EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Primera dama

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Primera dama

Post by Lucas on 19.08.13 13:27

Pogledao sam četiri epizode i oduševljen sam.
Serija ima prezanimljivu radnju,odlične dijaloge,zanimljive likove,lokacije,općenito sve iz telenovele.

Znači,serija počinje kada Paloma uzima novac od svog ''zaručnika'' Amaurija i pomoću njega odlazi u Bogotu kako bi ispunila svoje snove. Odsjeda kod svog rođaka koji radi u kazalištu kao producent. Vara svoju suprugu sa jednom glumicom iz istog kazališta,to saznaje Paloma i pomoću toga ucjenjuje rođaka da joj nabavi ulaznicu za večerašnju predstavu na kojoj će prisustvovati i kandidat za novog predsjednika Kolumbije; Leonardo Sentender. Ne uspijeva dobiti ulaznicu,pa Paloma kriomice ulazi u kazalište i susreće se s Leonardom. Stvarno predivno izgledaju kao par,iskre frcaju.

Lažima - da je vlasnik kazališta; Anibal njezin dečko,te da je Mariano (jedan od redatelja) njezin rođak, pridobija Leonardovo povjerenja i poziva nju i njezinog ''dečka'' Anibala slijedeći dan na večeru,te Mariana koji se sviđa njegovoj kćeri Cristini. Anibal je zapošljava u kazalištu kao pomoćnicu glavnog dizajnera koji je počinje učiti kako se ponašati s elegantnošću i profinjenošću,sve da uspije u visokom društvu. Na večeri se sprijateljuje s Leonardovom ženom Anom Milenom,i okreće cijelu večeru da bude u središtu pozornosti,naravno svojim lažima.

U međuvremenu joj dolazi majka iz sela po nju zbog krađe koju je počinila,odlazi kod Palominog oca i ostaje kod njega na par dana. Ona ne želi da je nađe i niječe rođaku da joj je to majka. Ona šokirana odlazi govoreći da joj to neće oprostiti.

Također,istovremeno u epizodama dolazi i do skoka u budućnost,par puta čak u epizodi. U budućnosti je Leonardo upucan,blizak suradnik mu je postavio zamku što je Paloma saznala,ali prekasno. Otima ga sa svojim suradnicima iz bolnice i govori medijima da se probudio iz kome,što nije istina. Onda dolazi Ana Milena i svađa se s Palomom,govori joj kako joj je otvorila vrata svoga doma,a da je ona to iskoristila i uništila joj obitelj i ukrala muža. Paloma laže da je Leonardo budan vjerojatno jer ne želi prestati biti Prva dama.

Carina Cruz stvarno odlično glumi,Meier super kao i uvijek. Javier nije naporan kao u LMDV,ima dobar lik ovdje.
Definitivno odlična telenovela,svakome preporučujem

Samo Hayat stvarno pretjera s reklamama,u jedan sat,koliko se telenovela i emitira svaki dan,oni ubace četiri,ako ne i pet reklamnih blokova,što je stvarno previše.

Senior member

Poruka : 820

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.08.13 20:21

Po ovome što si napisao skroz se drže originala.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10442

Back to top Go down

Post by Nathan on 19.08.13 20:33

Jel se ima gdje za gledati?

Senior member

Poruka : 733

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 19.08.13 21:04

Stavio sam ja jedan link u temi za linkove.
Tu postavljaju epizode.

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by Lucas on 19.08.13 21:04

Miloš 92 wrote:Po ovome što si napisao skroz se drže originala.
Da samo ne znam kako ce se dalje radnja odvijati kada original ima tridesetak epizoda vise,cini mi se..

@Nathane imas na balkanje prve tri epke snimane sa Hayata

Senior member

Back to top Go down

Post by Nathan on 19.08.13 21:07

tnx smile

Senior member

Poruka : 733

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.08.13 21:10

Ova verzija ima 95 internacionalnih. Original je imao 127 al epizode su trajale 25-30 minuta. Tako da to dodje otprilike na isto.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10442

Back to top Go down

Post by Lucas on 12.09.13 12:31

Gleda itko? cesces

Onaj,zanima me što se dogodilo na kraju jučerašnje epke da znam dokle da gledam na netu.
Zahvaljujem. smile2

Senior member

Back to top Go down

Post by raider54 on 12.09.13 12:48

Ja gledam. smile Ne prpustan ni jednu epizodu, serija mi je fenomenalna i drzi mi paznju.Bas me zanima kako ce se Paloma izvuci iz onih silnih lazi koje je izmislila. smile

Sinoc se zavrsilo kada je Paloma dosla u kucu Santaderovih u trenutka kad je Leonardo zelio odustati od kanditaure, a Paloma izjavljauje da je ona djevojka Leonarda ta je da je on znao da Marriana i AnaMilenu, te da su se trebali razvesti..otprilike je tako zavrsilo, valjda si me skontao winky
raider54
Senior member
Senior member

Poruka : 509

Back to top Go down

Post by Lucas on 12.09.13 21:54

I meni je odlična wub obožavam villagoniste. 

Aha,kuzim te,zahvaljujem ti. smile2 Pitam te pošto su drugačije poredane originalne epke nešto su krace pa zato njih ima više.

Senior member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics