EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

De que te quiero, te quiero

Page 14 of 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: De que te quiero, te quiero

Post by gossip boy(an) on 14.02.14 6:31

Evelia. ...Natalia!
Laurita. ...Natalia!
Rosalba. ...Natalia!

Znači isti izraz lica kad kaže Natalia, a Esmeralda je stvarno odlična glumice.
Serija mi se jako dopada, sa uživanjem je gledam. Dobro, ne premijerno, ali čim ugrabim slobodnog vremena, pogledam je!

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by dikirbd on 15.02.14 15:46

Izgleda da počinju ultimas semanas! winky 
dikirbd
Member
Member

Poruka : 211

Back to top Go down

Post by Phoebe on 09.03.14 13:16

Crni, naoruzan si!  rofl 

Fina je serija, lagana. Veliki plus sto Natalija zna da je usvojena. Diana nije tolika velika zloca, ali zajedno sa Karinom su genijalne. I evo vec na 29. epizodi Diego je saznao da ga Diana vara. I napokon su spomenuli Rodriga.

Steta je sto ima tako puno epizoda, bice sigurno kasnije dosadno.

Senior member

Poruka : 762
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Ángel on 12.03.14 15:27

S obzirom da sam odgledao prvih 100 epizoda, a ostatak preko avancesa i bitnih scena, odlicim da odgledam i ovu poslednju nedelju, kad ono... stars facepalm 

Ova 181. epizoda gde su svi na izletu je TAKVA DEBILANA povraca da necu ni komentarisati.
Covarubias je uzasan, covek veze s glumom nema, cak su i Natalijina braca i ona najmladja klinka bolji od njega.

Ovaj Ibarra sta izigrava majko mila visi Carmine doveli da prave retarda od nje, ona scena sa kompjuterskim pcelama koje je jure, pa ostane samo sa ubodima po licu, bez da joj ista fali... bonk 

Uzas, odustajem i od gledanja poslednje nedelje.
Jednostavno nije vredno. :caos:

Moderator

Poruka : 7939

Back to top Go down

Post by Ángel on 18.03.14 11:41

Zas niko ne komentarise poslednju epizodu? stars 

Vec sam bio poprilicno razocaran samim razvojem, otmicom, pucnjavom, ali onda su rupa i zmije izvukle situaciju. Onog nesretnog blizanca su izujedele do smrti, a pregadnu malu sestricu ostavile bez noge.
Ja zadovoljan. mrgreen 

Ono oko Eliazarove smrti i ozivljavanja je teska debilana. NE PODNOSIM!!!
Ili nek' je umro do kraja ili nek' je bio lakse ranjen.
A ne, tesko ranjen, nisu ga sacuvali, umro, PREKRLI GA PREKO GLAVE i posle 5-10 minuta on ozivi jer ova place nad njim. facepalm povraca povraca povraca 

Nije mi bilo ni simpaticno ono mazanje u crno kao kad su se Natalia i Diego prvi put sreli.

Sve u svemu, da je imala duplo manje epizoda, bila bi dosta dobra. Ovako je bila dosadna, razvucena, na silu smesna i prilicno bespotrebna serija. zzzzz 

Sto bi neki rekli, moja ocena je 2/10. wow rofl 

Moderator

Back to top Go down

Post by zzz369 on 18.03.14 14:25

Evo ja se spremam već neko vrijeme skomentirat zadnju epizodu i cijelu seriju, ali imam još nekih osam epizoda za pogledat pa sam razmišljao jel ću sad komentirat ili kad pogledam. Iako sam ova zadnja 2,3 tjedna u zaostatku, pogledao sam zadnje dvije epizode jer se to ne čeka.

No ovako. Prvo Angele komentari su ti bezvezni, odmah mi digneš tlak kad pročitam kakve glupsoti pišeš u prošla dva. Moj savjet ti je ako ti je serija bezveze nemoj gledat. No dobro ovo je slobodan forum pa piši što hoćeš.

Uglavnom, šta reći. Serija je super. Od početka do kraja, kao što je neko negdje napisao Lucero Suarez nunca desepciona, i toga je doslovno pokazatelj rejting ako ne i sve druge pozitivne kritike. Meni je serija od početka bila zanimljiva, lagana, jednostavna kao što sam uvijek i pisao, ali ono što je najvažnije ona je i ostala takva, i nakon puno epizoda uvijek mi je bila zanimljiva i dinamična (i nisam ni pomišljao da ju prestanem gledat, što kod mnogih drugih vrlo brzo pomislim). Po meni čak joj ni produžetak i puno epizoda nisu naštetili. Uvijek se nešto događalo sukladno etapi tj. periodu života u kojem su se likovi nalazili i nije bilo ponavljanja i pretjerivanja. Tako da je serija i zaslužila produžetak, na koji je Lucero Suarez pristala jer je radnja mogla dati još malo, i to je isto bitno jer je produžena za samo 20-tak epizoda, ona to nije jedva dočekala pa ju produžila za 50-tak kao Nicandro Diaz ili 80 kao Angelli Nesma Medina, nego još samo malo dok ne ode sve k vragu.

A što se radnje tiče, sviđala mi se stalno, imala je neki kontinuitet, to je ono što ja volim, i što velik broj ljudi bilo iza bilo ispred ekrana u suštini ne zna što je. Znači radnja je dosljedna, postoji neki strateški plan razvoja radnje i slično, nema nelogičnosti i meni se neda gledat nešto što bit ću vrlo umišljen pa reć vrijeđa moju inteligenciju. U svakoj sapunici može biti nekih klišeja i sličnosti, al recimo da je ova jedna od rijetkih gdje je stupanja takvih stvari prihvatljiv.

A sad ono što mi se najviše svidjelo. Svidjelo mi se jer su likovi dobro osmišljeni i razrađeni, što su gluma, režija i produkcija odlični itd. Što sam se sa tim likovima i ljudima i smijo i plako. Smijo sam se na dobro osmišljene comedy scene, a plako na točno odmjerene drama scene. Natalia i Diego su po meni najdosadniji par od glavna 3, to je valjda zato jer su oni glavni protagonisti, Rodrigo je prečesto znao stati među njih, ali sve je uglavnom imalo smisla. Ali Livia Brito i Juan Diego Covarrubias su dobro odigrali uloge, iako sam u ovog drugog sumnjiao od početka, ali dobro se snalazio i kao Diego i kao Rodrigo. Carmen i Eleazar su meni baš fora, Carmen je legendaran lik, njeni bivši i svi ti zapleti, Eleazarove i njene svađe, sve to slično ali opet uvijek mi je bilo fora i zanimljivo. Irene i Alonso su mu isto jedni od dražih likova. Irene je od početka nositeljica dramatičnog dijela priče, a Alonso pak vrlo pametan lik. Zajedno su prenijeli dobru kemiju. Redom Cynthia Klitbo, Marcelo Cordoba, Marisol del Olmo i Carlos Ferro su odlični glumci. I još ću istaknuti dva jako dobra lika Don Alonso i Lupita. Don Alonso je kao neki negativac i sad se na kraju popravio, ali dobro opisuje starije ljude na neki način, misle svoje, a zapravo više to uopće nije tako. I Lupita koja cijelo vrijeme pokušava spojiti Carmen i Eleazara, uvijek ima neki super plan, pametnija je od većine odraslih, a svoj intelekt koristi za nešto dobro, odličan lik. To mi se sviđa neki pozitivizam u likovima. I odlični glumci Aaron Hernan i la nina Fernanda Sasse. Ima tu i drugih super likova ali neću sad sve opisivati, uglavnom oni su Brigitte, La Jaiba, Karina, Tadeo, Diana, Juancho, Paolo, Abdul, Morales, El Chato, Gino, Abdul Abdalá, Paul Champignon itd.

I malo još o zadnje dvije epizode. Tipičan kraj kod Lucero Suarez, na početku rasplet radnje, a poslije ima dosta prostora za sreću. Pomirenja, despedidas de solteros i vjenčanja mi se uvijek sviđaju kod nje. Ništa nije na brzaka i svi likovi uglavnom završe upravo tamo gdje trebaju.

Eto moja ocjena, pretjerat ću pa nek bude 10/10.

zzz369
Member
Member

Poruka : 350

Back to top Go down

Post by MStefan on 18.03.14 15:48

Pa, meni je kraj skroz okej, svidela mi se scena kada su Rodriga izujedale zmije na smrt. Tu mi je veliki plus za poslednju epizodu, jer nije bilo klasične saobraćajne nesreće ili nešto slično.
Meni je serija bila interesantna, ali stvarno, ovih 186-7 epizoda bi bilo idealno da su uklopili u nekih 120. Glumci su mi se dopali, glavni ne toliko koliko Aaron Hernan i Marisol del Olmo, njih dvoje su mi stvarno fantastični.
Kada se sve sabere i oduzme, kako je počela prvih nekoliko nedelja mislio sam da će biti mnogo bolje, ali i ovako mou reći da je ovo bila prosečna, pristojna serija, s' tim je i moja ocena 6/10.

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2047

Back to top Go down

Post by zzz369 on 18.03.14 17:19

@MStefan wrote:Meni je serija bila interesantna, ali stvarno, ovih 186-7 epizoda bi bilo idealno da su uklopili u nekih 120.

Mislim da ćemo se morat naviknut na duge serije. Nažalost.

zzz369
Member
Member

Back to top Go down

Post by zzz369 on 18.03.14 20:10

Especial de DE QUE TE QUIERO, TE QUIERO en Hoy:

Mejores escenas
Livia Brito
Juan Diego Covarrubias
Cynthia Klitbo, Marcelo Cordoba y Aaron Hernan
Fabiola Guajardo, Daniela Lujan, Alfredo Gatica y Fernanda Sasse

zzz369
Member
Member

Back to top Go down

Post by Ángel on 18.03.14 22:13

@zzz369 wrote:Serija je super. Od početka do kraja, kao što je neko negdje napisao Lucero Suarez nunca desepciona, i toga je doslovno pokazatelj rejting ako ne i sve druge pozitivne kritike. Meni je serija od početka bila zanimljiva, lagana, jednostavna kao što sam uvijek i pisao, ali ono što je najvažnije ona je i ostala takva, i nakon puno epizoda uvijek mi je bila zanimljiva i dinamična (i nisam ni pomišljao da ju prestanem gledat, što kod mnogih drugih vrlo brzo pomislim). Po meni čak joj ni produžetak i puno epizoda nisu naštetili. Uvijek se nešto događalo sukladno etapi tj. periodu života u kojem su se likovi nalazili i nije bilo ponavljanja i pretjerivanja.

Boldirani deo mi je posebno zanimljiv.
I to ovaj poslednji, da nije bilo ponavljanja.

Pa da krenem redom:

* Irene - celu seriju imala iste scene! Svadjala se s ocem, bezala od Alonsa i od ovog s kojim je dobila Nataliju, ne mogu se setiti imena. Celu seriju je ona vrtela iste dijaloge i snimala iste scene sa ova tri lika. Kao i oni sa njom.

* Eliazar - celu seriju se nesto svadja sa Carmen, celu seriju se kao ne trpe, celu seriju nikako da se spare da budu zajedno, celu seriju jedno drugo prave ljubomornim.

* Carmen i njena 4 muza - svaki se pojavljivaju u posebnoj etapi na potpuno ISTOM principu! Pojavi se, posmatra, priblizi se deci, otkrije ko je, dodje do Carmen, nastane haos i onda se izgubi! Cetiri ista lika, cetiri nacionalnosti, cetiri iste price.

* Deda koji je dao Nataliju popu - celu seriju hoce da kaze koga je dao i celu seriju ne govori, te mu zabrani stari, te mu zabrani zena, te mu zabrani pop, te mu zabrani zli brat blizanac... Covek 150+ epizoda ne moze da kaze jednu recenicu koju zeli od 1. epizode.

Toliko o originalnosti, toliko o tome koliko se nisu ponavljali i toliko o tome da nisu bili dosadni.

A to cega je i sta pokazatelj rejting, ne bih se upustao raspravljati, samo cu reci - FUEGO EN LA SANGRE / REJTING 40%.

kafa 

Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 14 of 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics