EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Teresa

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Teresa

Post by Aleks on 05.02.13 14:28

Ako me je iko nervirao u Terezi to je bila vestica Aida! Fuj! Kakva pokvarenstina i gadura! besan
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1273
Godina : 25

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Ángel on 05.02.13 14:37

Uh, meni Aida, njeni roditelji i Paulova majka, uzivao sam svaki put kad bi ih Teresa nesto sje*ala, a svako malo ih me je nesto smestala. aplauz

Moderator

Poruka : 7942

Back to top Go down

Post by laki on 05.02.13 14:38

Miloš 92 wrote:Ni meni se taj nije svideo... Da je npr izašla pogubljena sva na ulicu pa su je udarila kola, il potrčala ka otvorenom prozoru gde je kroz zavese videla Artura pa pala i poginula... To ne bi bilo toliko loše, al ovo da je Fernando ubije je glupo jer Fernando nije bio takav lik.
Nije bitno da li je Fer do tada bio takav, već između Teresine odluke da ga otkači i "ubistva" je prošlo malo duže vreme (prošlo je nekoliko dana, Teresa je pare dala onoj organizaciji, molila Artura za oproštaj, itd), a time i bes je prošao. Da mu se nešto desilo sa majkom ili njegovom detetu onda bi i bilo logično, ali on sam kaže da im nije ništa. Tako da mi je to bilo sve više na silu.
Ne, ne ... tek bi bilo glupo da su je udarila kola, izlizan fazon. Ovo drugo nije loše, ali previše Rubi stil.
Ovako je najbolje. plez:
Miloš 92 wrote:Gledanje uživo... kad se samo setim kad smo od svake druge scene mislili da je kraj. rofl
Ne zaboravi i uživo komenatirasanje na četu. Taman ti likuješ što se Teresi pričinio Arturo, kad par sekundi kasnije pojavljuje se muška cipela. Sasha i ja "u glas": "Arturoooo ...." smile2 A ti odgovaraš: "Neeeeeeeeeeee ..."
Kao da je juče bilo.

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.02.13 14:50

Ovako je najbolje.
E baš nije... smile2 Hahaha... Mada realno gledano nije kraj skroz srećan, oprostio joj je Arturo, al ostale su majka, kuma, svi ostali...
Ne zaboravi i uživo komenatirasanje na četu. Taman ti likuješ što se Teresi pričinio Arturo, kad par sekundi kasnije pojavljuje se muška cipela. Sasha i ja "u glas": "Arturoooo ...." smile2 A ti odgovaraš: "Neeeeeeeeeeee ..."
Kao da je juče bilo.
Stvarno kao da je juče bilo... smile Vas dvojica za srećan kraj a ja da ostane sama. A cela epizoda je vodila ka tome da će ostati sama i na kraju se pojavio glupi Arturo. smile
Uh, meni Aida, njeni roditelji i Paulova majka, uzivao sam svaki put kad bi ih Teresa nesto sje*ala, a svako malo ih me je nesto smestala
Nezaboravna scena sa Aidom i venčanicom. "Kad sam joj već poklonila mladoženju, zaštone bi i venčanicu."

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10080

Back to top Go down

Post by raider54 on 05.02.13 14:57

Iako sam ovu seriju gledao na prskok na Novoj tv,sada cu pokusati redovno da pratim..Serija mi je predobra!!! Teresa wub
raider54
Senior member
Senior member

Poruka : 501

Back to top Go down

Post by Sasha on 05.02.13 15:33

@laki wrote:
Gde mi je Sasha? Sasha, sećaš li se uživo gledanja? mrgreen Glupe reklame. lol1
Miloš 92 wrote:
Kao da je juče bilo.
Stvarno kao da je juče bilo... Vas dvojica za srećan kraj a ja da ostane sama. A cela epizoda je vodila ka tome da će ostati sama i na kraju se pojavio glupi Arturo.

hahahaha rofl rofl rofl ...
Stara dobra vremena, smile2
ali reklameeeeee , majko moja mila, dve scene, pa reklame, ono ubija u pojam, nije ni cudo sto su Meskikanci tako zatucani smile2 smile2 smile2 smile2
Ali Chat onilne , je pobedio.... ali da nije bilo reklama koje su trajale po 5-10 min , chat ne bi bio tako popularan, izmedju svake reklame, a u 1 epizodi najmanje 10 reklama, mi svi na chat da prokomentarisemo smile2
Meni se svidelo kako se zavrsila serija,.. Bilo bi glupo, onolike pare poklonila, pokajala se, ovi njeni joj okrenuli ledja, i da joj Arturo ne oprosti, Teresi je onda jedino preostalo da se baci sa nekog mosta smile2
Ovako lepo upakovano, a Anhelik je sjajno odradila svoj posao naklon , kakva gluma, uspevala je svu onu napetost u scenama da prebaci na gledaoca,... Scene sa majkom, kumom, i one na grobu svog oca su neponovljive thumbup

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1860

Back to top Go down

Post by joey on 05.02.13 15:46

Ja nisam ni prvu ni drugu epiku odgledao, nestalo mi slike na PinkBH. Je l' se šta važno dešava? Uvek kod svake serije prve epizode propustim.
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 05.02.13 18:55

@joey
nisi prosustio ništa, nadovezivaće se...
Ne znam dal se Saša sjeća, ali on mi je slao neke linkove i komentare na svetu.Sjećam se da mi je napisao kako je neko lupio da će kraj biti ovakav:da je Teresa sve sanjala kada je pala u komu i da će se probiditi...vratiti marianu...
Ja se sjećam i da sam prije 2 godine, kad je i bilo finale u Meksiku odgovarao slijepo kucanje u školi, a nisam spavao čekajući uživo seriju.Dobio sam 1 iz kuckanja, jer sam bio ko' vampir, a još sam i 1.smjena bio.

Evo za Joey:
Teresa i Paulo(njen dečko) su na maturskoj večeri, ona dolazi u plavoj haljini sa plavom maramom.Ona odlazi, bez marame i Paulo kreće za njom, ali je njemu Teresa rekla da će biti kod Aurore (Ana Brenda), zatim kreće za njom i saznaje gdje živi, sutradan je otkači.
Teresa sreće na fakultetu Artura, koji joj govori da zna za njeno stanje i predlaže joj da on plaća njenu školarinu, ali se njena majka tome suprostavlja.Paulo, kasnije dolazi do nje u naselje, predlaže joj da se nađu u diskoteci, ona odlazi i on joj daje prsten, ona misli da je verenički, a on joj govori da mu bude ljubavnica, tako nešto...jer ne može da bude sa djevojkom koja je izpod njegovog nivoa, i da njegova mama to neće dozvoliti.Ona izlazi iz disko. , on je napada, a potom nailazi Mariano, koji je spašava...to je suština-nastavi gledati, ostalih 150 epizoda su odlične. smile2 smile2 smile2

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by joey on 05.02.13 19:07

Hvala puno, Bojane. winky
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433