EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Teresa

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Teresa

Post by Lucas on 04.11.12 13:41

Nisam je gledao kada se prvi put emitirala na Novoj,a sada mi je zao jer kada sam pročitao cijeli sinopsis i pogledao neke clipove na internetu,što nisam gledao.
Nadam se reprizi slijedeće godine na Domi,onda definitivno ne propuštam ovu divnu seriju. mrgreen naklon

Senior member

Poruka : 820

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 08.01.13 12:01

Ja je gledam ponovo, sad ću je do kraja odgledati.Na 50. sam epizodi, Teresa se napila, već počela da provocira i Auroru.
Prokleti pink je seriju prebacio u 13h, pa nisam mogao gledati epizode posle Teresine i Arturove svadbe...dosadne dijelove sa Kutbertom, Huanom, i Esperansinim roditeljima preskačem, tako da sam od početka raspusta (28.decembar) došao do 50.
U top 3 je kod mene

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 04.02.13 20:37

Teresa se vratila... smile2 smile2 smile2 Prva epizoda odlična...

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 04.02.13 21:06

zavidim svima vama koji imate Pink BH cry sta da vam kazem osim da uzivate smile meni je cela serija bila odlicna bez ijednog dosadnog dela smile moja omiljena telenovela iz Televise smile

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3259

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.02.13 21:08

Odlična serija... Boyerka... wub Uživajte.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10199

Back to top Go down

Post by Barbie on 04.02.13 21:43

Zadnja telenovela iz Televisa koja sam cela pratila. I ne znam zasto sam je gledala, al pocela sam pa zato.
Mnogo bila dosadna, i Rubi nisam volela puno, al ovo bas bleda kopija Rubi.
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1146

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 04.02.13 21:54

meni je ovo susta suprotnosti Rubi smile bila mi je zanimljivija i mnogo pametnija... sto se zlobe tice bile su skoro na slicnim talasnim duzinama... velika razlika je i u ambiciji... Rubi je zelela vile, putovanja, krpice sto je zelela i Teresa ali njen glavni motiv da bude bogata je bas smrt svoje sestre koja ju je tesko pogodila, zbog lecenja, zato sto je mislila da ako bude imala para kupice joj zdravlje, smrt njenog oca ju je takodje pogodila koju je ona prouzrokovala, dok Rubi je saznala za smrt majke isplakala se malo i cao... Scena kada Teresa zapomaze za ocem je mene bas dirnula toliko da sam se sav najezio, veoma realna scena, a gluma na samom nivou. Teresa je volela nekog koliko toliko, a Rubi je samo gledala sebe... kao lik Teresa mi je mnogo realniji nego Rubi smile

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3259

Back to top Go down

Post by Ángel on 04.02.13 21:59

Meni je Teresa mnogo kvalitetnije odradjena od Rubi, mislim kao lik.
Fizicki svakako ne.

Secam se da mi je malo taj pocetak serije bio naporan, pogotovo to sve oko njene sestre... Ali od momenta kad otkaci Paula i predje da zivi kod Artura... naklon

Serija razbija. thumbsup

Moderator

Poruka : 8015

Back to top Go down

Post by Aleks on 04.02.13 22:16

@-MILOS- wrote:meni je ovo susta suprotnosti Rubi smile bila mi je zanimljivija i mnogo pametnija... sto se zlobe tice bile su skoro na slicnim talasnim duzinama... velika razlika je i u ambiciji... Rubi je zelela vile, putovanja, krpice sto je zelela i Teresa ali njen glavni motiv da bude bogata je bas smrt svoje sestre koja ju je tesko pogodila, zbog lecenja, zato sto je mislila da ako bude imala para kupice joj zdravlje, smrt njenog oca ju je takodje pogodila koju je ona prouzrokovala, dok Rubi je saznala za smrt majke isplakala se malo i cao... Scena kada Teresa zapomaze za ocem je mene bas dirnula toliko da sam se sav najezio, veoma realna scena, a gluma na samom nivou. Teresa je volela nekog koliko toliko, a Rubi je samo gledala sebe... kao lik Teresa mi je mnogo realniji nego Rubi smile

U potpunosti se slazem s ovim komentarom, zato ja mnogo vise volim TEREZU, prvenstveno kao lika u samoj seriji.
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1283
Godina : 25

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 04.02.13 22:28

Njeni citati su odlični.."sve ili ništa", "biti, ili ne biti"...
Biće malo dosadnjikava prvih 30ak epizoda sa Esperansom...al, prevazićićemo i to

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics