EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Merhamet

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Merhamet

Post by -MILOS- on 30.05.15 22:23

Naravno da jesu. Izbacili su dosta toga. Najviše mi je bilo krivo što su danas konkretno izabicili scene pred Narin porodjaj. Sutra je finalna epizoda, odgledaću i to čisto da vidim šta su još izbacili smile

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3332

Back to top Go down

Post by Bayron on 30.05.15 22:34

gluposti.

znači spasio se firat blamiranja. celu trudnoću je teže podneo od same narin. rofl
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Angie on 31.05.15 19:21

Serija je bila odlična,ali ovaj kraj su stvarno zeznuli.
Angie
Senior member
Senior member

Poruka : 916

Back to top Go down

Post by Stef on 31.05.15 20:27

Kraj je debilana. Nemam ništa protiv tragičnog kraja, ali ovo nikako nije imalo smisla. bonk

U ovim finalnim epizodama mi je Irmak postala podnošljiva, ono podjebavanje Sermeta naklon rofl

Sermet i Deniz aw Ukrali su šou Firatu i Narin. naklon

Sve u svemu, fina serija. Imala je i uspona i padova, ali sveukupno gledano dobra serija.

Ocena - 8/10 :caos:

Posting Freak

Poruka : 6136
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Marido98 on 31.05.15 21:02

Super je bila serija, kraj skroz neocekivan i pretuzaaan, bas sam se isplakao sad Sve u svemu, jedna od retkih turskih serija koje sam u poslednje vreme pogledao.

Senior member

Poruka : 841
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Bayron on 31.05.15 21:20

meni samo nije jasna glumica koja je igrala deniz. kako joj nije bilo glupo da dozvoli da sa njenim likom urade ovo što jesu u poslednjoj sceni? dal je moguće da scenarista napiše toliku glupost, a svi koji rade na realizaciji prime zdravo za gotovo?

jbt, ubiješ nepoznatog čoveka u samoodbrani, plaćenog ubicu. spašavaš sebe trudnu i čoveka kojeg voliš. i to te toliko izbaci iz takta da prvo što ti pada na pamet jeste da sedneš u auto i voziš kao luda. voziš sebe, trudnu ženu, i najbolju drugaricu, majku dvoje dece. bez uticaja alkohola i narkotika. debil.

bolje da ju je ubio onaj koga je ubila ona. tako bi bar poslali poruku gledateljkama: drž se dalje mafijaša, ma koliko da je zabavan.
Bayron
Administrator
Administrator

Back to top Go down

Post by Stef on 31.05.15 21:27

Očigledno je produkciji ono što scenarista napiše svetinja, pa makar napisao i najveću debilanu. Ili su svi na nekim drogama kad to dozvoljavaju. rofl

Meni je gluplje što je Narin sela u kola sa njom. Umesto da je zaustavi da ne vozi u onakvom stanju, ona sedne sa njom u kola i traži joj objašnjenje dok Deniz vozi ko pobesnela. bonk I onda skapira da ova prebrzo vozi i onda počne da viče da ima decu i da zaustavi kola.facepalm

A tek poslednja scena i ono skakanje i veselje bonk Ama baš nema nikakvog smisla. stars

I koji su moj ubacivali ovo sa Erolom, kad ima 20 boluma kako njegovog lika nije bilo u seriji? bonk

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bayron on 31.05.15 21:45

mislim da narin kad je ušla u auto nije ni stigla da uvidi u kakvom se stanju ova nalazi. nije da prvi put s njom seda u kola. ali deniz. mellow

luda serija skroz. narin na kraju ispade i najčistija. od psiho slučaja napraviš zabavnog lika, alfa mužjaka pretvoriš u pekmez. valjda ova transformacija deniz u jedno wtf ne treba ni da čudi.
Bayron
Administrator
Administrator

Back to top Go down

Post by Stef on 31.05.15 22:16

Čula je valjda pucnje, mogla je da je zaustavi da ne uđe u kola. Ova je krenula ka autu sva izbezumljena. Ali da, Deniz je totalno nejasno postupila.

Narin je super. Jedina od likova ostala ista od početka do kraja, ovi svi imali neke nagle transformacije. Irmak, Sermet, Firat, Moskof Redžep, svi ovi boluju od podvojene ličnosti. rofl

Ovaj poslednji je poseban slučaj, ubio Zafera jer mu tukao ćerku, a on je tukao i vređao kad je stigao. rofl Kako mu se odjednom javio osećaj za ćerku, kad ga je doskora bilo baš briga za nju?

Hvala Bogu, pa Šadije nije tragično završila. Samo je to još falilo. bonk

Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 31.05.15 22:32

Turci su isli na to da kraj bude sto sokantniji, a to sto su od Deniz napravili debila to nema veze... najavljivali su ga kao kraj koji nije bio vidjen. Na kraju su i uspeli u tome,  onaj ko je gledao seriju premijerno sto posto nije ni pomislio da ce se serija zavrsiti tragicno pogotovo sto je par epizoda unazad serija vise vukla na komediju. Cak je i poslednja epizoda bila vesela, sve do poslednjih 15-tak minuta. Naziv serije su opravdali, zaista nisu imali milosti za glavne junakinje. Sve u svemu meni je ovo jedna od boljih turskih serija koje sam gledao, a gledao sam ih bas puno. Za koju godinu cu je rado reprizirati smile2 steta sto kod nas nije prosla zapazane sad
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3332

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics