EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Mentir para vivir

Page 1 of 27 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

View previous topic View next topic Go down

Mentir para vivir

Post by Miloš92 on 26.08.11 23:54

MENTIR PARA VIVIR

Produkcija: Televisa, 2013
Broj epizoda: 102

Orijana Kalaharis je srećno udata za Hose Luisa Falkona, oboje su meksikanci i žive sa svoj ćerkom Alinom u Kartageni, Kolumbija. Ipak, sreća nije večna, jednog jutra Hose Luis priznaje da je krao i prodavao zlato, na čemu je zarađivao novac, a policija je na korak do hapšenja lopova. Izbezumljena Orijana odlučuje da se razvede, i zajedno sa ćerkom pobegne u Meksiko kod svoje drugarice Rakel, koja sa svojom koleginicom Lusinom drži hotel.

Hotelski domaćin je don Gabrijel Sančez, oženjen Lilom, ambicioznom mladom ženom čiji je brat Berto veliki manipulator. Gabrijelov sin, Rikardo, mlad i zgodan mladić radi u fabrici tekstila čiji je vlasnik milionerka, Paloma Aresti, koja je ceo život tragala za svojom unukom Ines, kako bi joj dala bogatstvo koje poseduje. Ines, je usamljena devojka, sa problemom zavisnošću koja boravi u Rakelinom hotelu.

Jednog jutra posle žurke u kojoj mladi bivaju na plaži, Orijana čuje pocanj i dolazi kod bazena, gde zatiče leš don Gabrijela i ćerkicu Alinu sa pištoljem u ruci. Zbunjena, odlučuje da zaštiti ćerku i suprotstavi se vlastima, oko čega joj pomažu Rakel i Lusina, ali sve se menja kada more "donese" telo pokojne Ines.

Lusina, vidi priliku da zaštiti Orijanu i čini sve kako bi prisvojila Inesina dokumenta, i da joj identitet pokojne prijateljice. Što i biva, i Orijana biva prihvaćena kao Palomina unuka, u čijoj fabrici upoznaje Rikarda, sina čoveka koga je njena ćerka ubila.

Mnoge prepreke i intrige srešće Orijanu sa njenim novim i identitetom, njena nekada najbolja prijateljica boriće se za Rikardovu ljubav, Hose Luis dolazi u Meksiko u potrazi za njom, ali ništa nije dovoljno jako kao snaga ljubavi koja će ipak odneti pobedu nad svim preprekama.

Uloge:

Mayrín Villanueva - Oriana Caligaris de Falcón / Inés Valdivia
David Zepeda - Ricardo Sánchez Bretón
Diego Olivera - José Luis Falcón
Altair Jarabo - Raquel Ledesma Muñoz
Ferdinando Valencia - Alberto "Berto"Torres González
Adriana Roel - Paloma Aresti
Cecilia Gabriela - Lucina González de Torres
Alejandro Tommasi - Gabriel Sánchez-Fernández
Lourdes Munguía - Lila Martín de Sánchez-Fernández
Alberto Agnesi - Antonio Araujo
Leticia Perdigón - Matilde Aresti de Camargo
Nuria Bages - Fidelina Bretón
Alejandro Speitzer - Sebastián Sánchez-Fernández Breton
Felipe Najera - Padre Mariano Curiel
Rosa Maria Bianchi - Irene Betron de Sánchez
Mariana Garza - Maria Jimenez
Juan Carlos Barreto - Rubén Camargo
Gerladine Galván - Fabiola Camargo Aresti
Lucas Velasquez - César Camargo Aresti
Fabian Robles - Piero Verastegui
Mauricio Garcia Muela - Daniel Curiel
Laisha Wilkins - Inés Valdivia
Ana Paola Martínez - Alina Falcon Caligaris / Catalina Valdivia

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10267

Back to top Go down

Mentir para vivir

Post by Miloš92 on 26.09.12 19:38

Rocy Ocampo već sprema novu seriju

Tras #PorEllaSoyEva, Rosy Ocampo ya cocina el que podría ser su nuevo proyecto para Televisa...Rosy Ocampo podría regresar al horario de las 7pm con una nueva historia original de María Zarattini, creadora de #LaFuerzadelDestinoEl nuevo proyecto de Rosy Ocampo y María Zarattini podría contar con Mónica Miguel como Directora de la producción
Gabriel Soto y Rebeca Jones, primeros contemplados para formar parte de la nueva historia de Rosy Ocampo.
Našao sam i informaciju da je Soto navodno odbio ulogu, jer želi da se malo odmori kako ne bi dosadio publici. Spominje se i Zepeda za glavnu ulogu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Re: Mentir para vivir

Post by Ángel on 26.09.12 20:06

Maria i Monica su super tandem, pa odlicno ispadnu i sa Carlom i sa Rocy. smile2

Soto pametno razmislja smile2 a Zepeda se vec pominje kod Larrose. mellow

Moderator

Poruka : 8046

Back to top Go down

Post by mimi on 26.09.12 20:56

Dopadaju mi se planovi Rosy Ocampo lolsign

Salu na stranu, ali ako bude sve ispalo onako kako, za sada, obecava, verovatno cu pogledati. smile2
mimi
Junior member
Junior member

Poruka : 170
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Stefan on 26.09.12 21:01

@Ángel wrote:Maria i Monica su super tandem, pa odlicno ispadnu i sa Carlom i sa Rocy. smile2

Soto pametno razmislja smile2 a Zepeda se vec pominje kod Larrose. mellow

Zepeda kaže da još nije odlučio gde će rofl

izvor

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2859
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.09.12 21:08

Zepeda se vec pominje kod Larrose.

Larrosa je skoro već potvrdio Zepedu, al onda se pojavila informacija da se Zepeda dvoumi izmedju Larose, Nesme i Ocampo.

Soto pametno razmislja

Istina je da već neko vreme ne silazi sa malih ekrana, ali odbiti projekat na kome rade Zarattini i Monica, ne znam koliko je pametno. Što se tiče glume on se mnogo popravio nakon rada sa Benhaminom Canom u LFDD, verujem da bi od Monice mogao još mnogo toga da nauči.

Ja kad bi Rebeca zaista bila u ekipi bio bi više nego zadovoljan... U PVAA me je kupila za sva vremena.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefan on 26.09.12 21:11

Ja mislim da kod Sotoa nije problem to što ne silazi sa malih ekrana, nego to što seriju radi Rosy, koja ga je namagarčila u LFDD kad je ulogu koju je već dobio dala Zepedi. Možda mu je nabila tad komplekse za sva vremena lol1

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2859
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.09.12 21:17

Moguće, sve je moguće. smile2 A sad kad iza sebe ima uspešnu seriju kao što je URPEA može sebi da priušti da odbije glavnu ulogu.

To sa LFDD je ispalo stvarno bezveze od strane produkcije... Ajde da su ga zamenili nekim boljim glumcem od njega, nekim ko je potekao iz same Televise, a ne Zepedom koji je u televisu došao par godina pre toga. Al zato ga je Soto više nego zasenio. Imao je bolju hemiju sa Sandrom, bolji su par, negde na sredini seriji Zepeda je bio totalno u drugom planu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

La Sustituta, nova telenovela Rosy Ocampo

Post by Ángel on 26.09.12 22:02

Miloš 92 wrote:
Soto pametno razmislja

Istina je da već neko vreme ne silazi sa malih ekrana, ali odbiti projekat na kome rade Zarattini i Monica, ne znam koliko je pametno.

Pa ne znam, ja sam LFDD odgledao samo skracenu i njegov lik mi je bio mrtvo puvalo. Ni repa ni glave. A najmanje svrhe, tako da ne bi nista propustio, osim ako mu ovaj put daju I ZADRZE protagonico ili dodele glavnog negativca pa onda da se pokaze i u tom svetlu.

Moderator

Poruka : 8046

Back to top Go down

Post by laki on 22.10.12 20:10

Jaime Camil protagonista?! -:
Jaime Camil, prácticamente confirmado como el protagonista de #LaSustituta, lo nuevo de Rosy Ocampo. @jaimecamil
https://twitter.com/BlogRumoreS/status/260439946328940544

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 27 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

View previous topic View next topic Back to top