EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La impostora

Page 27 of 27 Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27

View previous topic View next topic Go down

Re: La impostora

Post by Stefy on 28.04.17 23:26

Ma i meni je delovala bez veze kad je krenula na Telemundu, zato je nisam ni gledao. Sećam se najava i nisu mi bile nešto, ali sad nakon gledanja sam baš ravnodušan. Krenuo sam jer je krenula na KCN-u, pa kao da iskoristim priliku da bacim pogled, ali videću koliko će me zadržati.

A kontam da je Rakel ovde Antonija Gera 2 jer je ovo krenulo neposredno posle patrone, pa je Telemundo bio u tom fazonu.

Moderator

Poruka : 3865
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Stefy on 10.05.17 23:52

Prođoše 15 epizoda, a evo ja i dalje gledam. ninja Toliko retardiranih i glupih scena sa Blankom i njenim istraživanjem u porodici Altamira da ja nemam reči. Pa treba biti debil i ne provaliti da ona nije tu zbog investiranja, već da tračari. rofl Ulazi i izlazi iz kuće, niko je ne vidi, njene replike Rakel su mi tek hit. rofl Kako god, tako loše napisana radnja, a opet nekako meni zarazna i tera me da gledam dalje. Ova Liset Morelos ne može biti mrtvlja i nezainteresovanija za ulogu, kao i kolega Zurita. Oboje mi deluju kao da ih mrzi da glume, u svim scenama su mrtva puvala. Hajlajt svega ovoga mi je Kristijan Bah, mada je Rakel copy-paste Antonije Gere u urbanoj sredini, i Manuel Landeta koga nisam odavno gledao, a ovde je kul. wow Ovo ostalo je sve pravi cirkus. Ona glavna villana Marijana ima nekih dobrih momenata, mada je to sve dosta slabo. Ona mala je iritantna nenormalno. Ostatak likova uglavnom zasad nemaju svrhu nego da popune minutažu.

Sve u svemu, ne znam zašto sam mislio da je ovo bolja serija. I ni sam ne znam zašto je i dalje gledam, valjda me zanima koja će se sledeća glupost desiti, a i nedostaje mi dnevna doza Bah još od LP. Nastaviću ovo dok budem imao vremena, pa ako mi u nekom trenutku baš bude prelazila neke granice podnošljivosti, prestaću.

Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 19.05.17 2:49

Mnogo mi je zanimljivija sada. Danas je na KCN-u bila 20. epizoda i sad je krenuo malo cirkus. cool Dinamičniji su dosta u odnosu na početak iako i dalje ne mogu da svarim onu malu Eduardovu ćerku koja oduzme uvek 20 min epizode svojim glupostima. zvizd Otkrilo se da Blanka zapravo nije Adrijanova ćerka, već da on ima sina. Pretpostavljam da je taj famozni sin zapravo Kristobal, to bi objasnilo Rakelino ophođenje prema njemu. Mislio sam da je on od samog početka dok nisu krenuli da vrte priču da je u stvari ćerka, i sad opet ispade sin. facepalm No, ta misterija mi se smučila više, kao i ovo sa Valentinom, verovatno budu to vrteli do kraja serije. Isto tako pretpostavljam da onaj Tuertov snimak na mobilnom neće da ugleda svetlost dana do 100 i kusur epizoda serije, pa će da ga vrte među svim likovima. rofl Rakel mi je tako smešna u nekim trenucima svojim izjavama. rofl Malo je drugačiji lik od Antonije iako ga Bah iznosi isto, ali ovde ima neku ironiju i sarkazam koji mi se dopada. rofl Marijana mi je na početku bila bez veze, ali sada mi je i ona postala zanimljiva. rofl Jedva čekam da svi provale da se muvala sa Kristobalom, pa da izbije sveopšti skandal. wow Probudio se i Memo iz kome posle 20 epizoda, sad samo čekam da ga Rakel smakne što pre. diablo

Moderator

Back to top Go down

Post by gagi92 on 20.05.17 10:45

Kristobal nije Adrijanov sin vec
Spoiler:
Eduardo. On ustvari nije ni Rakelin sin vec Adrijanov i Valentinin.
gagi92
Member
Member

Poruka : 247
Godina : 24

Back to top Go down

Post by Stef on 20.05.17 12:34

Ali zar nije nešto na kraju ispalo kako je
SPOILER:
Cristobal Adrianov i Raquelin sin? cesces Sećam se da je Raquel na kraju pričala kako se kresnula sa Adrianom pa je ovaj zato ostavio Valentinu, a ova ostala trudna i posle rodila Cristobala. Ili je to beše bio trik?

Posting Freak

Poruka : 6128

Back to top Go down

Post by Aleks on 20.05.17 13:38

Za @Stef -a. Da, bio je trik. Onako je kako je rekao @gagi92 u spojleru. smile
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1295
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by gagi92 on 23.05.17 9:58

Secam se da je Adrijan mislio da mu je Blanka cerka, pa se na kraju ispostavilo da ima sina. Taj zaplet oko sina se vrteo sve negde do pred kraj kada je Adrijan saznao pravu istinu. cool smile2
gagi92
Member
Member

Poruka : 247
Godina : 24

Back to top Go down

Post by Stefy on 31.05.17 22:24

29/120

Dosta su se popravili u odnosu na početak. cool Kad se setim onih nebuloznih dijaloga na početku, ima ih i sada ali u manjoj meri, i Blankino upadanje u kuću i ispitivanje Rakel koje je bilo toliko providno da samo imbecil ne bi provalio da ona nešto muti. facepalm Sada je dosta bolje, mada mi je i dalje glupo što posle 30 epizoda Horhe još nije provalio da je Viktorija zapravo Blanka. Tek ono kad mu je rekla: "Idi živi u kraju i čuvaj mi porodicu", a on prihvatio kao od šale i pošao od kuće. facepalm Takve stvari mene u ovoj seriji od početka nerviraju, sve je tako nekako što na um, to na drum, i prihvata se kao normalno i ajmo dalje. Onda, vrhunac idiotizma mi je bio kad je Blanka zvala Rakel telefonom i preti joj, a ova kao ne provaljuje da ima isti glas kao Viktorija. rofl Memo konačno otegao papke posle 30 epizoda, i drago mi je jer mi se smučio. zzzzz Sad je Blanka krenula kao da se sveti Rakel za ubistvo oca, pa se nadam da će biti malo napetije. Nerviraju me Kristobal, Marijana i Katalina i sve spletke oko njih, mnogo su dosadni, kao i ona mala Sofija koja je preiritantna. yuck

Sve u svemu, meni je ovo daleko od dobrog, ne znam zašto sam imao drugačiju predstavu o seriji. Dosta toga joj fali, a meni je najveća kritika loš scenario i glupo napisani dijalozi. Za ove sporedne likove, i ajde, ali među ovim glavnim su mi neke stvari stvarno bezvezne. Jedino je dobro što se stalno nešto dešava i ne prođe epizoda, a da se ne desi ništa, stalno je radnja u pokretu i zato i gledam dalje. Zurita i Liset su mi, ja mislim, najgori glavni par ikada. Ne sećam se da sam skoro gledao neki par koji ima manje hemije. ninja

Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 27 of 27 Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics