EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Amor à vida

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Amor à vida

Post by -MILOS- on 07.01.15 23:13

Danas sam bas skinuo ovu 118. epizodu. Nameravam da gledam, tamo negde od februara meseca mi je u planu. Nisu je skratili, vec su neke epizode trajale i preko sat vremena, dok su ove poslednje trajale po pola sata izuzev ove dve poslednje. Iskreno mene je zbunila odluka Canala 13 da poslednju epizodu reprizira u istom terminu kada su emitovali poslednju epizodu. Serija je toliko isetana iz termina u termin da je to strasno. Inace u ponedeljak je bila i prva epizoda na argentinskom kanalu Telefe a konkucirencija im je bila turska 1001 noc smile2 pobedu su odneli brazilci ali razlika nije bila velika.

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3259

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 07.01.15 23:23

Ja gledam ovo. smile2 I to ovu verziju sa canal 13. Trenutno sam na 40 epizodi.

Baš sam se pitao koliko će epizoda da ima. Nisam očekivao tako malo. Mada oni je čudno emituju, većina epizoda traje 60-70 minuta. Tako da ako to gledamo kao normalne epizode, ovih 40 što sam ja odgledao je sigurno oko 60.

Meni je ovo super. Tako sam se navukao da sam za manje od 10 dana odgledao ovih 40 epizoda. Meni mnogo zanimljivije od predosadne Avenide. zzzzz

Ja sam trenutno na onom delu kad je Edit razotkrila Felixa da je gej, kad je otkrila Cesaru da je Jonathan njegov sin. Sad je i onaj deo kad se otkirlo da se Alin sveti.

Savo, složio bih se da su svi zanimljiviji od glavnog para. Paloma ajde nekako može i da prodje, ali Bruno i njegova porodica. zzzzz Jel može neko da mi kaže da li će ona njegova braća i sestra (ne znam uopšte ni koliko ih ima) imati nek značajno deo u seriji? Za sada ništa sa njima.

Inteligencia pura i Marica su mi hit. Obožavam ih. rofl

I ona debela što juri dečka mi je zanimljiva. Samo bih rekao da su internacionalnoj verziji izbacili dosta njenih scena, jer ovde uopšte nije bilo tih njenih neuspelih pokušaja da se kresne. Dok se Patricia i Michel krešu u svakoj epizodi.

Ja sam za sada zadovoljan, a o bašme je obradovala ova vest da nema puno epizoda.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10199

Back to top Go down

Post by Sava on 07.01.15 23:38

Jel može neko da mi kaže da li će ona njegova braća i sestra (ne znam uopšte ni koliko ih ima) imati nek značajno deo u seriji? Za sada ništa sa njima.

Jedan od braća je u vezi sa onom starijom medicinskom sestrom je l? Osim toga mislim da u vezi tog lika nema ništa pametno da se kaže. Brunova sestra nije ćerka od njihovog oca, nego iz Ordalijine (Cordelijine) prethodne veze. Njen pravi otac se kasnije pojavi i mislim da je to jedino bitno za njen lik. Treći brat Payaso je Inteližensijin momak, onaj što juri za njom. Čini mi se da je to to što se tiče dece.
Dobar deo Brunove familije je potpuno nepotreban. Ordalia i Payaso još i imaju neku priču, ali ovi ostali stars

I ona debela što juri dečka mi je zanimljiva. Samo bih rekao da su internacionalnoj verziji izbacili dosta njenih scena, jer ovde uopšte nije bilo tih njenih neuspelih pokušaja da se kresne. Dok se Patricia i Michel krešu u svakoj epizodi.

Šteta, pogotovu što su Patricia i Michael tako debilni i dosadni likovi. Uskoro će se pojaviti i njen muž, pa će svi ukrug da spavaju jedni sa drugima. roll

Persefone je legenda. Imala je još jedan neuspešan pokušaj kada su je vezali za krevet, pa opljačkali.  rofl Njen lik valjda kasnije postaje ozbiljniji, kada se smuva sa Leilinim bratom, ali nisam još stigao do tih epizoda. Ti ćeš me prestići pa ćeš videti.

Posting Freak

Poruka : 1885

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.01.15 0:03

Brunova porodica je stvarno... stars Jedino me to nervira kod brazilaca, uvek ubace mali milion nekih nebitih likova. Da, otkrilo se to da je ova Ordalijina ćerka pre braka sa matorim, otac se još uvek nije pojavio. I da, ovaj od početka juri Inteligenciu. rofl Ostali ništa. Posle toliko epizoda ne znam čak ni kako se zovu. rofl

Šteta, pogotovu što su Patricia i Michael tako debilni i dosadni likovi. Uskoro će se pojaviti i njen muž, pa će svi ukrug da spavaju jedni sa drugima.

Za sada se pojavila samo njegova žena. rofl Michel i Patricia stvarno smaraju, sve se svodi na to gde će da se kresnu.

Persefone mi je super. Gledao sam slike što je neko ranije postavljao o tim njenim neuspelim pokušajima. Sve čekam da se to desi i nikako. Onda skapiram da je to verovatn izbačeno.

Inače ne znam kako sam zaboravio da prokomentarišem Felixa. Ja kad njega vodim prodju mi kroz glavu sve venevisionove negativke sklopljene u jedan lik, samo u muškoj verziji. rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 08.01.15 0:26

Mami poderosa rofl rofl rofl A kada se obrati Cesaru sa Papi poderoso, a ovaj samo što se ne šlogira rofl

Felix je kompleksan lik i Matheus ga je odlično izneo. Baš je dočararao čoveka koji je prolupao od tolikih godina provedenih "u ormanu", lažući sebe i ostale, pa do ljubomore koju oseća prema sestri, ali su preterali što su na kraju od njega napravili pozitivca. Kao što sam rekao, potpuno je apsurdno da mu je Paloma oprostila.

rofl  rofl rofl U jednom periodu završi kod Marcije da prodaje hot-dogove, kada ga izbace iz bolnice.

Ovo mi je jedna od omiljenih pesama odavde. Miloše poslušaj albume (nacional i internacional) ako nisi, ima odličnih pesama i možeš da ih pronađeš na yt.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.01.15 0:38

ali su preterali što su na kraju od njega napravili pozitivca. Kao što sam rekao, potpuno je apsurdno da mu je Paloma oprostila.

Čitao sam to još ranije i to mi je stvarno glupo. Ajde manje više što je postao dobar, ali da mu Paloma oprosti. stars Ajde da je postao dobar i otišao negde daleko od svoje prodice da započne novi život, ali da mu ona oprosti što joj je ostavio ćerku na djubretu. Nemam komentar.

U jednom periodu završi kod Marcije da prodaje hot-dogove, kada ga izbace iz bolnice.

Znači ne verujem. Jedva čekam. rofl rofl rofl Mogu da zamislim kombinaciju svih tih ludaka na jednom mestu. rofl rofl rofl

Poslušaću pesme.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 13.01.15 22:32

Petog januara je krenula da se emituje u Argentini, na Telefeu, u terminu od 23h. Glavni konkurent joj je turska "1001 noć", koja ide na Canal 13. Obe su krenule istog dana, u istom terminu.

Tokom prve nedelje pobedu je imala "AàV", ali juče ju je ubedljivo prestigla turska: "Las mil y una noches (El trece, 23 hs.) alcanzó un rating de 14.0 puntos. Ganó su franja, cosechó la marca más alta de la novela y fue lo más visto del lunes."

"Rastros de mentiras (Telefe, 23 hs.) marcó 10.9 puntos. Quedó segundo en su franja y es la medición más baja en lo que va de la novela pero de todas maneras fue el tercer programa más visto del lunes."

Izvor

Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 13.01.15 23:19

ocekivano smile strah me je da ova navalica turaka ne ugusi brazilce u Cileu i Argentini cry ne bih voleo da se to desi, gde cu posle da gledam sinhronizovane brazilske telenovele mrgreen

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 17.01.15 0:47

Bolje nauči portugalski za svaki slučaj. winky Sad je još veća razlika u rejtingu. Nema zezanja sa Šeherezadom. blink 

Valdirene smuvala nekog milionera, koji za promenu ima ozbiljne namere sa njom i želi da je oženi. Scena kada su u restoranu Marcia, Valdirene, verenik i njegova majka.
Majka se zove Eudoxia, a Valdirene je zove Eušoxia. rofl Pošto večeraju u elitnom resotranu, kada je na red došla degustacija vina, Marcia govori Valdirene da prati sve šta radi Eudoxia. Valdirene je naravno u svom stilu napravila cirkus. Delifiquerofl O ostalim lupetanjima, između ostalog kad pita babu da li je trudna, bolje da ne krenem. A kakav će tek cirkus da izbije na njihovom venčanju. rofl 

Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 20.01.15 15:54

Mundo Fox je poceo da promovise poslednje epizode. Za razliku od Canal13, Mundo Fox je stvarno iskasapio seriju. Po mojoj proceni njihova verzija ce imati 77. epizoda u trajanju od cetrdesetak minuta. Isto su to uradili i sa Lado a Lado koja je na kraju imala samo 75. epizoda.
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics