EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Amor à vida

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

View previous topic View next topic Go down

Re: Amor à vida

Post by Stef on 26.03.16 2:30

Da, da, sad se sećam. Je l' su beše nju spojili sa Danielom Rochom? Ja sam AAV gledao u početku dok je išla u Brazilu, i tad mi je bila OK. Posle sam čitao za sve to što je bilo sa Marinom i smučilo mi se. Zbog tia Walcyre se Alma Gemea završila tako kako se završila.

Nakon toga se pretvorila serija u jedno ogromno smeće. Nije mi se dalo da gledam dalje, video sam poneke scene i rekoh falabogu da dalje nisam gledao.

Ajde sve nekako, ali kad je Aline na kraju izbušila Ninha 116 puta, on otpuzao do prozora, pao sa prozora u kontejner i preživi. naklon facepalm Ko da gledam CCEA. puke

Posting Freak

Poruka : 6734
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Sava on 19.04.17 2:05

naklon naklon naklon

naklon naklon naklon

- E o Jonathan com essa cara de maracuja seco. rofl

- Me solta sua bicha. rofl

rofl

Neprevaziđen cirkus. aw

Posting Freak

Poruka : 1942

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.04.17 2:32

Definitivno jedan od mojih omiljenih cirkusa. Tu je rame uz rame sa "Pecados ajenos".

Ali ova scena kad Paola saznaje da je Felix ostavio malu u kontejneru. naklon naklon naklon Koja vriska Paolle. Na granicu preglumljavanja ali opet taman kako treba. Odlična je bila. naklon Šta više mislim da prvi put i gledam ovu originalnu verziju a ne sinhronizovanu. Ali zato ovaj mučeni Salvador. facepalm Jel realno da čovek u svakoj sceni ima isti izraz lica? I šta im je nakon ovakve scene trabalo ono na kraju dao Paloma oprosti Felixu? To mi je bilo suvišno i ono što se u poslednjoj epizodi ispostavilo da je Pilar ubila nekoga, ne sećam se sada koga.

Definitivno jedna od omiljenih brazilskih serija. Na Felixovu ženu sam i zaboravio. Ona i njena majka su takodje bile sjajne. smile2

Nadam se da će Walcyr sprema neki sličan cirkus.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10700

Back to top Go down

Post by Stef on 19.04.17 2:45

Original ima skoro 3x više od one sinhronizovane verzije, ne bih ti to preporučio. smile2
Em je dosadnija, em ima 10x više debilana.

Ja se nadam da Walcyr sprema nešto mnoooooooogo bolje od ovoga.
Cirkus, naravno, ali da se ne zanosi i izmišlja svakakve gluposti ko ovde.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.04.17 2:49

Original ima skoro 3x više od one sinhronizovane verzije, ne bih ti to preporučio.
Em je dosadnija, em ima 10x više debilana.

Ne znam šta si hteo reći. Ja sam ovo već gledao i sigurno ne bih gledao sada originalnu verziju.

Meni je ovo bio pravi gledljiv cirkus. I ne znam kakve su to tolike gluposti bile.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 19.04.17 2:52

Onda sam te ja pogrešno razumeo pod ovim za originalnu verziju, mislio sam da ćeš ponovo da gledaš pošto je ona inter. bila baš skraćena.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 19.04.17 2:58

Salvador je mrtvo puvalo u svakoj seriji. Totalno nebitan.

Da, Pilar je valjda greškom ubila Alineinu majku, pa joj se ova zato sveti. Ili tako nešto.

raspa

Sinhronizovana verzija ne može dovoljno da dočara ovakve scene kad svi urlaju i vrište u isto vreme.  aw

Stef, ti si okoreli anti-fan AAV, mi je gotivimo.  mrgreen Meni ne bi smetalo da nova Walcyrova bude na ovaj fazon.

Ima dosta dobrih likova, ali naravno da ima i dosadnih i nepotrebnih. Ali ovi dobri drže seriju.

Posting Freak

Poruka : 1942

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.04.17 3:14

Onda sam te ja pogrešno razumeo pod ovim za originalnu verziju, mislio sam da ćeš ponovo da gledaš pošto je ona inter. bila baš skraćena.

Me ne. Samo sam rekao da po prvi put gledam originalnu scenu kada Paloma saznaje istinu. Nisam do sada čuo ovu Paollinu vrisku. smile2

Sinhronizovana verzija ne može dovoljno da dočara ovakve scene kad svi urlaju i vrište u isto vreme.

Upravo se na to odnosio moj komentar. I tamo je ta scena bila cirkus ali ovako je još veći. rofl

Da, Pilar je valjda greškom ubila Alineinu majku, pa joj se ova zato sveti. Ili tako nešto.

Znam da je bilo nešto. I bukvalno su u poslednjoj epizodi to iz vedra neba otkrili. Kapiram da su želeli da iznenade ali meni je to skroz bilo suvišno. Nije mi išlo uz Pilar i njenu raniju priču.

Omg. Ja prvi put čujem glas Susane Vieire. Pa sad mi je bakica još omiljenija. smile2 Ne znam što ali ona je meni tako draga i ako je sva izoperisana.

Meni ne bi smetalo da nova Walcyrova bude na ovaj fazon.

Ni najmanje. smile2 Za sada sam samo čuo da će biti neka devojka patuljak. Poznavajući njegov mozak mogu da zamislim koji će crkus da napravi od te priče. 100% će biti neka zla svekrva koja će da ponižava omalenu snajku. smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Franko on 19.04.17 10:25

Još gore, vlastita majka će je mrzit LOL.

Mislim da će nova bit bolja od AAV čisto zato jer režiser će bit isti koji je radio s Walcyrom na Verdades secretas. Režiser koji je radio na AAV - Wolf Maya - ne radi više na Globu.

La fiscal de hierro - 40/80
Las estrellas - 85/150
Mi marido tiene familia - 84/100
Tempo de amar - 12/150
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2147
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Sponsored content