EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Teresa

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Teresa

Post by Aurora on 11.05.13 15:51

@Direwolf wrote:po meni je bolji prvi kraj, ovaj drugi se nekako prebrzo desio..
onda mnogi pricaju kako im je teresa bolja od rubi,ali po meni je teresa jedna losa kopija. serija je dobra na svoj nacin ali rubi je rubi smile2
Slažem se,moje mišljenje,Teresa je samo blijeda kopija od Rubí,te dvije serije se ne mogu uspoređivati,meni je Rubí daleko iznad i 3 puno bolja serija od Terese,gledala sam oba dvije serije,ali Rubí je naklon,dok mi je Teresa samo loša i blijeda kopija i što je najbolje oba dvije serije je radio isti producent,José Alberto Castro,da je Teresu radio drugi producent ok,ali onaj koji je radio Rubí je napravio samo lošu kopiju,Teresu.Što je time htio postići?

Junior member

Poruka : 163

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.05.13 16:01

Nekim ljudima treba sto puta reći. Teresa (original) je nastala pre Rubi. winky

Priče osim toga što je glavna villagonsita nemaju neke sličnosti. Teresa i Rubi su skroz različiti likovi. Rubi je sponzoruša kojoj je glavni adut bila njena lepota, dok je Teresa pored lepote koristila glavu, bila je obrazovana... Teresa je mnogo realniji lik od Rubi. Ne znam čemu neprestano poredjenje te dve serije. Svaka je bila dobra na svoj način.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10453

Back to top Go down

Post by Direwolf on 12.05.13 2:36

@Aurora wrote:
@Direwolf wrote:po meni je bolji prvi kraj, ovaj drugi se nekako prebrzo desio..
onda mnogi pricaju kako im je teresa bolja od rubi,ali po meni je teresa jedna losa kopija. serija je dobra na svoj nacin ali rubi je rubi smile2
Slažem se,moje mišljenje,Teresa je samo blijeda kopija od Rubí,te dvije serije se ne mogu uspoređivati,meni je Rubí daleko iznad i 3 puno bolja serija od Terese,gledala sam oba dvije serije,ali Rubí je naklon,dok mi je Teresa samo loša i blijeda kopija i što je najbolje oba dvije serije je radio isti producent,José Alberto Castro,da je Teresu radio drugi producent ok,ali onaj koji je radio Rubí je napravio samo lošu kopiju,Teresu.Što je time htio postići?

teresa je super serija, ali po meni je rubi rubi hehehe smile2 zao mi je sto je nisam gledao do kraja ali ono sto sam gledao bilo je super mada mi je rubi bila mnogo zanimljivija
Direwolf
Senior member
Senior member

Poruka : 508
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.05.13 3:19

Skroz je ok to što ti je Rubi bolja, ukusi su različiti i svako ima pravo na svoj izbor. Mene samo nervira to neprestano poredjenje Terese i Rubi i potenciranje toga kako je Teresa kopija. Neki očigledno ne mogu da shvate da su ove dve verzije koje smo mi gledali rimejkovi i da je originalna Teresa nastala pre Rubi.

Meni su kao što sam rekao obe serije bile super, al mi je Teresa malo bolja prvenstveno zbog toga što je sam lik bolji i kompleksiji od Rubi.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10453

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 27.05.13 19:22

slucajno naidjoh na ovu scenu smile2 nadam se da cu ih nekada opet gledati zajedno kao rivalke smile2
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3364

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 08.11.13 6:37

Evo gledam 137. epizodu Terese, pa da prokomentarišem ovdje. U subotu je vjenčanje, Marijano zna da Teresa hoće da ostavi Artura i da ode sa Fernandom.
Kasnije je Aida čeka ispred kuće, provocira je. Teresa ulazi u kuću, tamo Lusija priča Arturu koliko je on dobar čovjek...
Fernando govori Teresi da ne mogu to da urade Arturu i Luisi (copy-paste Hektor & Rubi)
Još 15 epizoda... jedva čekam dan vjenčanja! smile

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 13.11.13 0:57

Ja moram prokomentarisati bar avance za današnju 140. epizodu!
Scena kad Teresa govori Armandu da je spremna na sve kako bi došla do svog cilja, pa tuča Fernanda i Artura...ovo je odlično!
Sjećam se, kao kroz maglu kako je Teresa oplakivala Armanda i bilo je stvarno tužno...
Ovdje bi se već mogla napraviti neka paralela sa Rubi, jer Terea (Rubi), otima najboljoj drugarici Lusi (Maribel) vjerinika Fernanda (Hektor), koji je najbolji drug Teresinog (Rubinog) momka/muža Artura (Alehandra)
Čak i ovo sa Armandom je slično onm sa Refuhio i  Rubi!

Zaslužuje mnoooogo bolji termin od 6 ujtru, ali bitno da mi odgovara!

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 27.11.13 22:36

Nisam znao da Teresa ima 3 verzije shock

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Elly on 12.01.14 17:43

Jako sam volela ovu seriju.Angelique je bila prelepa.Imaju nekih razlika Rubi i Tereza.Gledala sam i Rubi i Terezu.Ali mi se Tereza više sviđala.  smile  

Elly
Newbie
Newbie

Poruka : 4

Back to top Go down

Post by Stefy on 10.01.16 22:50

Nakon što sam odgledao "Rubi" po drugi put u kompletu, dvoumim se da li da krenem sa gledanjem ove serije. Sada neću imati vremena, ali za nekoliko meseci da. Hoću da je odgledam poređenja radi. Prvo sam mislio da je rimejk, posle video da ne, pa me zanima da li će više da mi se svidi od "Rubi" kao pojedincima.

Da li je DVD izdanje dobro skraćeno i može da se gleda bez problema?

Moderator

Poruka : 3892
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics