaista potresno, ali, brate, zasto joj je Blanka uvek za sve kriva? Mislim da je Simona uvek bila jedna razmazena i hirovita curica, koja ce sada, sigurno, preko noci morati da odraste.
Takodje, manjkavosti, i to ozbiljne, vidim i u Adrijanovom karakteru, zato sto on voli Valentinu, a tako je lako prepusta Rakelinoj surovosti, dok ovamo, jadan, sav unezveren, zabrinuto lamentira nad time sta ona sve moze da joj uradi. Pa kad to znas, sta sedis i kukas, preduzmi nesto da to sprecis, covece. A, tek policija, to je pobedilo: oni ne veruju da ce ona njoj nesto da uradi. Realno, zena pobi pola grada, ali, nema veze, oni veruju da ona nece da uradi nista sestri koju ceo zivot mrzi. Nisam mogla da verujem kad sam to danas videla. I kako Rakel Valentini zabada iglu u misic, a ona ni glas da pusti? Potpuno bolesna i izivljavacka scena, a tek kad je gurnu u bazen. Pa onda, sta se otkrilo na kraju. Ko bi rekao.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 24 of 28 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics