EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Mentir para vivir

Page 24 of 27 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Mentir para vivir

Post by Miloš92 on 20.08.13 23:33

Dobra je bila 56. epizoda

Prvo scena sa početka. Svi su bili odlični.

Paloma:"Fabiola, Ruben, Cesar y Mariano acompaname a mi recamara."
Matilde: "Y yo?"
Paloma: "Tu vete al infierno."

rofl rofl rofl rofl 

Scena Marijine smrti je bila mnogo tužna. cry Onaj njen osmeh i kraj. sad Skoro neki lik nije ostavio tako jak utisak na mene kao ona. Al realno gledano njena priča je odavno ispričana, jednostavno nije imala više nikakvog značaja u celoj priči.

Uskoro bi valjda trebala da se pojavi i Dulce Maria.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10199

Back to top Go down

Post by Ángel on 21.08.13 20:53

Jesu se to oni malo zajebali u montazi? smile2

56. epizoda zavrsava kad Jose Luis dodje na proslavu, 57. epizoda se tek planira proslava, a na 18-19. minutu je scena njegovog dolaska?! rofl 

Moderator

Poruka : 8015

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.09.13 15:58

Sustigao premijerno emitovanje, 70. epizodu.

Uopšte mi se ne svidja pravac u kome je otišla serija. Od ulaska ovog dede Omera priča postaje sve dosadnija i gluplja. Ovo oko zaštićenog svedoka i usvajanja je mnogo glupo.

Jednostavno glavna priča je ispričana, sve se razotkrilo i više nema šta pametno da se dešava. Zarattini je očigledno ostala bez ideja i verovatno će sa ovim razotkrivanjem Jose Luisa smarati do kraja serije.

Serija jednostavno nema ni jednu drugu priču osim ove centralne koja je smorila.

Rakel ne radi  ništa, Lucina takodje... Lila se ni ne pojavljuje, toliko o velikoj negativki.

Inače verujem da bi Marilu mogla postati zloća. Ne znam zašto al mislim da im neće tako lako vratiti Alinu. Bar se ja nadam tome. smile2 

I ne znam kad će više Dulce da se pojavi. Ostalo je još samo 30 epizoda.

Kad sam odgledao ovih 70 epizoda, odgledaću još ovih 30. Al serija je trenutno mnogo dosadna.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.09.13 2:37

Odgledao 71. epizodu

Taman sam iskritikovao seriju, a u ovoj epizodi je sve postalo veoma zanimljivo. jupi jupi jupi 

Ispostavilo se da Sebastian ima HIV virus. Samim tim puno likova bi lančano moglo bolovati od iste bolesti.

Za Fabiolu je već potvrdjeno da takodje ima HIV. cry cry cry 

Sada je glavno pitanje da li je Sebastian koristio kondom kada se kresnuo prvu put sa Zoraquel (Rakel). Pre par epizoda kada su trebali da se kresnu on nije imao kondom, pa mu je ona rekla da onda nema ni seksa jer ako nečije dete rodi to će biti dete Francisca Castra. On joj je na to odgovorio: "Ali kako smo prošli put..." Ona ga je prekinula i otišla. Dakle namerno ostavljen prostor za sumnju.

Ako je Sebastian zarazio Rakel, ona je zarazila većinu muških likova, jer se sa većinom kresnula. rofl rofl rofl Al opet pitanje je dal su koristili kondom ili ne. Sa Cesarom pre par epizoda u tuš kabini verovatno nije, jer on onakav kakav je sam stidljiv i mutav sumnjam da ima kondome kod sebe. Kako joj je plan da rodi dete Jose Luisa verovatno nije ni sa njim.

U avanceu Lucina pita Rakel da li je spavala sa Sebastianom, a potom joj govori da on ima HIV. Rakel je prebledela.

Bilo bi veoma zanimljivo da je i ona zaražena, al realno ne verujem u to.

Eto moram priznati da me je Zarattini po prvi put u ovoj seriji iznenadila, ovo je bilo neočekivano. Do sada je sve bilo tako predvidivo i to me je užasno nerviralo. Al eto sad iznenadjenja.

Žao mi je Sebastiana i Fabiole. Za njega sam očekivao da će loše završiti, ali za nju ne. Mada verujem da će na kraju ona biti na kraju "srećna" sa Leonardom jer virus može da se kontroliše ako se na vreme otkrije, al opet saznanje da imaš virus koji znamo do čega na kraju dovodi... sad I najbitnije ne mogućnost da imaš dete sa svojim partnerom. Već veliki broj epizoda Fabiolina priča je najzanimljivija. Ovi glavni užasno smaraju.

Videćemo šta će biti na kraju sa ovim, ako budu dobro vodili priču, može ovih poslednjih 30 epizoda biti zanimljivo.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 11.09.13 18:59

Meni nije zao Sebastiana, iritirao me njegov lik od prve epizode. smile2

Ovo za Fabiolu mi je malo bezveze, em joj bio prvi tip u zivotu, em prvi decko, em prva tudnoca posle prvog spavanja i sad joj jos stavise HIV na vrat....

Uostalom taj virus se ne prenosti toliko lako, prvim spavanjem... Ne svidja mi se kako su to uradili, a za Rakel i sve ostale nema sanse da su zarazeni. Onda bi vise od pola elenca bilo plusic.

rofl 

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.09.13 23:37

Odgledao 74. i 75. epizodu

Dobre su bile. Nisam očekivao da će Oriana ovako brzo otići od JL, tj. da će on tako brzo provaliti da ga ona špijunira.

Majk mi je skroz nejasan. Šta on sad muti. Prvo je bio loš momak, onda se ispostavilo da je detektiv, a sad muti nešto sa ovim cd-om.

Biće sad gusto sa otmicom Rikarda. JL će verovatno tražiti CD za uzvrat, al problem je što Oriana nema taj CD.

Inače Dulce se još ne pojavljuje. Ja ne kapiram šta je ona ovoliko dugo snimala, kada je ostalo još samo 25 epizoda a nje nema.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.09.13 1:54

Odgledao 76. i 77.

76. je bila super... Koji šamari izmedju Oriane i JL. shock 

Onda jurnjava po šumi. naklon naklon naklon 

Rakel se konačno setila da uradi analize. Sad se čekaju rezultati.

Nema šta Zarattini je najbolje ostavila za kraj.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.09.13 23:47

Poslednje dve epizode ništa posebno.

Saznali smo da Rakel ipak nije zaražena. Očekivano.

Očekivano je isto to da će se Mariluz promeniti, al mislim da su malo preterali. Stvarno preterana promena preko noći.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 23.09.13 19:46

Kakvo je sranje ova serija postala zzzzz zzzzz zzzzz 

U startu je imala super ideju, ali i grozne protagnosite. smile2
Onda su ceo zaplet spakovali u 5 epizoda, da nisi mogao da pohvatas sta, kad, kako, koga, zasto... I vec 70+ epizoda oni razresavaju ISTU stvar, kako da Ines ponovo bude Oriana i kako da dokazu da ona nije ubila Ricardovog oca, i kako da se razvede, i kako da cerka ne pripadne ocu...

Debelo su sje*ali seriju, pa rejting i ne cudi.

Ja jedva cekam da se zavrsi...

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.09.13 23:45

Istina je da je glavna priča odavno ispričana.

Mnogo puta sam pričao o tome da se celokupna radnja svodi na to da svi likovi pričaju o Oriani. Koliko samo nisu iskoristili Lilu, Lucinu, Rakel... Lila je svašta mogla da radi npr uz pomoć Jose Luisa. Ja se iznenadih kad sam je video pre par epizoda posle ko zna koliko vremena.

Al uprkos tome bude perioda kada je serija zanimljiva, obično par epizoda za redom budu dobre. Al onda isto tako znaju duži period da budu dosadni. U poslednje vreme su mi ok epizode.

I ja jedva čekam kraj. Zepedu i njegovo kreveljenje kad priča više ne mogu da gledam. Al kad sam odgledao ovoliko odgledaću još 20 epizoda.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 24 of 27 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics