EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Mentir para vivir

Page 26 of 27 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Mentir para vivir

Post by Ángel on 12.10.13 16:32

Meni se ne svidja Dulce, nisam gledao RBD, ali sam bas ovde obratio paznju na nju... Ima neku groznu krestavo-iritriajucu boju glasa, nije lepa i verovatno nikad nece moci da dobije uloge koje daju Ani Brendi, Liviji Brito, Boyerci, Anahi, Maite i ostalim mladim...

Jbt, ovu Fabiolu bolje da su ubili... Silovao je sebastijan, ostala trudna, preneo joj HIV i sad je jos pogodi metak u stomak i izgubi bebu... facepalm

Meni bi najbolje bilo da je pogodilo i ubilo babu da bude shock, ili Alinu, pa da se izleci i da se Oriana i Jose Luis pomire, a Ricardo ostane solito. smile2

Moderator

Poruka : 8383

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 17.10.13 2:46

Odlična je bila 97. epizoda

Super mi je odradjeno sve ovo oko pucnjave, al Leonardo je više smorio sa svojom strelom... rofl rofl rofl 

Orianina priča je odavno ispričana, tako da skroz mi je bezveze što na samom kraju njen lik nema nikakvog značaja. Sve se već epizodama unazad vrti oko ove organizacije.

Marianova smrt... Vest je odavno procurela, tako da nije iznenadjenje.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10944

Back to top Go down

Post by Ángel on 17.10.13 13:29

Poslednja epizoda u nedelju, u 18h. facepalm 

Moderator

Back to top Go down

Post by Eiza on 18.10.13 1:31

U 18?? Hahaha toliko o tome koliko su zadovoljni s njiome! cool thumbdown yawn 

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Ángel on 18.10.13 2:35

Pa nedeljom su sve poslednje epizode, osim telenovela u 20 i 21h, u 18h. winky 

Moderator

Back to top Go down

Post by Ángel on 18.10.13 17:22

Ova 99. epizoda je za upucati se. facepalm 

Jos 2 epizode i kraj, jedva cekam!!! jupi 
Sad mi je i drago sto je serija prosla tako kako je prosla.
Jer je nevidjeno dosadna i prikazuje price koje nemaju nikakvog znacaja ni smisla.

Neuporedivo losija od Sortilegia i LFDD.

U startu je imala odlicnu ideju, ali vec 100 epizoda groznu realizaciju, nikako da se pomere s mrtve tacke, uvode neke sporedne likove, neku mafiju, neku organizaciju, a nidje potrebe za tim i tolikom paznjom... roll

Uz to je imala i grozne protagoniste, ne tako lose napisane, ali grozno i pregrozno odglumljene.

Nekoliko sporednih likova me drzalo da gledam sve vreme, medju njima Lucina, Raquel, Maria, Mariano, Matilde i Marilu.

Za ostalim, vodu povuci.
Ángel
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.10.13 2:39

Znači nikada nisam gledao dosadnije poslednje epizode.

Znači da izvinete jebala ih više organizacija, mafija, glupi cd koji je glavna tema već 20 epizoda.

Pametnije bi bilo da su više prostora dali Lucini, tj da je imala neku svoju priču, Rakel, koja je od polovine serije deo scenografije, Lili koja praktično nije uradila ništa...

Čak je i ova mala počela da me nerivra, sa svojim glupim Titom.

Jedva čekam kraj.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 20.10.13 4:10

100. epizoda dosadna. Cela je prošla na pripreme za putovanje.

Koja je glupača ova Oriana. Prvo ode u nedodjiju sa JL, a onda mu još da svoj mobilni. Baš mi je drago što ih je na kraju zaključao.

I ova mala me žešće nervira. Kaže Oriana: "Znam da je razmažena ali imala je težak život." Njoj trebaju dobre batine, da konačno shvati da ne može sve biti po njenom.

Sve u svemu užasna poslednja nedelja. Jedva čekam da odgledam još poslednju epizodu i da završim sa ovim.

Poslednja epizoda će cela verovatno proteći u spasavanju Oriane i Aline.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 21.10.13 23:56

Konacno jupi 

Kraj nis specijalno, milion puta dias/meses despues roll Jose Luis je u poslednjoj epizodi pobio vise ljudi nego za celu seriju, ono sa otmicom i putovanjem je bila takva debilana da ne mogu uopste o tome da pricam...

Isto na kraju kao kad se ne zna da li je Rikardo umro, grozno...

Drago mi je da je Rakel imala srecan kraj.

Poslednja scena lepa.

Adios para siempre! ziveli 

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 22.10.13 1:41

Da prokomentarišem i poslednju epizodu. Toliko je bila zanimljiva da me ceo dan mrzi da ostavim komentar.

Znači dosadniju poslednju epizodu nikada nisam gledao. Nigde akcije, samo prazne priče.

Ne vidim svrhu "otmice" kad su pobegle posle dva minuta.

Ovo pucanje u Rikarda i pokušaj da nas ubede da je mrtav isto glupo.

Kraj Jose Luisa ništa posebno. Ne znam šta im je trebalo da od njega naprave ubicu sad na kraju.

Altair po ko zna koji put završava na isti način. Znači ne verujem da u svakoj seriji njen lik se na kraju pokaje i pomiri se sa glavnim.

Matildin kraj sam očekivao. Od starta sam znao da će ostati na kraju sama. Ona je bila odličan lik, nikada neću zaboraviti njeno zvonce.

Lila ostala bez para. Ja i dalje ne verujem da je taj lik na kraju ostao bez ikakve priče. Nema šta bila je to jedna "gran villana"... rofl rofl rofl 

Isto mi je bezveze što Lucina, koja je bila odičan lik, nije imala svoju priči. Čekao sam to od starta i ništa.

Mayrin i Zepeda... Ona mi je podnošljiva, jeste sva dosadna, al bar je lepa. Kao i u svim serijama ona je meni korektna, al fali joj to nešto da bi bila dobra ua glavnu ulogu. Zepeda opšta katastrofa, znači čovek je 100% gej.

Serija je imala svojih dobrih momenata, al na kraju su je skroz sjebali. Čitam sad moje komentare i shvatam da su seriju upropastili od trenutka kada su Omer i cela ta priča oko organizacije ušli u priču. Serija je već epizodama unazad baš dosadna bila.

Centralna ideja je bila odlična, al trebale su se ostale priče bolje osmisliti. Celu seriju se trude da Oriana ponovo postane Oriana. Na kraju nisu uspeli to da reše. Što bi sama Oriana rekla: "Oriana esta muerta. Ya no hay mentir para vivir."

Sve u svemu očekivao sam mnogo više od ove serije.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 26 of 27 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics