EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Amor à vida

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Amor à vida

Post by Soleil on 22.01.15 18:36

Valdirene/Inteligência pura je u oktobru prošle godine bila u posjeti Hrvatskoj.

De férias na Croácia, Tatá Werneck faz graça em fotos postadas no Instagram
Tatá Werneck brinca com bolhas de sabão na Croácia
Na Croácia, Tatá Werneck faz graça e pede dinheiro em barco. Vídeo!

http://instagram.com/p/uGv4OLQV7q/?
http://instagram.com/p/uGy4v-wVwX/?
http://instagram.com/p/uLuTMLQV6L/?
http://instagram.com/p/uU_zRDwV3P/?
http://instagram.com/p/uWNtwbQV4O/?
http://instagram.com/p/uWOzDSQV6q/?

Posting Freak

Poruka : 1680

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 01.02.15 22:05

Meksicka Azteca je izgledala sinhronizovala ovu telenovelu iako je vec postojala sinhronizovana na spanskom jeziku za sve latino drzave, tako da je ista sinhronizacija u svim osim u Meksiku. Ja koji sam se navikao na sinhronizovane brazilske telenovele mogu slobodno da kazem da je aztecina sinhronizacija grozna mrgreen

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3332

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 04.02.15 8:46

Sad u ponedeljak je bio gran final na MundoFoxu. Seriju su kao sto sam vec i pisao dosta skratili, tako da njihova verzija ima 83. epizode. Posto sam skidao ovu verziju i verziju sa Canal13, odlucio sam se za MundoFoxovu iz samo jednog razloga a to je sto su epizode u HD rezoluciji smile2
gej poljubac nije cenzurisan ni u ovoj verziji, sto sam i ocekivao. Jedva cekam da vidim sta ce uraditi ovi sa Aztece povodom toga mrgreen

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 04.02.15 13:48

Premijera 6. februara u 22:00h Acasa TV (Rumunija)
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 04.02.15 14:38

Samo 83 epizode? rofl Bolje onda gledaj onu verziju sa Canal 13. Postavljaju i epizode sa Telefea u HD-u, možeš i odatle.

Azteca je napravila interesantnu entradu. Pesma i nije nešto, ali ne izgleda loše vizuelno.

Posting Freak

Poruka : 1905

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 04.02.15 14:49

gde postavljaju epizode sa Telefea u HD? ako mislis na sajt, probao sam da skidam sa njega, ali mi nije uspelo.
Ja sam citao da je tek oni kasape da bi malo ubrzali radnju zbog konkurencije nezna meni je ova Aztecina entrada odlicna, pesma je zarazna aw

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 17.03.15 1:18

1001 noc ih je unistila mrgreen Telefe zato od danas menja termin, a nov termin je od 19h smile2

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.08.15 15:09

Završio sam pre neki dan sa gledanjem. Gledao sam onu verziju što se emitovala u Čileu.

Mogu reći da se meni ovo baš svidelo. Mnogo mi je bila zanimljivija od precenjene Avenide Brasil koja mi je toliko dosadna da nikako da se nakanim da završim.

Glavni par je bio kritičan. Znali su da smaraju, posebno on. Paloma i nije bila toliko loš lik, imala je svojih dobrih momenata. Jedan od boljih kada sazna da je Felix ostavio Paulitu u djubretu. Bruno je čak i u tim epizodama bio ravna linija. A Paolla je definitivno jedna od najlepših glavnih glumica. wub 

Bruno i njegova porodica su bii smarači tokom čitave serije.

Za Felixa sam već rekao. Meni je on u prvoj polovini bio skup svih cirkus villana, samo u muškom obliku. Al ovaj glumac je dobro odradio posao, lik je dosta kompleksan. Al preterali su sa njegovim krajem, posebnom delom kada mu Paloma opršta. facepalm 

Inteližencija i Masuka su bile hit. rofl rofl rofl Mada su ih malo bacili u drugi plan u drugom delu, ne znam da li je tako u nacionalnoj, ali u internacionalnoj verziji jeste. Stavrno su imale izvale. rofl

Žao mi je što je bucka ovde zapostavljena, dok su Michel i Patricia imali dosta prostora, a nit pametno nisu radili osim što su se seksali.

Pilar mi je bila super, al mi se nije svidelo ovo priznanje na kraju. Sjebaše lik u poslednjoj epizodi. Susana je toliko operisana, ali mi je opet sva simpatična.

Sve u svemu sasvim korektna serija. Meni je najvažnije a serija bude dinamična i zanimljiva, a ovde se stalno nešto dešavalo.

Trenutno gledam Em familia, a posle ću nadam se da zavrim AB. Imam i Favoritu u planu. To je to za sada što se tiče brazilskih serija.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10345

Back to top Go down

Post by Sava on 26.03.16 1:44

AAV? Pa ja sam to gledao u početku, ne znam koga je glumila.

Odgovoriću ti ovde, da ne spamujem drugu temu.

Došla je kasnije, igrala je izgubljenu polusestru od Nicole (Marina Ruy Barbosa). Kad je ova umrla na venčanju, malo kasnije se pojavila Natasha, za koju niko nije znao da postoji, a ona je bila ćerka one Nicoleine dadilje/guvernante/šta-već i njihovog oca. Ovde je objašnjeno.

Barbosa se beše zamerila Walcyru, jer u nekoj sceni nije htela da je stvarno ošišaju, pa je ovaj iz inata izbacio njen lik iz priče i napisao novi, koji je u suštini trebao da ostane pripisan Nicole, još su skoro isto i izgledale. Čak je Natasha na kraju ostala sa Thalesom, a kao svetila mu se jer joj je sestra umrla zbog njegove i Leiline izdaje. facepalm Tu se nije znalo ko je pije, a ko plaća. rofl Da ne govorim što je na kraju Paloma oprostila Felixu što joj je ostavio dete u kontejneru.  naklon

Posting Freak

Poruka : 1905

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.03.16 1:49

Uz sve glupost meni je AAV bio jedan tako gledljiv cirkus. smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10345

Back to top Go down