EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Corona de lágrimas

Page 17 of 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Corona de lágrimas

Post by kristinkv86 on 05.01.15 17:59

U 61.epizodi se nista posebno nije dogodilo(ili je meni popustila paznja,obzirom da sam danas bila prilicno zauzeta,pa sam sa prekidima gledala seriju),uglavnom,Olga sizi zbog Flor,pita se ko je ta zena,i te stvari,a Flor nije dobro,dok se Naco i Celito spremaju za put,a Refuhio jos uvek ne govori sinovima da je otpustena,iako su oni,zbog otpremnine,ubedjeni da joj je plata povecana.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3454

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 06.01.15 11:58

Stigoh do 62.epizode,u kojoj Flor pokusava da se priseti,jos uvek osamucena,ko ju je to udario,i shvata da je to Romulo,koji zaduzuje Patrisija da je izvede iz bolnice,ali da je bolje da joj,pritom,kaze kako se vise nece vidjati,da bi,kao,Flor patila,i odobrava mu visoku platnu karticu firme,da bi joj,u Romulovo ime,kupio poklon,koji Patrisio,posle,odnosi i predaje Flor,a ona ne samo da nije polaskana time,i da ne pati,nego,u razlgovoru sa Patrisijem,Romula nazove bednikom,usput mu rekavsi da je za njega(Patrisija),najvaznija sloboda,koju je ona izgubila,kada se predala Romulu.Poneseni razgovorom i usamljenoscu,Flor i Patrisio se ljube,a ona ga,potom,moli da joj oprosti zbog toga.Kaze mu da je previse ranjiva,i da razume da on mora da ide,jer ima dovoljno svojih problema.Jos mu govori i da je Romulo njoj pricao o uslovima njegovog i Olginog braka i,dok joj Patrisio govori da je njihov brak sklopljen iz ljubavi,Flor mu kaze da ga je Romulo "kupio" za Olgu,a kada Patrisio ode,Flor govori sama sebi da se Romulo vara ako misli da ce je se resiti,jer je,ocito,ne poznaje,dok Romulo slavi sa Patrisijem zbog svoje taktike prema Flor,a on mu kaze da ova,naprotiv,ne pati,i da je vrlo uvredjena.Refuhio nadgleda Hulijetine poslovne knjige,i veoma je dobra u tome,na cemu je drugarica hvali,dok se Naco i Celito spremaju za put u Tihuanu,kada Naco jedva udje u avion.Mersedes prica Eriki da ne veruje da se Romulo udario o granu,kako joj je rekao,nego smatra da ga je Flor zvizinula u facu,jer ju je on ponizio,ljut zbog poklona koje je poslala Olgi,sto je njemu zasmetalo.Erika kaze da je mislila da je Flor fina,velika ljubiteljka kultire i umetnosti,a Mersedes joj govori da se nijedna "fina" zena ne petlja sa ozenjenim covekom,u trenutku kada je Olga zove da joj se pozali na bol u ledjima(znaci,pocelo je dejstvo lekova koje je Agustin zamenio),a on i dalje pokusava da naudi Patrisiju,u cemu ga ovaj zaustavlja,dok Mundo priznaje Refuhio da je sve sto ima izgubio u kocaknju,zbog cega se smatra kretenom.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 07.01.15 14:14

Kada je Olga Patrisiju rekla da je nekoga pozvala na kafu,cak i pre nego sto je ova usla,ja sam,zivota mi,znala da je to Flor,a Patrisio je crveneo od prve vlasi na glavi,do poslednjeg prsta na nozi,koliko mu je bilo neprijatno. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 08.01.15 15:05

Onaj Agustin nije normalan.Pa Olgi preti opasnost od pobacaja,zbog onog djubreta koje pije,i vidi se da se bas,ali bas muci.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 09.01.15 19:12

I tako stigoh ja do 65.epizode ove sjajne telenovele,u kojoj Mersedes govori Romulu i Patrisiju da Olgi preti opasnost od pobacaja,a Romulo,onakav,kakvog ga je Bog dao,kretena,krene da krivi Mersedes sto je,pobogu,njihova cerka zatrudnela,pa ne moze da iznese trudnocu kako treba,jer je nasledila njene probleme.Koji debil od coveka,gledam i ne verujem.Mersedes mu vrati,pa mu kaze da su u pitanju druge stvari kod Olge,a ne njeni problemi,i sad se Patrisio nasao u cudu,koji su to problemi u pitanju,i dobije,naravno,cusku od Romula,jer se mnogo raspituje.Potom im lekar kaze da je kod Olge pronadjena neka cudna supstanca,koja je karakteristicna za lekove za glavobolju.Onda svi,Romulo,Mersedes i Patrisio,udju da je vide,i pocnu njih dvoje ponovo da se svadjaju,a Olga im kaze kako njoj i njenom detetu to smeta i,vristeci,naredjuje im da izadju,dok Patrisija pita sta bi radio da mora da izabere izmedju njenog i detetovog zivota,a on je pita kako moze to da ga pita,kada zna da ih oboje voli,i posle mu govori da ne zeli vise da vidja svoju majku,jer joj je ona,kao,izbaksuzirala sve to sa trudnocom.Meni je Olge cesto zaista zao,zato sto je toliko krhka,ranjiva i nezasticena,a nekada i toliko bezosecajna i sklona preterivanju u nekim stvarima,kao sto je ta da je njena majka kriva jer ona ima probleme sa trudnocom,pobogu,pa koja majka moze da svom detetu zeli zlo?
Vidim da Naco i Celito upadose u zascu bulu.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 10.01.15 13:25

Naco i Celito uspevaju da se izvuku iz problema sa banditima,nakon sto se Naco potuce sa njima,a jedan decko vraca Celito torbu,i ispostavlja se da je to njen rodjeni brat Sesar,kome ona govori da je njihov otac umro,i to svega godinu dana posto je on otisao.Sesar posle prica sa Martinom,koja se i obraduje i rastuzi sto ga cuje,i padne odluka da se Sesar vraca sa njima.Olga je i dalje osetljiva zbog mogucnosti gubitka deteta,i ne zeli nikoga da vidi,dok Romulo kaze Patrisiju i Mersedes da ce on pronaci nekoga da adekvatno brine o njegovoj cerki i buducem unuku,dok Patrisio odbacuje svaku mogucnost da to bude neko iz njegove porodic.Mersedes pati zbog Olginog odbijanja,i trazi pomoc od Erike,koja joj preporucuje prvoklasnu bolnicarku,koju Olga,za promenu,ne zeli da gleda.Polo pokusava da zaprosi Refuhio,ali u tome ne uspeva,jer kuci dolazi Mundo,besan sto mu je ona likusa rekla da ce mu dati novac da plati kockarski dug,pod uslovom da tim novcem nigde ne izvodi Lusero,a on odbija novac,i kada stigne kuci,kaze Refuhio,nakon sto je nasao dzemperic koji ona plete za Patrisijevo dete,da je trebalo da mu kaze da ce njen momak biti tu,da ne dolazi kuci,a Refuhio mu kaze da mu nece dozvoliti da iskazuje nepostovanje prema njoj,i udara mu samar,dok Agustin,u kacelariji,kaze Romulu da mu je zao sto je Olga izgubila bebu,a Romulo mu,na Agustinovo zaprepascenje,govori da je nije izgubila,da je bila u opasnosti od pobacaja,a Patrisio govori Mersedes da ne zeli da Agustin ima ikakve veze sa njegovim brakom i kucom,dok don Isaijas nudi Lusero da izbliza,ali vrlo diskretno,spijunira Benhamina Agilara,kako bi se potvrdilo da je on smestio otkaz Refuhio.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.01.15 13:38

Kristina, jedno pitanje. Kako te ne mrzi da svakodnevno pišeš ove sinopsis postove? Pa dok sve ovo ispišeš može odgledati još jednu epizodu. rofl

Last edited by Miloš92 on 10.01.15 13:45; edited 1 time in total

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10945

Back to top Go down

Post by FanSte on 10.01.15 13:43

Mislim stvarno, i ja sam to nameravao da je pitam. rofl A bar da imaju neku svrhu, čisto sumnjam da nekoga interesuje šta se dešava u bajatoj seriji. Kris, keep calm i uživaj u seriji. smile2

Posting Freak

Poruka : 1861
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Ángel on 10.01.15 14:22

To sam i ja nekoliko puta pitao, cak sam te postove hteo da podvodim pod spam rofl al reko ajde, neka... roofl

Moderator

Poruka : 8385

Back to top Go down

Post by Bayron on 10.01.15 14:41

bolje piši svoje utiske, to je zanimljivije, a i manje napora iziskuje. smile

prepričan sadržaj epizoda ni meni nije interesantan. nikad to ne čitam ni kod serija koje gledam, a kamoli kod onih koje ne gledam.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6952
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 17 of 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

View previous topic View next topic Back to top