EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Merhamet

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Merhamet

Post by -MILOS- on 03.03.15 10:35

37/44

Odlicni su naklon ima tako sapunjastih delova sto seriju cini jos zanimljivijom, uglavnom pogledam dve epizode dnevno sto je dovoljno. Bas volim sto je Moskof ubio Zafera, stvarno je decko smorio. Ozenio je Sadije, a da je pritom znao da je bila prostitutka, pa ju je od vencanja svakog dana bio kao da mu je ona kriva sto je navaljivao da je ozeni yuck Sadije naklon glumica je odlicna, a lik nikad napaceniji, od detinjstva se mucila, kroz sta je sve prosla i dalje je ostala koliko toliko normalna. Generalno u celoj seriji ona je najveca zrtva. Kako epizode odmicu tako se sve vise prikazuju dogadjaji iz 2005. godine. Meni je cak ovaj deo iz proslosti zanimljiviji, pogotovo doba studiranja Narin i Deniz smile Sermet je najotkaceniji lik iz turskih serija, mene sama njegova pojava zasmejava, a on i Deniz imaju neverovatnu hemiju aw upravo odgledao 37. epizodu i odusevio se sa krajem epizode naklon Posto su se Narin i Firat vencali Irmak kao svadbeni poklon urucuje Narin kutijicu u kojoj se nalazila fotografija sa ultrazvuka, gde Irmak govori da je dete sa fotografije Firatovo, ali da ne zeli da ih ometa u njihovom zivotu i da je to namenski uradila nakon vencanja da ne bi pomislili da zeli da ih razdvoji smile2 naravno uspela je delimicno u tome, nije ih skroz razdvojila ali je ubacila dete izmedju njih te Narin puca od besa sto je i normalno smile2 dani prolaze, Firat i Narin se navikavaju na cinjenicu da je Irmak trudna, prihvataju sve, ali Irmak ne bi bila ona da ne bi napravila dramu i resi da abortira. Firat za to saznaje govori joj da prihvata sve njene uslove sve dok se ne porodi. Uslov je da zive zajedno smile2 Narin opet puca, medjutim, Sermet nastupna smile2 naime Irmak je krijuci otisla na vestacku oplodnju gde je birala spermu od decka koji uzasno podseca na Firata da bi kad bi se sutra dete rodilo podsecalo na Firata. Sermet je sve vreme znao sta je ona nameravala da uradi, potplacuje osoblje gde joj se zamenje donatorova sperma. Irmak uspesno ostaje trudna ali sa nekim kinezom/japancom koji je donirao spermu, govori to Irmak, cak joj pokazuje fotografiju tog decka kako danas izgleda i kako je izgledao kao beba roofl roofl roofl kakav potez ja ne verujem lol2 sve u svemu ovo je i previse zabavno, tako da jedva cekam da vidim sta ce Irmak sad da uradi popcorn steta sto imam jos samo par epizoda do kraja sad
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3529

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 08.03.15 19:08

44/44 :byebye:
ne znam odakle da pocnem smile serija generalno je nesto sto po meni vredi da se pogleda, prozeta dogadjajima iz proslosti i sadasnjosti koji su odlicno uklopljeni, glumci, muzika, prica naklon sve odlicno, ali kraj wall zasto ovako odlicna serija, sa nijednom dosadnom epizodom, sa odlicnim i veselim poslednjim epizodama se unisti pred sam kraj cry ne znam koga vise da zalim, dal Narin koja je ostavila dva deteta ili Deniz koja je bila trudna cry glupi turci, ovo je bio zaista sok za mene koji sam znao od prilike kakav je kraj serije, a mogu da zamislim one koje su gledali premijerno epizodu nesvest koliko god da su ga uprskali na kraju, to nece uticati na moju konacnu ocenu koja je 9,9/10 mrgreen glumice koje su glumile Narin i Deniz sam tako zgotivio tako da odmah krecem sa pracenjem nove serije u kojoj Deniz glumi glavnu ulogu. wub
Merhamet, hoşçakal.

Отель Элеон 01/42+
Sin Senos Si Hay Paraiso 2 80/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3529

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 08.03.15 19:49

A ja upravo odgledah prvi deo prve epizode (posto je svaka epizoda podeljena na dva dela), i moram da kazem da sam zapanjena koliko je ovo istinski dramaticno, bez i "p" od patetike, tesko, ali prezanimljivo. Poceh da gledam seriju, nemajuci sta pametnije da radim, a tada obicno virim u sve. I da mi neko isprica kraj, posto sam tek na pocetku- ne znaci mi nista,dok ga sama ne vidim, tako da ga slobodno komentarisite, sto se mene tice.
Scene iz proslosti i sadanjosti su zaista maestralno uklopljene, a na pocetku vidimo koliko su Narin, Sadije i Mehmet imali tesko detinjstvo, s' tim da bi mali da se ugleda na oca nasilnika, kuku meni. sad Brojne scene su potresne, da ih sad ne prepricavam, ali, ono sto cu reci, to je da vec imam neke pretpostavke u vezi identiteta Sermeta Karajela. A ovo je tek pocetak.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3446

Back to top Go down

Post by Lazar on 08.03.15 19:59

Završio sam prvu sezonu. Serija je fenomenalna! smile2 Mnogo mi se sviđa kako uklapaju prošlost i sadašnjost. Počeo sam da gledam 20. epizodu, ali nije ceo prevod, nešto je prevedeno, nešto ne. Je l' zna neko možda gde mogu naći epizodu sa celim prevodom? smile

Senior member

Poruka : 877

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 08.03.15 23:09

A ja se predjoh, mislila sam da ce se ispostaviti da je Sermet Karajel onaj odvratni Redzep, kad se ono ispostavi da je to taj Babur, njihov kum, koga u proslosti jos nismo videli. Inace, svinju Redzepa vec sada ne podnosim, a i Irmak mi je strasno iritantna. Toliko je ljubomorna na Narin, da ce je to ubiti. Lepo joj je Deniz postavila granicu. Devojka sve glumi finocu, a izgleda kao da je progutala motku.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by gagi92 on 14.03.15 14:39

Gledam seriju ujutru pred polazak fac jer sam u 19 zauzet Sulejmanom. Sta reci, serija je odlicna, scene iz poslosti i sadasnjosti odlicno uklopljene, ima i potresnih scena kao one kada Redzep tuce Narin, do sada mi jedna epizoda nije bila dosadna. Nastavljam sa gledanjem.
gagi92
Member
Member

Poruka : 292
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Stef on 14.03.15 19:38

Ma je l' su ovi sa Prve retardirani?! Šta su opet puštali epizodu od sinoć? wall Od nove epizode će biti samo 15 minuta. puke

EDIT: Puštali epizodu od sinoć, završili, sad bila špica i kreće nova epizoda. bonk Oni misle samo 10 minuta da im traje nova "epizoda"? glare Garant su u nekom žešćem rasulu. stars

Posting Freak

Poruka : 6970
Godina : 20

Back to top Go down

Post by jovanmilic97 on 14.03.15 21:19

Pustili su  celu novu epizodu do 20:40 h.I tada je pocelo KPDP.

jovanmilic97
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1036

Back to top Go down

Post by mak on 18.03.15 16:25

. Seriju sam odgledala u celosti,utisak dobar,najinteresantniji lik je SermetBabur,i druga sezona je bolja od prve,koja je imala i dosadnih delova.Tako ako se sad nekom cini da je razvuceno,kasnije je mnogo interesantnije.

mak
Junior member
Junior member

Poruka : 83

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 19.03.15 13:25

A meni je ubedljivo najiritantniji i najodvratniji lik Narinin otac, Moskof Redzep. To je covek za koga bukvalno ni u jednom jedinom trenutku, bar u ovim epizodama koje sam do sada gledala (a stigoh do 3. epizode), ne mogu da nadjem opravdanje. Terorises ukucane zato jer, da ti deca idu u skolu,i da su uspesna u tome, ne bi mogla da ti donose pare za jos alkohola i terora, zato sto onaj ko napreduje i prosperira u zivotu ucenjem, one iza sebe ostavlja u brlogu, zato Moskof Redzep ne voli sto mu je starija cerka toliko pametna. Mladja je istraumirana, mukica, Mrhmet se ugledao na oca. A i majka im je isto nenormalna, meni je njena sudbina tuzna i pretuzna, zato sto ne zna za bolje. sad A Babur me malo plasi sa tim svojim psiho-krizama sto ga Narin nece (jasno mi je da ona voli samo Firata), pa mora da pije lekove zbog toga, mada me je odusevio kada je maloj Galini kupio ono kucence, rekla bih da je on dobra dusa, pa sad, sta znam. I Deniz isto volim, i jako mi je drago sto se ona i Narin tako drze zajedno, i sto su jedna u drugoj pronasle oslonac kakav nisu imale u sopstvenim porodicama (Deniz zato jer je kao mlada izgubila roditelje, a Narin zato sto je njena porodica takva kakva je, nije ni cudo sto joj se zuri da pobegne odatle, jer kad to gledate, sve vam ostane onaj mucan utisak da neko, tamo negde, i danas tako zivi, a mozda i pored mene, a ja za to ne znam).A trener Nedzati mi je idol. Kada se on pojavi, djubre od Rezepa je manje od makovog zrna. Jos mi je ostala misterija sa kim to Umuhan vara Erdogana (jos jedan divan lik), ali sam ubedjena da je u pitanju gorepomenuto djubriste. Tuga.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics