EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

De que te quiero, te quiero

Page 15 of 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

View previous topic View next topic Go down

Re: De que te quiero, te quiero

Post by Nathan on 19.06.14 0:11

Otkako je Esmeralda Pimentel napustila seriju postao je živi cirkus. Nisam odavno gledao gluplju seriju od ove pa sam se s HRT-a preselio na Univision što se tiče gledanja jer oni skrate nepotrebnu radnju pa i ovako ispadne jako dosadna. Uglavnom ne možeš vjerovati koliko nebuloza i debilana ima, a gluplju glavnu ženu nismo valjda vidjeli u telenovelama otkako one postoje. Ova se već 120 epizoda nije naučila pameti i brijem da nikada neće. Koliko su je neki hvalili po forumima toliko je serija užasna iz epizode u epizode, čovjek bi pomislio da je vrhunac debilana u Cuidado con el angel no ovdje je sve još gore.
Gledao sam do 95. na HRT redovno i iz navike no jedva čekam da je Univision prikrati da vidim te važnije dijelove i finaliziram seriju. Ne znam da li je netko gledao no vidim po komentarima barem da Angel dijeli moje mišljenje. smile2

Senior member

Poruka : 730

Back to top Go down

Post by Ángel on 19.06.14 0:21

Da.
Ja sam odgledao redovno upravo negde do tih 80-90 epizoda...
Posle toga sam pratio samo avancese i odgledao poslednju nedelju.

Skroz nebitna i bespotrebna jedna serija. lolsign
A to sto je glavni dobio nagradu TVyNovelas za najboljeg muskog naklon ja od Colunge i Yaneza ne videh goreg i losijeg glumca za galana. puke

Last edited by Ángel on 19.06.14 0:41; edited 1 time in total

Moderator

Poruka : 8046

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.06.14 0:39

I ja sam stao negde oko 80 epizode. Nešto ne verujem da ću je završiti. Meni je bila ok serija ako nemaš šta pametnije da gledaš.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10267

Back to top Go down

Post by Nathan on 19.06.14 0:49

@Ángel wrote:
A to sto je glavni dobio nagradu TVyNovelas za najboljeg muskog naklon ja od Colunge i Yaneza ne videh goreg i losijeg glumca za galana. puke

Mali nije toliko loš nego je sam projekt loš i debilan. Bio je puno drukčiji u ulozi Yaga u Amor bravio. Ne stoje mu te uloge kreveljenja baš jer ovdje je preizraženo to kod Rodriga. Diego je koliko toliko ok, ali ovog je užasno izveo.

Meni Livia Brito nikako ne sjeda kao glavna glumica, baš je nekako uštogljena. :S

Senior member

Poruka : 730

Back to top Go down

Post by Kaua on 19.06.14 1:23

Kad sam zagipsan hteo ''uživati'' u telenovelama, prvo me je Marikruz toliko izmučila da sam nakon nekog vremena morao prestati gledati.  stars  Ono je pre svega dosadno i ubitačno kako je glupo.  zbun  Džaba lepota glavnog para i priča koja se mogla pristojno upakovati. Ma nije ni vredno pomena.  zzzzz 
Onda sam se ''prešaltao'' na ovo. Ličilo je na simpatičnu serijicu sa zanimljivim zapletom oko blizanaca.
Međutim, beskrajna trakavica kao i većina novih telenovela koje pate od boljke suvišnih epizoda. Nejasno je je li telenovela ili telekomedija.
Brdo mana, ali opet daleko od katastrofe poput Maričujki, Marikruzica i ostalih splačina.
Što se glavnog glumca tiče, da je bolja serija bio bi bolji utisak. Ovako mi se samo čini dobar glumac solidnog izgleda. Ustvari odličnog izgleda, s obzirom da ne pršte mišići već prava prirodna lepota.  lol1 
Glavna je mlaka. Dobra za uloge najboljih prijateljica ili zavidnih nebitnih kučkica.  ninja 
Najveća katastrofa u seriji je zapravo što joj Marisol del Olmo glumi mamu.  shock  Sigurno jedna od najboljih, a najneiskorišćenijih glumica. Stvorena je za ozbiljne glavne uloge. Ovde joj uvale nekog njanjavog i onog idiota kog nisam podnosio od Por tu amor i Siempre te amare. Retko antipatična pojava (Gerardo Murguia, valjda).  puke  povraca 
Cynthia Klitbo je simpatična, ali bolje da je ona ''Irene''. Ova uloga joj je malo nebitna, ili je to samo moj utisak.
Super je i deda iz Marisol, ali samo jer je Marisolin deda i još je živahan i pokretan.  jupi Njegova mi je uloga malo nejasna. Strog a zatucan.

Izopačile su se telenovele pa snimaju sve preko 150 epizoda, a priče razvodnjene i nelogične. Ova bi bila srednja ili dobra sa 90-ak epizoda. Ovako je baš nepotrebna, kako kažete.

Trajaće još ko zna do kad, pa možda još ponekad upecam ako bude ''zanimljivo''.  tv

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 15 of 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics