EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Amor à vida

Page 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Amor à vida

Post by Bayron on 03.08.13 12:25

franko dokle si stigao? ja sam na 61. imam još 1 pa pravim pauzu dok ne izađu nove za download.

otkrila se misterija oko palominog porekla. očekivano, ćerka cesara i ljubavnice, koju su cesar i pilar usvojili, pa pilar nešto kasnije saznala istinu. ali iza svega se tek krije prava misterija. smile2 palomina majka izgleda kuje osvetu protiv cesara, a aline je izgleda njena ćerka ili bar instrument osvete. naklon znao sam da sve to oko cesara i aline ima dublju pozadinu.

palomina majka, bivša balerina, sad je u kolicima i udata za nekog stranca. čini mi se da je glumica glumila u "americi":

felix se ponovo viđa s onim manekenom, nahvatale ih ingrid i aline, aline ih čak i slikala u restoranu. namaskirana, stavila plavu periku, naočare, pravi detektiv. aw 
odlični likovi i tandem njih dve. naklon ingrid je počela da se muva s onim istetoviranim batlerom iz glavne kuće.

felixov šofer završio posao i napravio ovima ogromne probleme. rofl rofl prodao kombi, poslao marciju i žentila na medeni mesec sa falsifikovanim kartama, a valdirene odveo u luksuzni hotel. na kraju je valdirene morala da posprema sobe kako bi otplatila račun. rofl rofl 

lejla polako počinje da se gubi u taktici, samo nema šanse da nicole stigne sve da pohvata. lidija i šofer su počeli da sumnjaju, pa sad prate lejlu i dalisa i pokušavaju da ih uslikaju.

malo su se i paloma i bruno smirili i popravili, ovo sad već i liči na nešto.

patricia & michel & silvija - ima li kraja torturi? wall wall 
baš je bila fina 60. ep (čini mi se da je ona) bez ijedne scene sa njima. cool

Administrator

Poruka : 6927
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Franko on 03.08.13 12:38

Sad te očito čekaju najbolje epizode, taman kad Edith pred svima otkrije da je Felix gay. cool 

Ja sam na 26-oj. Kod mene je taman Paloma otišla na operaciju kako bi dala svoj dio jetre Paulinhi. Otkrila je da je Paulinha njena kćer i sumnja da ju je Bruno oteo (što nema nikakvog smisla jer je Bruno u vrijeme kad je ova rađala u kafiću bio u bolnici lol).

Patricia i Michel? Tko su ti likovi? rofl  Ne znam stvarno, to su valjda oni dvoje koji se seksaju po cijele dane, a ja ih ne vidim jer ih vrtim, vrtim, vrtim. rofl 

Persefone zaskočila onog Valentina u autu. rofl 

Leila je grozna. Baš teško đubre od djevojke. Nicole dobila nalaze da boluje od raka i da mora na kemoterapiju. sad

Alma gemea - 140/227
Amar despues de amar - 30/60
Novo mundo - 10/160
Rock Story - 135/185
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 1948
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Bayron on 03.08.13 13:14

@Franko wrote:Sad te očito čekaju najbolje epizode, taman kad Edith pred svima otkrije da je Felix gay. cool
naklon naklon 
onda možda pređem i na dailymotion. rofl 

sve to po bolnici dok su njih dve ležale na kraju se svodi na jedno veliko ništa. zzzzz jedino je bilo lepo gledati palomu i paulinu dok se zbližavaju i saznaju istinu. ali njen odnos prema brunu, pa posle njegov. diablo dvoje zrelih i obrazovanih osoba, da tako postupaju u ovakvoj situaciji, umesto da se saslušaju i dođu do istine.

jedan dnk test kaže da je paulina palomina ćerka, a i pre toga ono testiranje za presađivanje jetre pokazalo je da su skroz kompatibilne. i onda sledeći test kaže da nisu. i to je to. niko da sabere 2+2. ipak u bolnici rade glauce i brunova majka, već se sumnjalo na to da su one odradile prljav posao pri porođaju brunove žene. nikome da padne na pamet da je opet možda sve lažirano? ostavili su celu istragu po strani. još i ona smrt sestre zadužene za kontrolu usred cele te druge dnk situacije...

mene mrzi da se dižem sa kreveta da premotavam, inače bih i ja patriciju i michela sa zadovoljstvom odstranio. puke 

Administrator

Back to top Go down

Post by Bayron on 04.08.13 11:49

naklon naklon 

kako se jadničak preplašio kad ga ingrid razotkrila. a svi sem cesara ga dočekali raširenih ruku, pa se sav raznežio. naklon zaplakao kad je pričao sa palomom, pa se na trenutak i pokajao za sve što joj je učinio, malo je falilo da se skroz otvori. aw i taman mu je laknulo kad se sve otkrilo, ali cesar traži da nastavi sa skrivanjem, kako ga ne bi isterao iz bolnice. stvarno negativac sa debelom podlogom. naklon 

ingrid, tamara i jonathan otišli kod gigi. to je tek šou. lol2 već vidim da će tamara da se smuva sa murilom, a jonathan sa sandrom. thumbsup 

robert0120A01082013[5/5]E064 by J4C4R3JP

(4:14) rofl rofl rofl 

mariah je alinina tetka. izgleda je alinina majka umrla cesarovom krivicom. planira da se osveti tako što će da uništi porodicu i oduzme im bolnicu. shock 

OVDE epizode postavljaju redovno, par sati nakon emitovanja. sasvim korektan kvalitet. imam još jučerašnju 66. da pogledam. smile2

Administrator

Back to top Go down

Post by Bayron on 06.08.13 14:14

u 67. se otkriva da je jonathan cesarov, a ne felixov sin. edith je zatrudnela sa njim pre braka sa felixom. jbt, tri deteta i svako sa drugom ženom. mrgreen 

zax otkrio aline i cesara. verovatno će da kaže felixu, pa ga ovaj bude ucenjivao.

jo gore sam sve pisao ingrid umesto edith. rofl rofl kako izgovaraju imena nije ni čudo što se gubim u pokušaju da zapamtim pravilno na port. da ih pišem:

edith - edžidži
thales - dalis
jacques - žaks
palhaco - paljaso
gigi - žiži
persefone - persefani
ninja

Administrator

Back to top Go down

Post by Bayron on 08.08.13 19:19

večeras je venčanje. nicole saznaje istinu o dalisu i lejli i umire pred oltarom. cry 

Tragédia! Nicole morre em pleno altar ao ver foto de Thales beijando Leila

Órfã sofre por ter sido enganada pelo homem que tanto amou

08/08/13 às 07h06 - Atualizado em 08/08/13 às 13h04

Nicole morre após se casar com Thales (Foto: Amor à Vida/ TV Globo)

A cerimônia de casamento de Nicole (Marina Ruy Barbosa) e Thales (Ricardo Tozzi) acontece de forma maravilhosa. Mas um fato inesperado vai transformar a noite que deveria ser um sonho em um verdadeiro pesadelo. Assim que o padre avisa que o noivo pode beijar a noiva, e os dois consumam a união, Lídia (Angela Rebello) entra correndo pela porta da igreja. Ela traz uma bomba nas mãos: as fotos que o porteiro fez do jornalista beijando Leila (Fernanda Machado) na frente do apartamento dele, momentos antes da cerimônia.

“Parem esse casamento! Parem! Esse casamento não pode acontecer!”, grita a governanta. Os convidados ficam incomodados com a confusão, e ela continua. “O Thales tem um caso com essa aí... A Leila, a madrinha... Olhem as fotos! Olhem! Foram tiradas hoje! Os dois aos beijos, quando ele pegava as malas para levar para sua casa, Nicole. Olha!”, dispara.

Os convidados ficam chocados ao descobrir o golpe de Thales e Leila (Foto: Amor à Vida)

O burburinho é geral. Todos se perguntam se o que a mulher esbraveja é mesmo verdade. Nicole olha as fotos e fica chocada. Thales tenta se explicar, mas a ruiva o interrompe e lamenta ter sido enganada pelo homem que tanto amou. “Noiva nenhuma sentiu a dor que estou sentindo agora! Eu te amava... Eu te amo... Tanto! Tanto! Eu sempre vou te amar! Sempre vou te amar... Sempre!”, diz a noiva, que desmaia logo em seguida. Thales a segura em seus braços, e Nicole morre bem ali, na frente de todos. O choque é geral.

Não perca a cena, que vai ao ar na quinta-feira, dia 8 de agosto. Saiba mais sobre o capítulo!

tvg.globo.com
felix je pokazao atiliju snimke sa njim i marsijom, pa je ovaj otišao kao atilio kod njih. sad će tek biti zabavno kad shvate da je gentil zapravo bogat. mrgreen
Bayron
Administrator
Administrator

Back to top Go down

Post by Franko on 09.08.13 0:45

Uvijek neke frke na tim vjenčanjima s tom glumicom koja igra Nicole. Podsjećam na njeno vjenčanje u Morde e assopra rofl 

Aline prebila Nicole rofl 

Alma gemea - 140/227
Amar despues de amar - 30/60
Novo mundo - 10/160
Rock Story - 135/185
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 1948
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Bayron on 09.08.13 9:22

rofl rofl štaga glumaca iz amor a vida na jednom mestu. rofl

Administrator

Back to top Go down

Post by Soleil on 09.08.13 9:39

Nicole descobre golpe e morre nos braços de Thales

Koji je ovo glumac u ulozi svećenika?
Hvala

Posting Freak

Poruka : 1636

Back to top Go down

Post by nanchika on 09.08.13 11:23

On je igrao nekog policajca ili inspektora ,ali ne mogu da se setim u kojoj noveli. Mozda cak u Avenidi. Pogledacu sad bas te epizode gde mislim da se pojavljuje!
nanchika
Member
Member

Poruka : 316

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics