EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Teresa

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Teresa

Post by Stefy on 04.02.13 22:33

-MILOS- wrote:meni je ovo susta suprotnosti Rubi smile bila mi je zanimljivija i mnogo pametnija... sto se zlobe tice bile su skoro na slicnim talasnim duzinama... velika razlika je i u ambiciji... Rubi je zelela vile, putovanja, krpice sto je zelela i Teresa ali njen glavni motiv da bude bogata je bas smrt svoje sestre koja ju je tesko pogodila, zbog lecenja, zato sto je mislila da ako bude imala para kupice joj zdravlje, smrt njenog oca ju je takodje pogodila koju je ona prouzrokovala, dok Rubi je saznala za smrt majke isplakala se malo i cao... Scena kada Teresa zapomaze za ocem je mene bas dirnula toliko da sam se sav najezio, veoma realna scena, a gluma na samom nivou. Teresa je volela nekog koliko toliko, a Rubi je samo gledala sebe... kao lik Teresa mi je mnogo realniji nego Rubi smile
Meni se baš zbog svega toga navedenog više sviđa Rubi jer je bila mnogo zlobnija i nije marila za druge. Što se tiče serija, ne možete nikako da kažete da nisu slične. Možda je tok radnje totalno drugačiji, ali je tematika i priča totalno preuzeta iz Rubi, samo je predstavljena na drugačiji način i sa drugim likovima. Meni se ova serija nikad nije svidela, pokušao sam da je gledam, ali mi se nije svidela gluma pojedinih glumaca i užasno me je nervirala. Dalje, još su opet ubacili Ruljija i time još više vuče na Rubi.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3963
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Sasha on 04.02.13 22:36

Meni se baš zbog svega toga navedenog više sviđa Rubi jer je bila mnogo zlobnija i nije marila za druge. Što se tiče serija, ne možete nikako da kažete da nisu slične. Možda je tok radnje totalno drugačiji, ali je tematika i priča totalno preuzeta iz Rubi, samo je predstavljena na drugačiji način i sa drugim likovima. Meni se ova serija nikad nije svidela, pokušao sam da je gledam, ali mi se nije svidela gluma pojedinih glumaca i užasno me je nervirala. Dalje, još su opet ubacili Ruljija i time još više vuče na Rubi.

Citam i ne verujem facepalm facepalm

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1890

Back to top Go down

Post by Ejpril on 05.02.13 9:40

Teresa je bolje odrađena i lik je bolji . Mada su se meni obe serije svidele .
Nekako je Teresa imala bolje spletke i nekako je i imala "opravdane razloge za svoju zlobu" . Teresa je želela da sve ostvari preko svog truda i imala je predispozicije za to dok je Rubi bila lenština i njen glavni adut je bila lepota Teresa je imala ipak mnogo više od toga .

Senior member

Poruka : 887

Back to top Go down

Post by laki on 05.02.13 10:23

Meni i su se i Rubi i Teresa dopale, ali Teresa mnogo više. naklon
dok je Rubi bila lenština i njen glavni adut je bila lepota Teresa je imala ipak mnogo više od toga .
Ejpril thumbsup Gde nađe samo ovu reč naklon
Teresa je intelektualno mnogo bolji lik. O lepoti između dve sponzoruše neću da pričam, stvar je ukusa. mrgreen
Moderne Rubi i Terese rimejkovi su starijih telenovela. I dok je Rubi nastala 1968, priča o Teresi nastala je devet godina ranije. Pravo je sad pitanje ko je od koga preuzeo, no to nije ni preterano bitno. cool

Ser o no ser... yo soy

Soy milionaria, milionaria ziveli

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 05.02.13 11:01

Ta scena kada držo ček u ruci...300 miliona dolara...fenomenalno, pa onda kasnije sa Fernandom, kad ga je otkačila,a onda na stepenicama poslednje reči.I ja sam bukvalno zaplakao kad je ona molima Refufio sa oproštaj, kad je plakala na očevom grobu...
Lo siento, lo siento...me quivoque naklon naklon naklon naklon naklon naklon

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 05.02.13 11:28

nezaboravna scena naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon
tada kada sam gledao tu epizodu i kada sa video kako se zavrsila ostao sam sokiran... tada ju je ambicija uzela skroz pod svoje... Teresa je primenila poslovicu "Ko visoko leti, nisko sleti" smile jedna od najboljih scena je i kada je njena kuma odbacuje... stvarno mnogo jaka scena smile obozavao sam one njene prepirke sa Aidom rofl

Sin Senos Si Hay Paraiso 2 57/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3467

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.02.13 13:15

ali je tematika i priča totalno preuzeta iz Rubi
Kada ćete konačno shvatiti da je Teresa (prva verzija) nastala pre Rubi. To što si ti gledao prvo Rubi, a onda Teresu je druga stvar.

Glavna razlika izmedju njih dve je u tome što je Teresa probleme rešavala glavom, dok Rubi raširi noge i to je to. smile

Meni su se obe serije svidjale, al Teresa mi je bolja. Al kraj mi se nikako nije svideo, trebala je da ostane sama. Toliko scena je bilo u poslednjoj epizodi sa kojim se serija mogla završiti, a oni je završili na onako glup način. To mi je malo pokvarilo utisak.

Što se tiče toga koja je od njih dve lepša... Meni su obe lepe, svaka na svoj način.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10697

Back to top Go down

Post by Ejpril on 05.02.13 13:18

laki wrote:
dok je Rubi bila lenština i njen glavni adut je bila lepota Teresa je imala ipak mnogo više od toga .
Ejpril thumbsup Gde nađe samo ovu reč naklon
Možda sam mogla drugačije da se izrazim al suština je ista lol1 cool

Senior member

Poruka : 887

Back to top Go down

Post by laki on 05.02.13 13:38

Miloš 92 wrote:Al kraj mi se nikako nije svideo, trebala je da ostane sama. Toliko scena je bilo u poslednjoj epizodi sa kojim se serija mogla završiti, a oni je završili na onako glup način. To mi je malo pokvarilo utisak.
Ja i dalje ostajem da kraj nije mogao biti bolji. naklon wub
Onaj alternativni kraj kada zavodi novog šefa i nije tako loš, ali onaj gde je Fernando ubija je glupost na kub. facepalm
Gde mi je Sasha? Sasha, sećaš li se uživo gledanja? mrgreen Glupe reklame. lol1

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.02.13 13:49

ali onaj gde je Fernando ubija je glupost na kub
Ni meni se taj nije svideo... Da je npr izašla pogubljena sva na ulicu pa su je udarila kola, il potrčala ka otvorenom prozoru gde je kroz zavese videla Artura pa pala i poginula... To ne bi bilo toliko loše, al ovo da je Fernando ubije je glupo jer Fernando nije bio takav lik.

Nije morao biti ni jedan od alternativnih... Jednostavno je moglo da se završi kako plače u sobi sa medom, bez dolaska Artura.

Gledanje uživo... kad se samo setim kad smo od svake druge scene mislili da je kraj. rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10697

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics