EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Corona de lágrimas

Page 18 of 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

View previous topic View next topic Go down

Re: Corona de lágrimas

Post by Ángel on 10.01.15 15:33

Ja ne znam da li to uopste neko i cita... nezna bonk

Moderator

Poruka : 7941

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 10.01.15 18:58

Znam,smaram malo.Ajde,necu vise. smile

I stvarno uzivam u seriji,pa otud i ovoliki postovi.Mislim,oduvek ovako opsirno pisem,i pokusavala sam to da promenim,ali,ljudi moji,jednostavno,ne ide,to onda ne bih bila ja. ziveli

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3219

Back to top Go down

Post by Ángel on 10.01.15 19:51

Kristina, tvoje uzivanje u seriji se apsolutno ne dovodi u pitanje, jer je i vise nego ocigledno. smile

Stvar je u tome da postovi prepricanih sadrzaja epizoda jednostavno nemaju nikakvu osnovu za forumske komentare, rasprave i razgovore.

Forumi sluze da se iznesu misljenja, stavovi, da se objasne, razmene, pa cak i sukobe ukoliko dolazi do razmimoilazenja. Ovo poslednje je ovde na EMDT svakodnevna pojava. rofl

Niko tebi ne brani da pises, daleko od toga smile ali bi sve bilo mnogo drugacije kada bi tvoje pisanje (bez obzira na opsirnost) bilo zasnovano na komentarima, utiscima i sopstvenom misljenju onoga sto si pogledala. aplauz :caos:

Moderator

Back to top Go down

Post by Sasha on 10.01.15 19:57

Jedina mana kod njenih "komentara" je to sto niko ne prati ovu seriji (niti ce smile2). Da je serija "aktuelnija" mozda bi nekom ovo njeno prepricavanje pomoglo tj. onima koji su propustili koju epizodu, a nisu u mogucnosti da pogledaju ...

Ali dobro, ako tebe ne mrzi da pises , ne mrzi ni mene da udjem u temu i izadjem smile2 smile2

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1860

Back to top Go down

Post by Ángel on 10.01.15 20:08

@Sasha wrote:ne mrzi ni mene da udjem u temu i izadjem smile2 smile2

rofl rofl rofl
I to cim vidim sve spojene zareze i tacke. *_* roofl

Moderator

Back to top Go down

Post by SomebodyUnique on 10.01.15 20:14

@Ángel wrote:
rofl rofl rofl
I to cim vidim sve spojene zareze i tacke. *_* roofl
a bas sam je opomenuo u pp o tome. facepalm
SomebodyUnique
Member
Member

Poruka : 378

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 11.01.15 14:27

Dobro, prihvatam sve kritike, i obecavam da cu pokusati da promenim strukturu svojih postova, kako nikoga ne bih smarala njima, je l' to u redu? smile
U epizodama koje trenutno gledam, po mom skromnom misljenju, Olgina hirovitost dolazi do vrhunca,posebno u sceni kada ona casopisom gadja onu sveze angazovanu bolnicarku, i to samo zato sto je zena sela na njen supoceni dvosed, a na njenom namestaju posluga ne sedi. smile Jadna zena, sta reci vise,morace da je trpi samo tako. Onda, jako je primetno koliko Munda povredjuje to sto on misli da ona vise voli Patrisija, koji nije tu,nego njega i Naca,koji su tu, pa otud i sve one scene.Pa,onda,kad Martina prvo poljubi Sesara, srecna sto ga vidi, ali ga potom i osamari, zato sto je patila kao niko, kada ih je napustio.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 12.01.15 14:23

I stigoh do 68. epizode. Povede se razgovor izmedju Lusero i one likuse,koja joj rece da zna svasta o Mundu, sto ova ne zna. Olga i dalje divlja na bolnicarku, opet samo mogu da konstatujem, jadna zena. Mersedes potvrdjuje da je Flor udarila Romula, i kaze Eriki da, da ova zaista ima dostojanstva, ne bi ni bila u vezi sa Romulom. Mundo je i dalje u buli, koji je ono kreten, i kako je naivan, to je zabrinjavajuce.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Soleil on 09.09.16 19:10

Bit će emitirana, ali se još ne zna kada, na brazilskom SBT-u nakon "Abismo de pasión": http://oplanetatv.clickgratis.com.br/noticias/celebridades/sbt-anuncia-a-estreia-da-novela-lagrimas-de-amor.html

Posting Freak

Poruka : 1636

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 18 of 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics