EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La impostora

Page 4 of 27 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La impostora

Post by zzz369 on 26.10.13 14:52

Izgleda da ipak Avenida Brasil ne ide u 8, ja mislim da su se predomislili jer im je LRDS bolji izbor, kraća je i njihova je produkcija makar je repriza, AB nije njihova i predugačka je da bi ju oni držali u primetime toliko vremena, ipak su ta 3 termina namijenjena za njihove produkcije, iako odkad su raskinuli s RTI kao da im tu i tamo fali malo sadržaja koji ne mogu popuniti sami ili s Argosom, ali to je još prerano za reći, vrijeme će pokazati.

Preskoči ovaj odlomak ak ti se neda čitat jer nema direktno veze s odgovorom, smile2.
Ja osobno mislim da bi trebali snimati više kvalitetnih serija u Miamiju ili čak u koprodukciji s Televisom isto u Miamiju, to mi se čini kao dobro rješenje otkad sam čuo da bi Televisa možda mogla poslati Carlu Estradu u Miami da snimi neku seriju, a i te koprodukcije ne bi bile česte jednom u 2 godine, jer inače imaju dosta materijala, zasad je zatrebalo kad su prikazivali Pabla Escobara i na neki način sad kad su se udružili s Globom za MEA i sad kaj će bit repriza LRDS, a Televisa im je nasigurniji partner, a iako je propenetrirala na sve strane (Univision Studios-Venevision Internacional, RTI Producciones) oni i to mogu. Doduše bilo bi i dobro da se djelomično vrate surađivati s RTI preko Televise ovaj put budući da se ove sadašnje RTI telenovele slabo prikazuju na UniMasu i ECDLE i kasne jako za snimanjima, a i Televisa zapravo konkurura sama sebi kad ih stave u večernji termin na UniMas, ove teleserije tipa La Madame mogu proć za to jer se tu uglavnom uvijek prikazivale serije, ali raditi to s pravim telenovelama tipa Las Bandidas i Quien eres tu je besmisleno.

Što se tiče AB, ja onako napamet nabadam da bi mogla ići ujutro u 12 nakon Bella calamidades, ako to ne bude Ojo por ojo, a možda i u nekom novom terminu.

zzz369
Member
Member

Poruka : 351

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 03.12.13 16:28

Promo 1

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10352

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 03.12.13 16:42

smor puke otrcan prvi promo, uopste mi se nije svideo, a tek ova glavna kakva je facepalm 

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3334

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 03.12.13 16:57

Meni se baš svideo promo.

Lisette mi je predivna... wub Što je najbitnije imamo nova lica u glavnim ulogama.

Ovo radi Argos tako da verujem da bi moglo biti dobro. Jedina mana je Zurita.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sasha on 03.12.13 17:16

Lissete jedino kao plavusa je lepa , ovako je stars 

Uopste nije lepa, i nije mi za glavne uloge ..Mozda ako budem pratio seriju i promenim misljenje ..

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1876

Back to top Go down

Post by Lucas on 03.12.13 20:57

Meni se jako sviđa promo,jedino nikako Bach ne pristaje ovakva kosa,očajno izgleda.

Senior member

Poruka : 820

Back to top Go down

Post by zzz369 on 03.12.13 21:15

Iskreno meni su protagonisti tu veliki minus. Lisette se nije baš proslavila kao protagonistica ni jednom. Ona je jedna od onih cura koje dobe protagonističke uloge dok su još premlade jer ih neki producent (u ovom slučaju veliki Nic Diaz Gzlz) lansira, pa se ne svide publici zapravo jer još nisu spremne protagonizirati, njihova karijera nakon lansiranja doživi dekadenciju, rekli bismo mi tu zvijezde padalice. Ako se uzme da joj je u Alma rebelde Araceli Arambula (iako nisam neki njezin super fan) bila segundona, sve je jasno. Zuritu neću ni komentirati, on nije za protagonista to je kristalno jasno, prošao bi možda kao neki odvratni negativac, macan Henao bi bio puno bolji galan.

zzz369
Member
Member

Poruka : 351

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 03.12.13 22:09

Bach je i ovde u stili Antonie Guere. A perika joj je očajna. Ako nije već htela da se farba, zar nisu mogli da se malo više otvore za naku kvalitetniju periku.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 03.12.13 22:42

Meni se promo ne sviđa, taaaaaaako mi liči na prvi promo Sante. zvizd Nisam čitao sinopsis, ali mi se čini da opet ima neki motiv osvete.

Glumačka ekipa je užasna, tako da ću ovo zaobići. Kreće posle MEA, zar ne?

Moderator

Poruka : 3867
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by analia on 06.12.13 14:11

Promo 2

analia
Junior member
Junior member

Poruka : 191