EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Merhamet

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Merhamet

Post by Stef on 23.02.15 19:38

Ja se pojedoh živ što nisam gledao, al' sad vidim da i nije tako strašno. roofl Taman ću da odgledam 1. deo 1. epizode, pa sutra da nastavim.

Posting Freak

Poruka : 5814
Godina : 19

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 23.02.15 19:41

Bez obzira mogli su Bingo da preskoce za danas ako su vec najavili novu seriju. U cemu je fora pustiti premijernu epizodu i to sam 15 minuta facepalm pa to nijedna, ali nijedna televizija nije uradila u Srbiji.

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3191

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.02.15 20:29

Bacio pogled na ovo. Ne deluje loše. Još odavno sam hteo da gledam ovo, al me sve mrzelo da krenem. Ima li negde epizode sa prevodom?

Mada ja generalno imam isti problem sa turskim serijama. I ako mi se svidi na početku posle par epizoda me smori. Isti slučaj je bio sa nekom Kara para ask (ako se tako piše), bila mi je odlična u početku, ali sam odustao posle 6 epizoda.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10071

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 23.02.15 20:52

ja sam na 22. epizodi i u opste me ni jednog trena nisu smorili smile uvek ima desavanja, likovi su odlicni, one scene iz proslosti su jos i zanimljivije nego ove iz sadasnjosti smile2

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.02.15 20:59

A gde gledas?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by helenna27 on 23.02.15 21:20

Ja sam stalno citala pohvale o Milosti kako je dobra serija, ali nikako da krenem sa gledanjem. I cisto iz radoznalosti sam pustila prvu epizodu, nisam ni ocekivala da mi se nesto posebno svidi. Ali sam se prevarila, ne samo da mi se dopala prva epizoda, vec sam za neke dve nedelje otprilike, odgledala celu prvu sezonu. Serija nije tipicna turska, ima zanimljive likove, a preplice se i prica iz proslosti koja pomalo otkriva sta se desavalo ranije... Sve to u kombinaciji ne moze da bude dosadno, barem meni i ljudima koji su gledali, nije bilo...
Kakva je druga sezona, to vec ne znam...

Milose, imas na svim ovim sajtovima poput tabana, balkanja, neke epizode su snimak sa Nove, a neke epizode su uzete od ljudi koji su prevodili.

Senior member

Poruka : 740
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Stef on 23.02.15 21:20

@Miloš92, imaš na ovom DM kanalu prvih 7 epizoda sa prevodom. winky Pored toga, ima i na naTabanu cela serija. Verovatno ih ima još po nekim sajtovima, ali nisam tražio.

Btw, odgledao prvi deo 1.boluma.

Uvod u priču odličan, najjače je bilo ovo oko Narininog povraćanja na svoju prvu ljubav kad ga je srela. rofl naklon

Odlično je ovo što su svi na neki način povezani, pogotovo Sermet, Narin i Firat, koji se znaju još iz detinjstva.

Počeli su da mi idu na živce Irmak i Narinina familija.

Otac joj je puke Klasični zatucani idiot. Vala joj ni brat nije ništa bolji od oca. Majka bonk I ona je zatucana. Muž je tuče, a ona se brine da l' nije otišao od kuće, i još sva hepi kad je videla da je kod kuće. facepalm

Drago mi je što se Narin izborila sa porodicom da bi ostvarila svoje ciljeve i postala neko i nešto. naklon

Sve u svemu, jako sam zadovoljan sa serijom. thumbup Nastavljam dalje.
Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 5814
Godina : 19

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 23.02.15 21:28

@Miloš92 jos dok se emitovala na Novoj sam skidao epizode i sacuvao ih u nadi da cu ih pogledati jednog dana. Na prvi pogled me uopste nije privukla ali kako je i sama @helenna27 rekla kako sam pogledao prvu epizodu istog trena sam krenuo da gledam drugu, trecu... prvu sezonu sam odgledao u jednom mahu. Ima sve sto imaju i ostale turske serije... puno drame, zabranjene ljubavi, komicnih scena ali je i na neki nacin drugacija smile ako vec nisi pogledao ni jednu epizodu od srca ti preporucujem da krenes, neces se pokajati smile2

EDIT: evo ovde imas sve epizode sa prevodom winky
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.02.15 1:50

Hvala svima. winky

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Marido98 on 25.02.15 15:50

Pogledao sam na Prvoj i serija mi se veoma dopala. Već sam se vezao, odlična je. Ozgu Namal volim još od "Nasleđa jedne dame". Malo mi je mučno da gledam scene iz prošlosti, baš su tužne i potresne. Sve u svemu odlična je smile2 Posle dužeg vremena gledam nešto tursko.

Senior member

Poruka : 827
Godina : 18

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics