EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Merhamet

Page 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Merhamet

Post by -MILOS- on 28.03.15 21:48

toliko obozavam ovu seriju da rado odgledam i reprizu lolsign jedna od najsmesnijih scena iz ove vecerasnje epizode. Ja nju i njene grimase prosto obozavam *_* jedva cekam da pocnu one epizode kad stigne u Istanbul i kao luda svima preti da ce ih tuziti kad postane advokatica lol2

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3196

Back to top Go down

Post by Stefan on 06.04.15 15:14

Ne znam koliko nam je posećena tema o knjigama, pa evo stavljam ovde:

Možda će onima koji su gledali/gledaju seriju biti zanimljivo da pročitaju roman po kojem je snimljena, mada su se scenaristi držali romana samo u početku, kasnije su otišli u nekom levom pravcu, tako sam pročitao na netu ranije.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2816
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Jelenak on 10.04.15 0:29

Ja sam pročitala knjigu, imam je u pdf formatu hrvatsko izdanje, jer je kod njih izašla u vreme prikazivanja serije na Novoj. Knjiga je jako jednostavno i plitko napisana, sušta suprotnost onoga što su nam prikazali u seriji. Nema tako duboke i jake ljubavi izmedju Narin i Firata, tako se nekako sve svodi na neku privlačnost i seks. Deo sa Sermetom i mafijom u knjizi ne postoji, to je izmišljeno kako bi radnju zakomplikovali inače da su se strogo držali knjige nebi bilo tako zanimljivo.

Tako da ovog puta je serija nadmašila knjigu. smile
Jelenak
New member
New member

Poruka : 11

Back to top Go down

Post by Marido98 on 10.04.15 11:26

Pa nije samo ovog puta knjiga nadmašila knjigu, i Kad lišće pada je serija mnogo bolja od knjige. Ja sam pročitao knjigu "Kad lišće pada" i mnogo je kratka prvo, drugo radnja nije ništa specijalno, sve se zasniva na onom osnovnom "propast porodice", u seriji je svašta dodato.

Senior member

Poruka : 827
Godina : 18

Back to top Go down

Post by helenna27 on 10.04.15 12:10

Posto sam prvu sezonu odgledala odavno na netu, nastavila sam ovu drugu putem tv-a. I dalje mi je utisak odlican o seriji, super je sto se nastavljaju flesbekovi iz proslosti, bas me zanima sta se dalje desavalo. Sto se tice sadasnjosti, vidi se da i Narin shvata da radi pogresno time sto odbacuje Firata. Hemija izmedju njih dvoje je i dalje tu wub
Tu mi je i Kasabali, ne znam koliko ce se zadrzati njegov lik, ali super ga je videti winky

Senior member

Poruka : 740
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Stef on 11.04.15 0:37

Ne znam, meni je sad oslabila serija u drugoj sezoni. nezna Nema više misterije, nekako sve tapka u mestu, svi znaju za Narin i Firata, onaj Erol ih vrti oko malog prsta. Sad se i Zafer vratio, možda je on koknuo onog Šadijinog klijenta. nezna

A i ovi flešbekovi su postali bespotrebni. Sve je prikazano što je trebalo da bude, ne vidim razlog da ih prikazuju. nezna

Al' gledam do kraja, bilo kako bilo. Barem zbog Ozgu. aw Nadam se da se vremenom budu popravili.

Posting Freak

Poruka : 5829
Godina : 19

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 11.04.15 1:39

Kako crno su nepotrebni flesbekovi shock pogotovo sad kada je Narin otisla u Istanbul. Meni je ovo najzanimljiviji deo serije, upoznavanje sa Deniz, studiranje... meni je serija bas prirasla k srcu zato sto su bukvalno sve prikazali, zivot pojedinih likova od ranog detinjstva pa sve do sadasnjosti, samu tu njihovu transformaciju...ne znam kako ti to nije zanimljivo plez

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 11.04.15 1:53

Na njih sam skroz zaboravio. lol1 Najviše se odnosilo na flešbekove pre studija, i kad je bila mala.

Posting Freak

Poruka : 5829
Godina : 19

Back to top Go down

Post by helenna27 on 04.05.15 15:54

Druga sezona mi je slabija od prve, valjda se izgubila ta misterija, sta se i kako desilo, nije mi zanimljiv zaplet, ne drzi paznju kao prva sezona, ali daleko od toga da je losa. Ovo sa Atifom je bilo uzasno dosadno i otegnuto, valjda je prica sa tim zavrsena. Nije mi zanimljivo ni ovo oko pokusaja ubistva Firata. Mada ova sezona ima odlicnih scena Sermeta i Deniz, ali i Firata i Narin. Ostalo je nekih 15-ak epizoda da se emituju na Prvoj, mozda mi utisak bude nesto bolji. Flesbekovi mi i dalje drze paznje, iako ima nekih koji nisu bili potrebni...
Moram da izdvojim nacin na koji Ibrahim glumi, u sceni kada poljubi Narin, pa joj onda pozeli zbogom, onaj pogled, ne znas da li je zloca ili nije wow

Senior member

Poruka : 740
Godina : 26

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 25.05.15 22:38

ovi sa prve su poceli da seku epizode sad dosta toga je izbaceno iz 38 boluma da bi veceras sto pre poceo 39 bolum sad bas mi je zao sto su poceli to da rade seriji i to pred sam kraj sad besan

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics